Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Седем ансамбъла на Седемте рилски езера на 2200 метра
Автор: imitev   
Дата:   16-08-18 19:07


Питам, понеже приятел се върна от там и каза нямало кьорав сърфист, а други приятели ходят редовно и разправят друго...

Но явно не е модерно да се ходи там тази година [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Седем ансамбъла на Седемте рилски езера на 2200 метра
Автор: asahi   
Дата:   16-08-18 21:16

Гьокчето е топ дестинацията.

Отговори на това съобщение
 Re: Седем ансамбъла на Седемте рилски езера на 2200 метра
Автор: bijud   
Дата:   17-08-18 20:38


mitpis, ето една, от чийто профил във фейсбук се изливаха едни от най силните нападки срещу момчетата влезли в езерото. Тук е на фестивала в Жеравна тази година. Не мислиш ли, че има нещо съмнително?

Letiashtata Kozzila Erato

Отговори на това съобщение
 Re: Седем ансамбъла на Седемте рилски езера на 2200 метра
Автор: the-rookie   
Дата:   17-08-18 20:42

[smilie3] определено с тоя игрив поглед е много съмнителна..., но внимавайте с правата (авторските)!


Отговори на това съобщение
 Re: Седем ансамбъла на Седемте рилски езера на 2200 метра
Автор: bijud   
Дата:   17-08-18 21:00


the-rookie, само "игривия" и поглед ли забеляза. Нещо друго познато да виждаш?

Отговори на това съобщение
 Re: Седем ансамбъла на Седемте рилски езера на 2200 метра
Автор: mitpis   
Дата:   17-08-18 23:06

bijud не съм Хорейшо, единственото което виждам че е в носия и по метода на Холмс мисля, че става въпрос за елиминиране на конкуренция.[smilie7]



Публикацията е редактирана (18-08-18 04:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Седем ансамбъла на Седемте рилски езера на 2200 метра
Автор: bijud   
Дата:   18-08-18 10:03


Никой не те кара да си като Хорейшо. Тук в темата съм ви дал наготово информация, от различни гледни точки. Как са накарани умишлено и целенасочено момчетата да влязат в езерото. Как са накарани да играят вътре хоро в кръг. Как са накарани умишлено и целенасочено да позират върху знамето. Информация за организаторите, какви крадци и далавераджии са. Разяснил съм как после всичко това се използва да се им се присмеят и подиграят в интернет многобройните платени писачи от различните нива. И как всичко това се използва да се настроят българите едни срещу други. Показал съм ви една от най изявените участнички в тази схема. Е поне вижте как само за ден, колко поста са написани от нейния профил. За които е нужно дни подготовка! Колко много платени писачи от ниските нива я помпат там, помпат постовете и по темата. Как там тя се опитва да прави абсурдни внушения. И в същото време показва висок стандарт...Ясно е, че и плащат много, за това, което прави в интернет. Направо си е класика, платен писач от по високите нива като за учебник. И за финал един жокер. Колко българи сте виждали да ги показват по CNN. Изобщо толкова е навързано всичко като свински черва, и толкова е видно в България, че не знам до колко наистина не виждат това българите, и особено умните и образованите, и до колко се правят че не виждат.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »