Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: Dragobat   
Дата:   01-03-18 17:35

Здравейте,изникна ми поръчка да снимам малко дрехи за онлайн магазин,но досега несъм се занимавал с такъв тип снимане и ми е малко мъгла.Моля за съвети,мисля да взема една фонова система с бял и черен плат имам една ръчна светкавица Godox V860ii и софтбокс 60/60.Мисля да взема още един осмоъгален със сребърна повърхност,но май ще ми трябва още една светкавица която мисля да е Godox AD200.Моля за евтини алтернативи и ако нещо бъркам или пропускам също моля за съвети и мнения.Обективи с които разполагам са Никон 85 1.8 G и 70-200,но мисля че 85цата ще свърши работа.Забравих да поясня дрехите ще бъдат на модел,а не на манекен или закачалки(така държат).Благодаря предварително!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: iasen2   
Дата:   01-03-18 18:01

Давай ги насам да ги снимаме. Мога да ти дам цена от 6лв на снимка +20лв на час за модел + куриерските
Останалото е за теб.



Публикацията е редактирана (01-03-18 18:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: Dragobat   
Дата:   01-03-18 18:54

То хубаво,но бюджета е малък,а манекенката е за една почерпка,така че аз ще се мъча пък и господина не е много претенциозен,но пък за съжаление и не е платежоспособен.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: MrPhoto   
Дата:   01-03-18 19:01

ооо, манекенките на почерпка най-много ги уважавам.
Мен все ме брулят по 100лв на ден пусто!
Има и такива на 100лв на час, но техните услуги са по-особени.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: iliyanb   
Дата:   01-03-18 19:16

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: iasen2   
Дата:   01-03-18 19:22

мъка, мъка

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: asahi   
Дата:   01-03-18 19:26

При малък бюджет ги снимай с телефона на двора. Светкавици не ти трябват.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: sirkhann   
Дата:   01-03-18 19:32

Подобна тема нямаше как да не събере форумната интелигенция на едно място.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: iasen2   
Дата:   01-03-18 19:41

е ти какво очакваш- да дадаваме конструктивни мнения, забрави... през оная работа ми е за безпаричните клиенти



Публикацията е редактирана (01-03-18 19:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: Dragobat   
Дата:   01-03-18 19:51

Аз се надявам да науча нещо,но уви ще викам неволята????

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: MrPhoto   
Дата:   01-03-18 20:09

бричет, неволята няма да помогне. Захванал си се с нещо адски трудно, повярвай ми! Особен калъч ще е манекенката на почерпка. В този вид снимане, тя е водещ фактор! Снимки можеш да направиш и с китак на бяла стена и с най-кривата светкавица в таван. Обаче с крива манекенка - дупе да ти е яко!

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: bg2014   
Дата:   01-03-18 20:25

Колега, не се хаби. Тук отговорите са особени. Ще свикнеш.
Ето, чети!
Дано ти е полезно. Успех!


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: keri-di   
Дата:   01-03-18 20:27

"Аз се надявам да науча нещо,но уви ще викам неволята????"

И аз мисля,че неволята ще ти помогне повече,затова отваряй youtube,погледай и осмисли как го правят,и проба грешка!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: iliyanb   
Дата:   01-03-18 20:28

Да, да. Така е във всеки бранш. Малко четене и после за пари[smilie18] Професионализмът идва с четенето[smilie18].
Де да беше толкова лесен животът... Питаш във форум и разбираш как се извършва дадена дейност професЕонално и от утре почваш да регистрираш приходи. Свят широк....
А професионалните професори на всяка тема мерудия, борещи се за свят социализъм с широко достъпни блага за без пари, готови да съдействат с обучителни линкове, като им видиш снимките и свят ти се вие. С пръдня боя не става приятели. Трябва друго вещество, най-често сиво, а се искат и дупе и усилия, ама трудно ще ме разберете...



Публикацията е редактирана (01-03-18 20:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: MrPhoto   
Дата:   01-03-18 20:41

bg, ти кога снима модел за онлайн магазин?

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: iliyanb   
Дата:   01-03-18 20:43

Аз ще отговоря - НИ-КО-ГА. Но пък е силен теоритик[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: deerstalker   
Дата:   01-03-18 20:48

[smilie5] н'тересна тема [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: keri-di   
Дата:   01-03-18 20:53

"Питаш във форум и разбираш как се извършва дадена дейност професЕонално и от утре ........ "

В един друг форум,професионални съвети се дават безплатно!
Е,уменията обаче няма как да се дадат?
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: iliyanb   
Дата:   01-03-18 20:57

Съвети-умения са неща отстоящи на определено разтояние във времето едно от друго, понякога години. Уменията обикновено не се формират от съвети, а от много чанч и работа върху себе си. Съветите сами по себе си са безполезни, когато се търсят за комерсиална задача, за която очевидно липсват умения.



Публикацията е редактирана (01-03-18 20:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: asahi   
Дата:   01-03-18 21:02

Който го е ял това дръвце е наясно какво следва и какъв ще е резултата. Който не го е ял има право на романтични заблуди.

Съвет - за манекенка избери спортистка. Те са дисциплинирани и издържливи на натоварвания, а това за твоите снимки ще е много важно.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: keri-di   
Дата:   01-03-18 21:07

"Съвети-умения са неща отстоящи на определено разтояние във времето едно от друго, понякога години. Уменията обикновено не се формират от съвети, а от много чанч и работа върху себе си. Съветите сами по себе си са безполезни, когато се търсят за комерсиална задача, за която очевидно липсват умения."

Напълно съм съгласен!
НО мисля,че съвета не изисква особени усилия.Резултатите си зависят изцяло от питащият!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: bg2014   
Дата:   01-03-18 21:08

Към професорите снимачи:
Като толкова сте добри, като държите на този форум - какво чакате, та не попълните секция образователна с вашите професионални умения и знания?
Само локуми може да разтягате. Аз дали снимам ... на кой му пука?
Който е написал статията (а не разтяга само локуми)...питайте него.
За автора:
Кристен Лейти (Krysten Leighty) е професионален фотограф, снимащ предимно модна фотография и автор на техническите статии за компанията Pixelz. Профил в Инстаграм.
Дреме ми какво снимате вие.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: iliyanb   
Дата:   01-03-18 21:20

Чакаме да цъфнат налъмите. Не се заблуждавай симпатяго, че знанията, водещи към пари, някъде по света са безплатни. Ще те разочаровам, не са. За сметка на това общите приказки са безплатни. Безплатни са знанията, които могат да събудят интерес към фотографията. Знанията, които могат да превърнат фотографията в пари наготово, никога не са били безплатни и сами по себе си не създават фотографи. А че не ти дреме какво снимаме ние е ясно от това какво снимаш ти. От ясно по-ясно. Добре че не си сериозна аудитория или контингент за каквото и да е свързано с фотографията. Ролята ти е утепване на малко свободно време в някакъв форум. Предполагам, че в някой за класическа музика си също толкова компетентен. Твоят принос е нулев тук, не моят. Не напразно съм оставил снимките си тук. Един да ги хареса, един да се вдъхнови, все е нещо. Но харесването и вдъхновението изискват последващ напън. Нищо няма на готово. Повтарям се, но дупе трябва...



Публикацията е редактирана (01-03-18 21:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: bg2014   
Дата:   01-03-18 21:42

Кой ви пречи да помагате?
Виж 10-те отговора ПРЕДИ моя линк. Професионална помощ и подкрепа.
Колегата ви моли за подкрепа...вие го "солите". Срамна работа.



Публикацията е редактирана (01-03-18 22:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: Dragobat   
Дата:   01-03-18 21:48

Интересно стана,но определено дет се вика хубава работа ама циганска.Аз това дали ще го свърша(ангажимента)или не е без значение,но злобата,надмеността и други черти типични за българщината нямат изкореняване.Все другите са ни виновни ВИНАГИ,все ние сме най-умни и всичко знаем и т.н.
Машала бе гяури [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: iliyanb   
Дата:   01-03-18 21:55

Колегата [smilie18] Колегата моли за подкрепа да изкара едни пари, за които не е сигурен че има умения, ама като отговорен фотограф се е нагърбил[smilie3] . Аз чистосърдечно ще му помогна със съвет да снима както може, защото клиентите ако имаха бюджет и ако бяха с изисквания, въобще нямаше да потърсят него. Каквото и да им даде, ще надхвърли техните представи и изисквания. Клиентите търсят просто човек, който има "професионален апарат", който апарат от своя страна прави "професионални снимки". Та в тази връзка задачата е изпълнима и без ръчкане из форуми. А твоите снимки симпатяго не пречат на никого, поне докато не си навираш компетентните мнения във всяка фотографска тема в този сайт. Но от снимките ти един средно не глупав човек би си направил изводите доколко си компетентен по фотографски въпроси. Разбира се и тук като навсякъде не всички са средно не глупави, та имаш шанс да хванеш дикиш.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: MrPhoto   
Дата:   01-03-18 22:00

гяура, хайде по-леко, става ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: bg2014   
Дата:   01-03-18 22:14

Dragobat, не бива така. Заприличваш на тези, които упрекваш.
Ти влизаш тук и молиш за помощ.
Нямаш право да упрекваш хората, към които си отправил апел.
Всеки помага колкото може и колкото му е желанието.
Затова ти казах - ще свикнеш.
Но не намразвай този форум защото няколко човека си чешат езиците.
Просто чети, разглеждай снимки на авторите с висок рейтинг и това е.
Успех! Този път е труден. Свиквай!



Публикацията е редактирана (01-03-18 22:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: Dragobat   
Дата:   01-03-18 22:15

MrPhoto
Става става,все още става [smilie24]



Публикацията е редактирана (01-03-18 22:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: sirkhann   
Дата:   01-03-18 22:22

Това, че нямало безплатни знания, е еврейски лаф от преди 2000 години, който го чувам най-често от посредствени хора с голямо самочувствие, дето ги е страх някой да не им изяде хлебеца и да им научи тарикатлъка.

Навремето, същите тия са качили един от своите на кръста, за да могат да ви продават свещи до края на света.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: Myth   
Дата:   01-03-18 22:48

Ами... хм, е горе са ти псунали линк, как да снимаш дрехи... както се вижда от статията снимките са приемливи за бюджета, даже го го надхвърлят.... Взимай два чадъра какви да е светкавици и давай на конвейр... какъв ще е резултата друг въпрос, ама то и толкова плащат, доколкото разбирам, пък и едва ли ще направят голяма разлика от качествени снимки, сравнени с некачествени.

От цялата работа ти ще вземеш НЯКАКВИ пари, които не си заслужават дори за половинчатата работа която ще свършиш и оня ще си мисли, че е получил снимки, а ти ще придобиеш фалшивото самочувствие, че можеш да снимаш дрехи и модели за онлайн магазин.

От въпроса ти става ясно, че дори теоретично не си подготвен.
Какъв е смисъл да снимаш нещо и после да те е срам да го покажеш в портфолио... всъщност може и да не те е срам де, зависи колко си самокритичен и доколко може да оцениш адекватно резултатите.

Може би професионалисите не са съвсем прави, че не можеш да се подготвиш с гледане на клипове и четене, можеш.... НО като цяло ПРИНЦИПНО трябва да знаеш какво и как със светлината, трябва и да си поснимал пробно ей така за да приложиш на практика изгледаното и прочетеното.

Последно, отказах поръчка за снимане на мебели, причините бяха две не разполагам с достатъчно осветление за задачата, а хората нямаха бюджет за да ми платят да наема. Еми не си заслужава да се правят половинчати работи, после тия снимки като аз не ги харесвам как да ги предам. Е отишъл друг за никакви пари (за които дори не бих излязъл да снимам пък ако ще да умирам от глад) и никаква не я свършил. Втори пример обажда ми се да ме питат за 4 бутилки вино, казвам 100лв малко висока им се струва цената ама казват ще предадем, викам виж ако беше една бутилка щях да взема 50-60лв, ако са две пак щях да кажа 100, 4 пак 100лв толкова 25сле на кадър и апк е ниска цената за 4 броя... ако са повече можем да говорим за по ниска цена на бутилка.... Е друг казал 50лв. и резултата плачевен бум в палатката и ... ама то знаеш ли колко трудно, не ги олзваха кадрите, в София човек снимащ предимно това казва 200лв. ако искаш....

Та що ги разправям тия работи, щото такъв е резултата когато вземеш голям черен апарат една две светкавици и мислиш, че вече можеш всичко...

Ама тая работа не става преди това да си вложил доста усилия преди да разбереш как се случват нещата по принцип (с наизустяване не става) трябва да го РАЗБЕРЕШ а това се случва с четене, гледане и СНИМАНЕ.

Нито съм гуру, нито имам претенции, че знам много, напротив имам ужасно много да уча, ама много, но пък знам какво мога, какво не мога и не се напъвам много.

За на ясен офертата, смехотворно е за 6лв на кадър да се снима, то не че и резултата е кой знае какъв, ама..... ценете си труда бе хора, както и да е де, в крайана сметка нямам правото да казвам кой за какви цени ще снима....

И не е нужно да се правят шедьоври, просто е нужно да има някакъв ъъъъ да кажем санитарен минимум :D



Публикацията е редактирана (01-03-18 23:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: Myth   
Дата:   01-03-18 22:51

Ааааа и ако не можеш да си позволиш цена та която ясен ти е дал, щото бюджета бил нисък... то поръчката ИЗОБЩО не си заслужава.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: asahi   
Дата:   01-03-18 23:18

За 6 лева осветление ли ще редиш, моделка ли ще гласиш, пробни снимки ли ще правиш, ще сортираш ли, ще обработваш ли - сметни си сам.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: Myth   
Дата:   02-03-18 00:14

Автор: asahi
Дата: 01-03-18 23:18

За 6 лева осветление ли ще редиш, моделка ли ще гласиш, пробни снимки ли ще правиш, ще сортираш ли, ще обработваш ли - сметни си сам.



МИ той толкова и ще го реди, слага от двете страни в началото, прави една, две снимки и после всички на конвейр без да пипа осветлението, за останалото не знам, ама то и обработкат ще е толкова ще обработи едната снимка и останалите ще ги синхронизира по нея, сортирането ще си го прави клиента.... ама то това не е работа, това е отбиване на номера, колкото да вземе 6-те лева.

Като интериорите и екстериорите му, е за това говорим...

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: hotsnail   
Дата:   02-03-18 01:16

Малко съм снимал в студио и нямам претенции.


Ама ще пиша по темата за разлика от всички останали!!!

На закрито ако имаш големи чадъри може би и малките светки ще станат и с малко исо нагоре. АД200 ще е по-добре определено. Имай в предвид, че повечето интересни неща искат няколко светлини. Поне 2 или 3 са обикновено. Някои ползват една на слънце и ги правят да взаимодействат...

Ако е еднократно и Ви се дават 50 лева си наемете студио с осветление за час два....сигурно и за ден ще спазарите...

Ако все пак държиш да даваш много повече пари за техника - евтината алтернатива е Yongnuo или светкавици от друга марка (годокс) без ТТЛ т.е. по 100-тина лева светкавица и комплекта става към 500-600. Малко по-скъпи са обикновените китайски студийни моноблокве без ТТЛ, които продават в дайнафос. Иди се консултирай, за под 1000 лева ще ти спретнат комплект за целта вярвам.

За обектива 85мм или 70-200 ще иска доста голямо помещение за снимки в цял ръст или там американски план до малко под коляното. До колкото съм запознат, стандартното оборудване за подобна сесия е 24-70 обектив. Може би с 35мм или 50мм ще стане ако искаш да е твърд обектива.

Аз все пак бих ти препоръчал първия път да наемете студио. Щото не са само светкавиците. Трябва ти и фон някакъв, трябват ти аксесоари за контрол на светлина - софтбоксове, чадъри, разни черни картони да пазиш сянка, кабели, тригери, стойки за светкавиците (или система дето ги държи на тавана), циклорама може би, място където модела да се гримира и преоблича.....за 50-100 лева са анй-евтините студия....Някои предлагат и асистент да ти помогне като за първи път. По-добре така за да не е тотална щетата и да знаеш поне какво искаш да купуваш....

Дайнафос ги препоръчвам и за консултациите и судио имат дето отдават под наем - то е голямо има фонове, има много аксесоари.

А ако ще се меткаш на висок клас оборудване фотосинтеза са твоите хора - имат (имаха?) много яко студио, ама наистина яко с ПроФото оборудване и дават дори хаселблад под наем.....



ПП Дебни ако има и някой курс за модна фотография. Осветлението е тегава работа. Виж примерно на майсторите дето пишат тука снимките и отвори някое списание като Вог....разлика от небето до земята нали? В България има добри фотографи просто не пишат във фото форума (защо ли?). Поразрови се малко. Енчо Найденов, Калин Руйчев, Темелко Темелков, Дилян Марков. Аз ходих на едни курсове на Никола Борисов - на мен ми харесват неговите снимки и самия човек....Факт и другите имат страхотни неща, от които човек може много да научи.



Публикацията е редактирана (02-03-18 01:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: iasen2   
Дата:   02-03-18 06:41

значи който малко е снимал в студио дава акъли.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: Pavlov   
Дата:   02-03-18 07:05

Автор: iasen2
Дата: 02-03-18 06:41
значи който малко е снимал в студио дава акъли.

[smilie5]

Ами да, точно така е [smile] . Който снима много в студио, обикновено е зает да вади пари, и няма време да раздава безплатен акъл по форумите.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: iasen2   
Дата:   02-03-18 09:01

Щом сте решили да четете, написал съм една статийка за работа с студио
текст

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: hotsnail   
Дата:   02-03-18 10:12

Тоя прокат който снимате е доста труд прав е Павлов.

Ако със снимки за он лайн си вадите хляба няма врме за писане на глупости.

За назпознатите има филмчета за Китай как се прави он-лайн магазин. 400-500 тоалета на дeн, 10-ки пози с всеки тоалет, 2 пози на секунда и така 8 до 10 часа всеки ден, 6 дни в седмицата......

https://www.youtube.com/watch?v=1Irwn33k0Acа



Публикацията е редактирана (02-03-18 10:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: freestyler   
Дата:   02-03-18 15:32

Дали клиента се е сетил да напише в Гугъл: Снимки на дрехи за онлайн магазин ???


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: Myth   
Дата:   02-03-18 21:04

Автор: iasen2
Дата: 02-03-18 06:41

значи който малко е снимал в студио дава акъли.



Многоото снимане в студио, не е гаранция за качествени снимки или висока компетенция :) мисля галериите на сайта ти, мисля показват достатъчно... поне махни интериорите, че са много зле нещата, снимките на модели, като за 6лв стават :)

Казвам го съвсем чистосърдечно :)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: iasen2   
Дата:   02-03-18 21:24

Muth, не мисля, че ти си човека, който да ми казва какво да правя. много си зле , ама много.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: sirkhann   
Дата:   02-03-18 21:28

Бой между професионалисти за 6 лева... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: Myth   
Дата:   02-03-18 21:29

Автор: iasen2
Дата: 02-03-18 21:24

Muth, не мисля, че ти си човека, който да ми казва какво да правя. много си зле , ама много.



[smilie18] [smilie18] [smilie18] Ок



Публикацията е редактирана (02-03-18 21:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: Myth   
Дата:   02-03-18 21:33

Никакъв бой, да си ги взимат тия поръчки срещу 6лв на кадър, а и поемам професионални ангажименти рядко :)

Опитвам се нещо да му кажа, ама... уви неразбран ще си остана :)



Публикацията е редактирана (02-03-18 21:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: iasen2   
Дата:   02-03-18 21:37

Muth, радвам се, че си проявил интерес към моята работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: MrPhoto   
Дата:   02-03-18 21:42

sirkhann, Myth - вие кога сте снимали модел в студио за онлайн каталог?
Не виждам подобни в галериите ви?

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: Myth   
Дата:   02-03-18 21:47

Автор: MrPhoto
Дата: 02-03-18 21:42

sirkhann, Myth - вие кога сте снимали модел в студио за онлайн каталог?
Не виждам подобни в галериите ви?


Трябва ли? Иначе гледам доста кадри в твоята галерия :)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: comorex   
Дата:   02-03-18 21:48

Една позната, дето има магазин (не електронен) и качва снимки във Фейсбук, за да си рекламира стоката, ми разви теорията, че си снимала с телефона нарочно. Хората като видели прекалено качествени снимки и хич не гледали цената. Мислели, че дрехите са скъпи.
Извод: различните маркетингови похвати на търговците дават шанс на всички слоеве във фотографския бранш!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: ombre   
Дата:   02-03-18 22:02

Не се карайте,няма смисъл.Бг-добре си предложил линка,но е видно,че даже и под наем да се вземе тази техника,ще надхвърли бюджета,който всъщност не знаем колко е.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на дрехи за онлайн магазин
Автор: MrPhoto   
Дата:   02-03-18 23:08

Трябва ли? Иначе гледам доста кадри в твоята галерия :)

хах, аз съм кибик - семкаджия [smile]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »