Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   13-10-16 22:26

48,за да ти сляза на нивото само ти напомням,че в сила е вече нощната тарифа:)))

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 23:00

Това с "нивата" те принизи окончателно .... [smilie5] Съвет от един обикновен таксиджия - не продължавай с изказванията - закопаваш се все по-дълбоко !! (ако това изобщо те вълнува, разбира се) [smilie5] ..

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: crownmaker   
Дата:   13-10-16 23:16

48,просиш си го по простата причина,че спамиш темата.Тя е за това,че не е правилно някой да те блокира във форума.Препоръчвам ти темата
на тъмчето за незабелязани в нови предложения.Ако някой ти прочете последните постчета там за една твоя недооценена снимчица,може и да разбере активността ти.Аз гласувах за нея със злато и пак бих гласувал,но манталитета ти е бак..ш.

Отговори на това съобщение
 Re: 'тъмчето'
Автор: roburt48   
Дата:   13-10-16 23:58

А моето "мненийце" е, че е адски тъпо да ревеш в тема, че някой те е блокнал, търсейки хорското одобрение ! Колкото до манталитета ми и "просенето" на гласове, едва ли щях да те "спамя", ако търсех такива !! Търсачите на гласове не влизат в конфликти :).. Като за финал (наистина последно) ще спомена, че никога не съм се срамувал от начина, по който си вадя прехраната (бакшиш), така че, колкото и да ми го натякваш едва ли ще си посипя главата с пепел !! Лека вечер и се извинявам за спама :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »