Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: asahi   
Дата:   31-03-09 15:05

Лалинда, не са много хората, които искат да снимат "на светло" от гледна точка на данъчното законодателство. Поради това си търкат частната кола, домашните дънки и обувки и им идва нанагорно да си спретнат официален или работен кат.
 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: ninikolov   
Дата:   31-03-09 16:31

По дрехите посрещат по ума изпращат.....
 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: ninikolov   
Дата:   31-03-09 16:48

Предполагам в Африка е проява на добър вкус да идеш на "парти" неумит, гол, боядисан и проскубан.
Май е редно да решим най-накрая към коя култура принадлежим (или искаме да принадлежим).
Ще прощавате, ама всичките изявления в смисъл на "ще правя каквото си искам на публично място, пък който иска да ме харесва" несериозно звучат някак си.
Правилата в едно общество, в частност тези, касаещи облеклото, не съществуват ли за да може човек да бъде оценяван именно по това какво представлява, а не по това какво е облякъл? Не че и това вече не е извратено, но бива ли да се водим по акъла на някакъв олигофрен, нахлузил чизми от крокодилска кожа и да ходим като битници, само и само да покажем, че сме различни. И така различни ли оставаме или ставаме като тях?



Публикацията е редактирана (31-03-09 16:51)
 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: bpavlov   
Дата:   31-03-09 18:26


http://photo-zona.net/images/user17121/album16663/large/1238511925_anqt2631_IMG_6690.jpg



Ето това е пример как трябва и как не трябва да се облича професионалист на работа...
На видеооператора прасците му светеха като фосфорни в тъмнината и добавяха неповторим колорит и атмосфера към иначе добре организирания коктейл.

Фотографът от дуга страна е добре облечен, без непременно да са му скъпи дрехите, не се набива на очи, не изглежда "специално" нагласен за събитието...

Значи може. Щом имаш самочувствието, че си професионалист и искаш да прибереш пари за работата си, трябва да се обличаш подходящо. Това е етикет, с който всеки трябва да се съобразява. Мен ме е срам да кажа - аз съм сватбен фотограф, защото имиджа на тази професия в България е създаден именно от зле обличащи колеги, и защото, съгласете се, човек в анцуНг извън пистата за бягане не може да е много умен...

 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: Matheya   
Дата:   31-03-09 18:47

Хосе [smilie24]
Все пак фотографа е там, за да отрази сьбитието , да си свърши работата- не е гостенин!
Би трябвало да не се набива на очи, да не пречи,да не прави впечатление. Този с анцуга искаше да покаже лично подигравателно отношение кьм сьбитието според мен [smile] .
 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: MarinY   
Дата:   31-03-09 20:45

За радетелите на "личната свобода", малко паралел:
Облеклото е част от "правилата" на всяко социално общество. Част от същите правила са и спирането на червен светофар, ... карането по средата на две ленти, ... яденето на ориз с лъжица ... или "сърбането" на супата. Неспазването им се поражда от едни и същи причини - възпитание и сбъркано интерпретиране на "свободата", като личен избор. [smilie5]
 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: asahi   
Дата:   10-07-17 19:53

айде малко да раздвижим темата, че заспахте [smilie18] [smilie18] [smilie18]



 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: samurai2   
Дата:   10-07-17 20:02

и какво лошо има да сме с униформа ...имаме и греики...днес си купихме нови ризи с народни шевици ...утре ще са на печат...
и попита ли ме може ли да ми използваш снимките ... не може ли...
ние от нищо не се срамуваме АСАШИ

ето ти от новите ни ...снимката е от днес на илиянци


https://photo-forum.net/static/site_pics/2017-07/1499706072_16_96.jpg



 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   10-07-17 20:13

Абе началник, да те питам, някъв конгломерат ли имате с asahi, или му плащаш яко за маркетинг? Щото в последно време гледам яко те рекламира. Навсякъде BOBISI фотографи, тука гледат хиляди хора, не вярвам asahi да го прави на добра воля. Щото вече тва си е мноо сериозна реклама...хмм [beer] [beer]

Щом чак изравя теми от преди осем години, тука вече говорим за много сериозни бизнес отношения[smilie24]
 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: quazimodo   
Дата:   10-07-17 20:17

Jk.freeman, нъл знайш - и "лошата" реклама е реклама[smilie18] [beer]

 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: samurai2   
Дата:   10-07-17 20:18

аз отивам да правя вечеря че мойта сега се прибира от работа [beer]
/ прицеси-диня-сиренце [beer] /
 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: asahi   
Дата:   10-07-17 20:19

Вдигнах темата за да я прочетат Благой Петров и жена му. После може да обсъдите със съфорумците някои елементи от спортното и официалното облекло.
 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: samurai2   
Дата:   10-07-17 20:20

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Лека и спокойна нощ АСАШИ [thankyou]
 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   10-07-17 20:35

Квази [beer] да шибнем по една ледена, [beer] [beer]...тия бизнесмени не мога ги мисля
 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: steeens   
Дата:   10-07-17 23:32

Наздраве, Джейк![beer] [beer] [beer]
 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   10-07-17 23:40

наздраве де, да сме живи и здрави, другото го има в мола[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

steeens, by the way, ти къде са губиш последно време...
 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: steeens   
Дата:   10-07-17 23:42

На плаж съм често напоследък. А понякога ме мързи да пиша.[smilie5] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]
 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   11-07-17 00:06

аааааааа плажче, тогава си извинен[beer] [beer] [beer] [beer]
 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: uri64   
Дата:   11-07-17 00:18

Ау, тия "щевици" как си ходят с емблемата на Адидас....от кутюр пар-екселанс [smilie5]

 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: marrio31   
Дата:   11-07-17 00:43

Хаха,да много се връзват шевиците с ханцунга[cool]
 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: asahi   
Дата:   11-07-17 01:02

Сервитьорите в механите ги носят с черен панталон надолу и обувки. Шефът им вероятно няма пари за крачоли адидас и плажни чехли.
 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: samurai2   
Дата:   11-07-17 08:04

Добро утро манекенчета [smilie18]
Лек и успешен ден Ви желаем [beer]
 Re: Да поговориме за облеклото...
Автор: CDman   
Дата:   11-07-17 08:52

Значи от темата разбрах, че фотографЪТ с главно Ф трябва да се слива с обстановката.

И се замислих тия дето снимат "голо тяло" или както е модерно "будоар" к'во ли носят на снимки ? [smilie11] [smilie5]

Наздраве за униформеното облекло [beer]
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена