Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   15-10-16 11:10

"Село" да се разбира не като местообитание, а като мироглед.
И в Ню Йорк съм виждал доста "село".

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: тьма   
Дата:   15-10-16 12:36

Всеки по съвест избира начина, по който да получава оценки - когато тези оценки са от групичката във фейса - чудя се какво удовлетворение изпитва самият автор, знаейки, че Б-точките са дадени по задължение.

Но, както написах, нека оставим всеки да спи спокойно или не със своята Съвест и когато сутрин се погледне в огледалото - нека си каже - Аз съм честен човек - ще може ли, ако може - няма какво да направим - хората не се променят и да чукаме в душите им, няма да ни отворят.

Няма смисъл от подобни теми, тези, които знаят проблема - админите, също не могат да направят нищо, но биха могли да открият профилите на един и същ човек, който си гласува сам Б-точки.

Усмихнат ден, момчета, всичко това са бели кахъри - казва ви го една тЬма [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: burningice   
Дата:   15-10-16 16:45

Среднощния скрипт?

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: CDman   
Дата:   15-10-16 21:49

Ами не си почерпил колега Ралчев.[smile]

Ако беше почерпил нямаше да ти ги вземат точките. [beer]

Сега като се разбра, че може да се помпа и разпомпа рейтинг дано да спрат темите от типа защо тази или онази снимка има еди колко си рейтинг, надникнете в нови предложения, какви са тия коментари с препинателни знаци, кои са групите за взаимогласуване и т.н. [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: Антивик   
Дата:   16-10-16 11:06

Па мен вече отдавна не ми дреме кой колко точки имал[smilie5] , кой ме гласувал и кой не....който има да каже нещо да казва, койт му се гласува и намери нещо интересно за гледане и коментиране да заповяда, другите все ще си намерят нещо за тях.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: nyamago   
Дата:   16-10-16 17:11

изчетох и предишната тема, и тази. Ще ми се всички да престанат (престанЕМ) с лъжата, че не ги (на НИ) вълнували точките - особено ако качват снимки за гласуване. А и сред тези, които не качват, има една част дето се вълнува от точки - и затова не качват (да си спестят негативни емоции или просто от обида като недооценени). "Който няма грях да хвърли първия камък!" (Който НИКОГА не е качвал снимки за гласуване - да ни каже, че не го вълнуват точки. Всички останали да си замълчат по въпроса.)

И аз виждам незаслужено надценени снимки, както и недооценени такива. Мога да разпозная кой ми дава гласове от някакво действтелно харесване на кадър. Кой - от снизходитеност като поощрение и кой - от неразбиране на бездарието ми. И кой гласува в очакване на реципрочен глас за себе си. Всички тези мотиви лесно ги разпознавам, но отдавна съм престанал с опитите да изправям кривините на живота. Приемам ги като даденост, като кривините в природата (без които един праволинеен и правоъгълен свят би бил непоносимо скучен).

Ще призная, че често давам поощрителни гласове на снимки, които (ако бях куратор) не бих подбрал за Пъра страница. Давам по-често гласове за кадри, които действитлно харесвам. Нюансът в мотивите ми може да се разбере от коментара ми под снимката. А понякога не може...

Забавен свят! [beer]
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: roburt48   
Дата:   17-10-16 01:07

Епа възможно е щом е факт [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: Refa   
Дата:   17-10-16 02:02

Когато и asahi е Б - Автор, какво ви говори?
Огледайте се - светът е голям!

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: IvanRalchev   
Дата:   20-10-16 09:43

Дали точките са важни или не всеки сам си решава. Със безмислените забележки и спорове ми напомняте за карикатурата в която двама човека стоят пред "едно" число и спорят дали числото е 6 или 9. :) Тъпо е :)
Още по-несериозно става когато администратор на форума каже, "какво ви пука за тия, някакви си точки", както нееднократно се случва. А това е техния сайт. :)
Несериозно е също никой администратор да не вземе отношение по тази тема, при все че има и други потърпевши.
Относно твърдението, че са се провели някакви си тестове след което е станала някаква бъркотия ... просто невероятно.
Всеки администратор който си гледа професионално задълженията прави тестове на виртуална машина или на друга физическа машина. Вярвам че тук админите имат достатъчно познания и "тестове" звучи нелогично, по-скоро като за пред широката публика.

ПС: Ако няма смисъл от точките нека да се премахнат. Нека и всяко гласуване под снимката да се показва, както във фейсбук. :) Хем да се вижда "кой с кого", хем и хората да не се съмняват, че има някакъв скрипт дето помпи точки.

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: BXMarkov   
Дата:   20-10-16 09:53

IvanRalchev, собствениците на сайта нямат сметка, ако се вижда кой за какво е гласувал, няма да има интриги и разправии,включително и теми като твоята и коментарите ще намалеят стократно [smilie5] Същото и с деленето на рейтинги, сега само гласовете с Б определят дадена снимка като повече или по-малко "успешна", може да има 600 А, няма ли Б потъва в класациите [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: IvanRalchev   
Дата:   20-10-16 19:10

Моята тема не беше насочена към това че форума се е разделил на групички и една от тях е с права да решава кои снимки да са на първа страница. Просто фокуса беше изместен към това което най-много вълнува повечето хора, дори и тези които не пишат тук а само споменават с лошо сайта в лични чатове из скайп, фейсбук и други социални медии.

Отговори на това съобщение
 Re: Възможно ли е?(относно рейтинга)
Автор: Marconi   
Дата:   22-10-16 10:33

Дежа ву някакво...имената се менят, мераците не [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »