Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Софтуер за записване на дискове.
Автор: lamerko   
Дата:   12-10-16 17:04

Преди време лекувах този проблем, дето дисковете се четат само на записвачката, дето ги е записвала. С нова записвачка :)

Отговори на това съобщение
 Re: Софтуер за записване на дискове.
Автор: Fifata   
Дата:   12-10-16 17:19

Ами записвачката е нова попринцип. Преди 3-4 месеца я купих. Но проблема го има само с Неро и ашампо. С imgburn го нямам този проблем, както и с вградения софтуер на уиндолса :)

Отговори на това съобщение
 Re: Софтуер за записване на дискове.
Автор: mmjm   
Дата:   12-10-16 20:28

Ами ползвай imgburn - легално, леко, сигурно, лесно за ползване, какво повече ти дават неро или ашампо, освен проблеми? Вградения в прозореца софтуер също никак не е за изхвърляне.

Отговори на това съобщение
 Re: Софтуер за записване на дискове.
Автор: videolux   
Дата:   12-10-16 21:36

Fifata написа:

> Питам за програмите с който
> записвате, защото в последно време
> ашампо и Неро ми дават проблеми с
> дисковете Вербатим и ми дават
> фира.


Вербатим имат много ментета. Аз се отказах от тях (Имам в предвид принтабъл дисковете, за другите нямам наблюдения).



Публикацията е редактирана (12-10-16 21:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Софтуер за записване на дискове.
Автор: ATHOM   
Дата:   12-10-16 21:40

Когато записвам, а то е изключително рядко - dd.

Отговори на това съобщение
 Re: Софтуер за записване на дискове.
Автор: Fifata   
Дата:   12-10-16 21:54

Принтабъл си купувам и аз само. Поръчвам от Плесио и от фактор. От другаде не поръчвам дискове.

Отговори на това съобщение
 Re: Софтуер за записване на дискове.
Автор: mmjm   
Дата:   12-10-16 22:09

Трябваше да започнеш с Плесио, проблемът вероятно не идва нито от нерото нито от шаппото.

Отговори на това съобщение
 Re: Софтуер за записване на дискове.
Автор: kiten   
Дата:   12-10-16 23:34

сложи си касперския в триял и си оправи компютъра после като му изтече времето го махни.
"Окото " освен отгоре се чисти и зад челната леща. Някъде под челната леща има малки отвори за продухване на микроскопичния прах наслоил се зад тази леща. Обикновено се чисти с компресор ,или има флакони под налягане, внимателно за да не размести лазера.
Благодарение на този способ имам записвачки произведени от преди 15 години и до момента си функционират нормално. На лаптопите още по лесно се чисти лазера.

Отговори на това съобщение
 Re: Софтуер за записване на дискове.
Автор: lamerko   
Дата:   12-10-16 23:37

Само да не очистите покритието на лещата, че няма да става повече и за лазерна показалка :)

Отговори на това съобщение
 Re: Софтуер за записване на дискове.
Автор: baraba   
Дата:   13-10-16 00:36

абе защо в подобни теми винаги някой отворко ще се изцепи за правилата, сега да попитам сайта замунда забранен сайт ли е, че е забранено споменаването му?

по темата, ползвам стара версия на неро 6

записвачки марка LG съм ги отписал че същестуват, често имах рекламация от тая марка,преминах на Plextor, проблемите ми изчезнаха, двд дискове най-харесвах НР
толкова от мен



http://u-bg.blogspot.bg/2015/05/top-5-na-nai-dobrata-bezplatna-programa-za-zapis-na-diskove-cd-dvd.html



Публикацията е редактирана (13-10-16 00:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Софтуер за записване на дискове.
Автор: videolux   
Дата:   13-10-16 10:26

Plextor вече не са това което бяха. А от старите LG имаше "железни" записвачки.
Най-много дискове (двд-видео) съм записал с Clone DVD, колкото и елементарна програма да е, се справя отлично.

Проблема е някъде в:
софтуера (настройките на програмата за запис);
медията (несъвместимост със записвачката);
записвачката (стар фирмуер, зацапана оптика);
четящото устройство на клиента.

Отговори на това съобщение
 Re: Софтуер за записване на дискове.
Автор: chrisnoch   
Дата:   13-10-16 11:40

Автор: baraba
Дата: 13-10-16 00:36
абе защо в подобни теми винаги някой отворко ще се изцепи за правилата, сега да попитам сайта замунда забранен сайт ли е, че е забранено споменаването му?


Отворко си ти, бараба!
В този форум е забранено да се пише за пиратски версии на софтуери и за пиратски сайтове.
Да те "отворя", ако не знаеш, че Замунда е пиратски сайт. По смисъла на закона не би трябвало да съществуват, но нали правят интернет кампанията на ББ (любимият баща на народа) абсолютно безплатно ...
Трябва да знаеш, преди да пишеш. Не обратното, както се получава винаги при теб.

Отговори на това съобщение
 Re: Софтуер за записване на дискове.
Автор: Fifata   
Дата:   13-10-16 11:40

Plextor ползвах от 2001 година до 2011 и да ти кажа сигурно даде фира на 100 000 записани диска, но за жалост вече май няма такива записвачки :)
В момента имам едно LG и една M-disc и двете работят по един и същи начин, ама нещо софтуерите дават проблеми :)

Отговори на това съобщение
 Re: Софтуер за записване на дискове.
Автор: baraba   
Дата:   13-10-16 15:03

написа:

>
>
> Отворко си ти, бараба!
> В този форум е забранено да се пише
> за пиратски версии на софтуери и
> за пиратски сайтове.
> Да те "отворя", ако не знаеш, че
> Замунда е пиратски сайт. По
> смисъла на закона не би трябвало
> да съществуват, но нали правят
> интернет кампанията на ББ
> (любимият баща на народа)
> абсолютно безплатно ...
> Трябва да знаеш, преди да пишеш. Не
> обратното, както се получава
> винаги при теб.


Отворко-затворко, ти не си човека дето можеш да ме определяш, затова е нужно човек да има умствен багаж,

За сайта замунда аз не мога да гадя ся там пирати ли има тарамбуки ли или дръга паплач, за мене си е сайт които не е блокиран, никъде не е описан като забранен сайт , сайт ползван от терористи, и всякакви заплахи, дори браузъра не отчита като заплашващ сайт

Ся ако ти имаш някакъв проблем с премиера, моля тук не е политика не намесвай политиката

Сайта не е забранен ,значи всеки може да влиза и да чете каквото си поиска, има и доста беплатен софтуер за сваляне,събран на едно място, което не означава както на теб ти се иска пиратски!
Ай престани да се правиш на най големия разбирач кое е пиратско и кое не е!

Верно има пирати ,ама ти нямаш кораб да идеш и да ги видиш :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Софтуер за записване на дискове.
Автор: baraba   
Дата:   13-10-16 15:09

Отнесох се и забравих да напиша по темата за записвачките

Плекстора ми е на 6-7години вземал съм го от вали-в.търново, записал съм към 300двд-та проблеми не съм имал, това което съм забелязал за плекстора е ,че сам си следи записа на диска, дори да му задам да пише на макс,у-вото като усети че записа не става само си сваля оборотите, за разлика от LG което пише на макс и после само не може си прочете записа

Тъй като имам и LG стар модел, и ми правище същия проблем като на питащия, реших да си купя плекстора, хубав или лош аз лично съм доволен

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »