Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Видео монтажист - работа от вкъщи
Автор: ivanov44   
Дата:   11-10-16 18:44

langel малко в повече ми дойде интрото до главното дествие [smilie8] Явно регистрацията в тубата и самия ник са точно направени за тая тема [smilie21] The Editor [smilie5] [smilie25]



Публикацията е редактирана (11-10-16 18:50)
 Re: Видео монтажист - работа от вкъщи
Автор: langel   
Дата:   11-10-16 19:23

Абсолютно.
Точно описание на настоящата /и не само/ тема - главозамайващи /авто/анонси, а матряла - повърня [smilie5]

[beer]
 Re: Видео монтажист - работа от вкъщи
Автор: deyan_de   
Дата:   11-10-16 19:26

Затварям темата, защото вече достатъчно много хора се свързаха с мен с интерес към поръчките.

Със сигурност ще отговоря на всички, но в реда в който са ми писали и може да отнеме няколко седмици. Трябва ми е време за да видя и обсъдя с всеки каквото е необходимо.

Последно ще уточня още три детайла по обявата:
- Времето на суровия материал е 2-3 часа (в случай че е повече се доплаща независимо от дължината на готовия клип)
- Не се изисква да се експортва видео, а само проекта в Adobe Premiere
- След шестия месец заплащането ще бъде 80лв. при минимум монтирани 30 клипа.

Бях коректен да спомена публично колко е заплащането, но това е само въпрос между мен и интересуващите се от монтаж на тази цена. Не съм искал мнения, съвети и обиди от нито един от великите/хипер/ултра/мега и т. н. т. монтажисти, режисьори и артисти.

Нека всеки си спомни от къде е тръгнал, колко е получавал, какво е можел и бъдете малко по-смирени.

Пожелавам ви успех на всички!
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.