Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Лекари фотографи ?
Автор: emo99   
Дата:   14-04-17 20:12

Привет! Има ли сред нас лекари, които се занимават и с фотография?
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: luboar   
Дата:   14-04-17 22:29

Здравейте. Аз съм фотограф, и се занимава с медицина в свободното време. Лекар любител.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: Twingo   
Дата:   14-04-17 22:38

atrifonov е лекар :)
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: linken   
Дата:   14-04-17 23:30

Намират се :)
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: guciguci   
Дата:   15-04-17 00:27

Малиии,лекар любител... Звучи доста зловещо [smilie18]
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: mdterziev   
Дата:   15-04-17 08:09

Разписвам се и аз.

Колегата nsirakov също, даже той и като е на работа снима...графира.



Публикацията е редактирана (15-04-17 08:10)
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: lotos1   
Дата:   15-04-17 10:32

Супер
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: Pavlov   
Дата:   15-04-17 12:58

.



Публикацията е редактирана (15-04-17 17:44)
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   16-04-17 10:48

А медицински сестри моделки има ли? Ако може и снимки. :)
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: mmjm   
Дата:   16-04-17 12:00

А свещеници (съответно монахини), в случай че лекарите се окажат ментета?
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: мара   
Дата:   16-04-17 23:08

има.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: AndreyIst   
Дата:   16-04-17 23:54

а ха ха, имам моделка медицинска сестра.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: imitev   
Дата:   17-04-17 09:08

А медицински брат?
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: mmjm   
Дата:   17-04-17 10:20

Пеещ ето го , и пак [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: nsirakov   
Дата:   18-04-17 14:40

ко станало :)
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: samurai2   
Дата:   18-04-17 14:47

nsirakov [smilie24]
аз нищо не съм казал [smilie3] някой друг по нагоре те разкри [smilie3]
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: Raffito   
Дата:   18-04-17 15:02

-nsirakov -e ренгенолог...[cool]

 Re: Лекари фотографи ?
Автор: Raffito   
Дата:   18-04-17 15:05

-next-time...е зъболекар...-Leica-джия...[shtrak]

 Re: Лекари фотографи ?
Автор: MA   
Дата:   18-04-17 18:49

Zashto ? :)
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: indy   
Дата:   20-04-17 11:12

Има :)
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: MA   
Дата:   27-04-17 17:46

Kakvo im e na rentgenolozite? :)
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: lamerko   
Дата:   27-04-17 18:18

Светят в тъмното :)
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: MA   
Дата:   27-04-17 18:41

S V E T I A T ! :)
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: sherbit   
Дата:   27-04-17 19:13

Текстът беше изтрит от администратора, защото съдържа СПАМ или противоречи на правилата на Фото Форум.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: misho   
Дата:   27-04-17 20:04

Какво общо между държавата и докторите?[smilie23]
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: sherbit   
Дата:   27-04-17 20:55

Текстът беше изтрит от администратора, защото съдържа СПАМ или противоречи на правилата на Фото Форум.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: alext   
Дата:   27-04-17 21:35

Ми като 240 депутати взимат заплати колкото 500-600 средностатически млади лекари така ще е. Когато лекарския труд е по- евтин от санитарския в западна държава сещай се колко от кадърните си стягат багажа и кои остават. Обществото и управляващите са виновни , те създават и обучават това съсловие. После защо Доктор Х, който работи на две, три места и по 24 часови смени ти си му последна грижа. [smilie18]

П.С А колко е елементарно началните заплати на лекари и депутати да се разменят. 3000лв начална за лекар и терминал 2 ще прегрее от пристигащи, ама нема такава държава
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: sherbit   
Дата:   27-04-17 21:42

Текстът беше изтрит от администратора, защото съдържа СПАМ или противоречи на правилата на Фото Форум.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: sherbit   
Дата:   27-04-17 21:56

Изказах мнение, нека темата не отива в тази посока.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: misho   
Дата:   27-04-17 22:03

sherbit

В апартаменти се вадят зъби, правят се операции.
едно от най-долните съсловия като цяло :) [smilie11]

Драги ми Смехурко, попитай някой твой приятел примерно от Обединеното Кралство, как се стига до най обикновен лекар или недай си боже до специалист във въпросната GB, и после словоблудствай.[smilie23]
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: alext   
Дата:   27-04-17 22:04

Еми като са тъпотии само след няколко години ще има нов феномен медицински туризъм... ще ходим на ваканции по чужбина да се лекуваме щото със скоростта на светлината това съсловие се изнася от тук. Викаш окей е в един кол цетър мижавата кифла да получава 1800лв без университет да е ходила, викаш окей е депутатът крадец да взима 5000-6000лв, един футболен нехранимайко минимум 2000-3000лв да взима... примери да продължавам ли. Не на всеки труда е по- евтин от този в западна държава, даже напротив. Но лекарите са принудени да правят това, за да оцелеят. Кажи как 6 години учил и току що завършил лекар инвестирал 20 000- 30 000лв обучение ще създададе собствен дом и семейство и ще направи кариера с 800лв заплата на 25 години? Как ще се саморазвива и обучава... В кварталната лафка взимат повече. Но щом като теб мислят и тея в парламента си заслужаваме съдбата.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: sherbit   
Дата:   27-04-17 22:28

Текстът беше изтрит от администратора, защото съдържа СПАМ или противоречи на правилата на Фото Форум.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: nsirakov   
Дата:   27-04-17 22:56

написа:


> Български стругар е по-равен до
> колегата си в UK. Претенциите си ги
> запази. Точно там квалификацията
> ви стига за медицинска сестра.
>

Толкова си в грешка, че дори не мога да се засегна тъпизмите ти...

Смешен си, жалък, че и неинформиран...

Типично :)
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: samurai2   
Дата:   27-04-17 22:57

nsirakov[smilie24]
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: DartMol   
Дата:   27-04-17 23:14

"Автор: Raffito
Дата: 18-04-17 15:05

-next-time...е зъболекар...-Leica-джия.. "


То зъболекарите не са като лекарите [smilie25]

По категоричният си изказ sherbit ми прилича на fmj от една друга (1500+ мнения) тема


"Автор: nsirakov
Дата: 27-04-17 22:56

написа:


> Български стругар е по-равен до
> колегата си в UK. Претенциите си ги
> запази. Точно там квалификацията
> ви стига за медицинска сестра.
>

Толкова си в грешка, ...

...., че и неинформиран...

Типично :)" [smilie24]

 Re: Лекари фотографи ?
Автор: alext   
Дата:   27-04-17 23:22

Те са изключение, еталон?
Да, добрите са изключение, поради хиляди причини, които ограничената ти главица никога няма да разбере, защото не си в тази система.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: sherbit   
Дата:   28-04-17 07:01

О имаме претенции и самоувствие. Да си БГ доктор и си претенции е нелепо.Малко пари дават, затова крадем....така е справедливо. Все пак сме ходили на училище. ..
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: MA   
Дата:   28-04-17 07:50

A, za kakvo beshe temata?
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: sherbit   
Дата:   28-04-17 08:24

Текстът беше изтрит от администратора, защото съдържа СПАМ или противоречи на правилата на Фото Форум.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: teoget   
Дата:   28-04-17 08:40

Само да споделя,че като фотограф с 2 класа абетюренти изкарвам толкова,колкото като хирург(с 15 годишен стаж )ще изкарам за 3 месеса работа.Дали това е нормарно всеки може да си реши!
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: sherbit   
Дата:   28-04-17 17:36

тъпизъм е да имаш претенции без покритие.

Кофти образование, допотопни болници, ужасно отношение към пациентите, никаква здравна култура, нездравословен живот, ниска продължителност на живота.......

Претенциите големи, както се вижда. :)

 Re: Лекари фотографи ?
Автор: DartMol   
Дата:   28-04-17 18:28

Автор: sherbit
Дата: 28-04-17 17:36

тъпизъм е да имаш претенции без покритие.

Кофти образование, допотопни болници, ужасно отношение към медицинският персонал (и не само), никаква здравна култура, нездравословен живот, ниска продължителност на живота.......

Претенциите големи, както се вижда. :)

[smilie24]

 Re: Лекари фотографи ?
Автор: midtone   
Дата:   28-04-17 18:50

Е, той ББ каза, че генетичният материал, останал в БГ, е некачествен. Не можеш да развъждаш помияри, и да очакваш да станат елитни кучета-бойци.
Не че в чужбина са по-добри докторите. Просто умеят да се лансират. А ние сме помияри, поне повърхностно. В UK, за да признаят колегите ти, че си добър колкото тях, трябва да си около 8 пъти по-добър. Не е трудно да ги разбереш, все пак те идват на работа с колежанските си вратовръзки от Оксфорд, а аз - с турски дънки.
Медицината не е като фотографията. Във фотографията, имам предвид истинската, голяма фотография, няма смисъл да заснемеш снимка, която не показва нещо, което, ако не го заснемеш, никой друг никога няма да го види. В медицината просто си вършиш работата както всички останали безбройни колеги, с разбиране на нуждите на пациентите, час по час, ден след ден, и нищо уникално няма. Вероятно затова няма много лекари-фотографи.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: sherbit   
Дата:   28-04-17 19:26

ББ е от мозъчните тръстове, щастливо изключение като форумните доктори.[smilie5]


Все пак понякога катаджиите изпреверват лекарското съсловие по корупция.[smilie5]...пък да виниш обществото си е личен избор.

 Re: Лекари фотографи ?
Автор: Konstantinov   
Дата:   30-04-17 13:13

При счупване на кост 5 процента от хората получават емболия а от тях 50 процента умират,не съм лекар,чета статистика.
Все пак във форума ,би трябвало хората да са грамотни,имат интернет.
Има английски компютърен лекар ,като има човек оплаквания отваря пише и вижда какви изследвания да си пусне,вижда цената по лабораториите и ако е висока си взима талон от личния лекар или си плаща.
Какво няма у нас или поне аз не знам - няма като напишеш примерно вадене на стружка в окото, къде да отидеш ,обикалял съм София с голямата дъщеря и в Пирогов не знаеха къде да ме пратят.Та обикалях болниците 3 часа и накрая открих спешен кабинет в Исул.
Трябва да се направи такъв компютърен лекар и база данни за болниците ,кабинетите и да има телефонни номера,сега дават кабинет в МА и ВМА но няма телефон,няма мейл, трябва да ходиш на място.
Хората прехвърлят лошата организация върху лекарите и квалификацията им.Вината е на хората в министерството ,здравната каса яко се точи по най различни начини както и енергетиката това е във всички области.
Катаджията и лекаря не могат да източат милиони и милиарди дето се точат от управляващите които поддържат хаоса в управлението и организацията ни.
Като ми се развали колата звъня на 4-ри сервиза и който е свободен идва взема я до 2 часа и за няколко дни я оправя и плащаш 200-400 лева средно.
Би могло да се направи и такава организация от лекарите -има я в Турция,звъниш и лекарят идва, който е свободен с личната си кола пише ти лекарства и ти ги купува защото имаш право на 2 безплатни лекарства в Турция, каквито и да са,в моя случай лекарят говореше френски и английски и ми купи лекарствата защото аз не знам турски и той предложи.Тогава имах застраховка и нищо не платих.
Иначе по темата ,прадядо ми и дядо ми се занимаваха любителски с фотография и те ме зарибиха.И двамата бяха лекари и интересни хора ,дядо ми беше специализирал вируси в италия в края на 20-те години,говореше 8 езика и всяка година пътуваше до Виена,Лозана имаше приятел банкер в Лозана,колеги в Гърция и Турция които бяха емигрирали и те го канеха.Тогава се вадеха визи и по няколко разрешителни за всяка граница по 2 за излизане и влизане.



Публикацията е редактирана (30-04-17 14:26)
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: bg2014   
Дата:   30-04-17 19:01

Най-добре е темата да се пусне с молба в нея да участват само доктори.
Като гледам поредната помия се чудя, тези, които не са доктори или се изказват против докторите:
ЧИЙ ... го дирите в тая тема?

Нямата ли си собствен ..., че да си играете с него?
Оставете поне една тема (която не е адресирана към вас) без да се изакате в нея. Ебати резила. Ужас!

 Re: Лекари фотографи ?
Автор: luboar   
Дата:   30-04-17 20:10

Вие, сигурно сте доктор медик?
Щом темата е пусната във фотографски сайт горният пост е глупав.
Има сайтове за медицина.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: imitev   
Дата:   30-04-17 20:22

Епа там си говорат за фотография баси... [smilie21]
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: sherbit   
Дата:   30-04-17 20:44

Да упоиш, изнудваш за имот, после вероятно умъртвиш пациент е един вид Йозеф Менгеле по нашенски.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: sherbit   
Дата:   30-04-17 21:12

Тази история достигнала до продуцентите и застрхователите на Никълъс Кейдж, сторила им се по жестока от най-смелия сценарий и предпочели да не рискуват с българско лечение :)
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: imitev   
Дата:   30-04-17 22:20


Сега сме много отворени, ама като ни опре яйцвто до гъза и бързо сменяме тона...

Как се нарича това на български?
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: sherbit   
Дата:   30-04-17 22:23

След аферата Мис Стоун нямат доверие.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: bg2014   
Дата:   30-04-17 22:42

luboar написа:
Вие, сигурно сте доктор медик?
Щом темата е пусната във фотографски сайт горният пост е глупав.
Има сайтове за медицина.


Да си фотограф, да си във фотографски сайт не те ограничава да си доктор или зидар.
И е напълно възможно, и вероятно ТЕ да направят по-добра снимка от колеги, дори като теб например. Излишно е да се обзалагаш. Загубил си вече дори с предположението си.
Да си доктор предполага ниво на интелект, но щом участниците са други темата става типична.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: Dora93   
Дата:   30-04-17 23:11

За пръв път да съм съгласен с sherbit в някоя тема. Да не дава Господ да ви дотрябват услугите на медицината в БГ. Пък и другаде по света! 1 на 100 е компетентен и добросъвестен. А тези пък с титлите са най-лоши от всички.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: MA   
Дата:   01-05-17 11:17

za kakvo beshe temata ? :)
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: senmra   
Дата:   01-05-17 18:24

Лекарите фотографи вече знаят, че мониторите на фотографите са по-добри от техните на които се разчитат сканираните филми, скенери и т.н.



Публикацията е редактирана (01-05-17 18:28)
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: Realll   
Дата:   01-05-17 23:23

Влизам да чета в темата и какво? Само глупости... Този sherbit е малоумен - никой не те кара да ходиш на лекар , мри си в къщи. Тук сме се събрали да говорим за фотография. Избивай си комплексите на друго място.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: crownmaker   
Дата:   01-05-17 23:47

sherbit???ами някаква dora го подкрепя:)))
Човеченца нелепи,вие ,с малко вие,знаете ли как сте става лекар?
Пожелавам ви здраве,но няма начин съдбата да не нареди поне веднъж в живота ви да не сте благодарни на Бога,че ви е срещнал с лекар.Спете спокойно маймуни тъпи.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: crownmaker   
Дата:   01-05-17 23:54

Преди маймуни трябваше да поставя запетайка,защото една дърта комунистка ми ги брои.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: Dora93   
Дата:   02-05-17 07:59

crownmaker, като ти гледам снимките, пази Боже да си такъв лекар, какъвто си фотограф. Едно време един човек казваше: "Като знам какви инженери правим, ме е страх да отида на лекар!" Та като гледам снимките на някои от вас тук, ми е ясно що за професионалисти сте.
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: sherbit   
Дата:   02-05-17 08:06

Realll "Влизам да чета в темата и какво? Само глупости... Този sherbit е малоумен - никой не те кара да ходиш на лекар , мри си в къщи. Тук сме се събрали да говорим за фотография. Избивай си комплексите на друго мястон

Тоя определено не е лекар, демонстрира нивото на тракторист. За другия и гимназия е предизвикателство.[smilie18]
 Re: Лекари фотографи ?
Автор: Admin   
Дата:   02-05-17 14:00

Време е да затворим темата.

Приятен ден!
 

 Тази тема е затворена