Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 необходима информация относно кражби на снимки
Автор: felix   
Дата:   28-06-10 12:51

Здравейте,
пиша дипломна работа за онлайн медиите в България и правни проблеми, които може да имат.

Ето какво разбирам по онлайн медия: интернет, уебсайтовете, блоговете, компютърната мултимедия, компютърните игри, компакт дисковете и дивидитата, социалните мрежи като „Фейсбук” и „Туитър”, сайтовете за споделяне на видео съдържание като YouTube.com, VBox7.com, мобилните телефони (второ и трето поколение), дори цифровите стени в търговските центрове.

Един от проблемите е кражбата на снимки. Има много случаи, в които онлайн медии използват снимки без разрешение. Идеята ми е да намеря конкретен пример за реакция при кражба, напр. някой да заплатил обещетение или хонорар, или нещо подобно. Единствения пример, който намерих досега е случая на Еленко Еленков и снимката му публикувана на първа страница на "24 часа".

Не знам дали се изразих достатъчно ясно, но съм на линия за въпроси.

Моля за информация възможно най-бързо, защото скоро предавам дипломната работа за рецензия!

Благодаря ви много!!!

Отговори на това съобщение
 Re: необходима информация относно кражби на снимки
Автор: neuromancer   
Дата:   28-06-10 12:53

тук е пълно с примери (с реакция или без), просто трябва да потърсиш назад

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »