Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Прехвърляне на снимки от телефони във фото студио
Автор: tvk75   
Дата:   23-01-17 22:31

не успях да разбера какъв проблем нищи тая тема

Отговори на това съобщение
 Re: Прехвърляне на снимки от телефони във фото студио
Автор: mmjm   
Дата:   23-01-17 23:01

С какво прехвърляте снимки от телефоните на клиентите във вашето студио? Но както винаги се отнесохме.

Отговори на това съобщение
 Re: Прехвърляне на снимки от телефони във фото студио
Автор: guciguci   
Дата:   23-01-17 23:45

"Предлагайте услуги, които сте в състояние да извършите, съответно създайте и ценоразписи за тях"
Ами ето де ,значи и ти си на моето мнение. Аз го казах съвсем просто,ама ти веднага [smilie23] [smilie23] [smilie23] 10 лева

"Така де, наемете асистенти или не предлагайте нещо, за което нямате ресурс." [smilie18] за 20 стотинки снимката,нали.
Празни приказки говориш и наистина се отнесе. Проста работа,сложна работа... Аз да не съм се родил научен. И аз в даден момент не съм знаел,как да си свържа телефна с компютъра и да си сваля снимките,ама сега знам. Това не е специална работа ,като хирургическа или автомонтьорска... Това си е наистина проста раобта. И преди да попиташ " Като е проста,защо не я свършиш в фотото" ,ще кажа,защото отнема време. Това е



Публикацията е редактирана (23-01-17 23:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Прехвърляне на снимки от телефони във фото студио
Автор: mmjm   
Дата:   24-01-17 11:12

[beer] Има какво да ви отговоря, но темата наистина е друга. Та какво използвате за сваляне на снимки от телефон в студиото си?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »