Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Кръщение
Автор: uri64   
Дата:   27-09-16 15:57

Ей, къде е сега Боби Лъвчето да Ви обЯсни на всички как се снима кръщене с кропка и светкавица....щеше да затвори темата с един единствен пост, вместо сега да се диплят сраница след страница [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Кръщение
Автор: fotomann   
Дата:   27-09-16 16:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кръщение
Автор: quazimodo   
Дата:   27-09-16 16:19

Юри, едно т в повече си сложил в последнстс дума, препиши я като предпоследната[smilie5].

Отговори на това съобщение
 Re: Кръщение
Автор: silvesar   
Дата:   27-09-16 16:27

fotomann Можеше поне да я изправиш малко да потъмниш прозореца и колоната, че както е в момента ще вземе да падне свеща и да изгори детето.

Отговори на това съобщение
 Re: Кръщение
Автор: ATHOM   
Дата:   27-09-16 16:31

Относно по-горните редакции на кадъра - кое е по-важно? Майката очакваща да вземе бебето си в хавлията и нейното изражение докато чака въпросния момент или физиономиите на разни зрители на 10м?

Разбирам, че повечето хора се опитват да оставят така популярния "въздух" пред лицето на главния "актьор" в кадъра, но хлапето гледа надолу, а лицето на майката би могло да бъде третия силен пункт в кадъра (попа + бебето 1, "баткото" със светналите очи отзад 2, мама чака с пешкира в ръце 3).


Кадъра, както е заснет, определено е предизвикателство за кроп и редакция.


П.П. Държа да отбележа, че изказвам личното си мнение, на светлинни години съм от това да бъда последна инстанция по въпроса.

Отговори на това съобщение
 Re: Кръщение
Автор: muza7444   
Дата:   27-09-16 16:43

uri64 Преди време бях питала за Боби Лъвчето беше ми интересно кой е защото пишеше във всяка тема а всички останали нещо се бъзикаха с него а той се оказа един от коментиращите и в моята тема в което няма нищо лошо.

Отговори на това съобщение
 Re: Кръщение
Автор: muza7444   
Дата:   27-09-16 16:55

Съобщения
fotomann Здр
Снимката в рал на имеил ше ми я пратиш ли че много специалисти станаха.;) Изтрий съобщението!
muza7444 Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! Ок стига да мога, че не съм много в час с тези неща Изтрий съобщението!
fotomann Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! Nikolai_nikolov12345678@abv.bg Изтрий съобщението!
muza7444 Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! Готово Изтрий съобщението!
fotomann Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! Ok ама ти пак джипега прати а аз исках рал ;) ок няма праблем...и пак ти казвам снимката си е добре хич не им се връзваи Изтрий съобщението!
muza7444 Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! Аз не се връзвам на никой поисках мнение и след това показах какво съм направила а това, че не има харесва няма какво да направя толкова си мога.
Благодаря все пак за подкрепата и помоща! Изтрий съобщението!
fotomann Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! това ми е феиса ако има нещо нужда от помош пиши не се притесняваи не съм добър но все ше помогна аз или жена ми

https://web.facebook.com/pei4o9 Изтрий съобщението!
muza7444 Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! Още веднъж благодаря!
Пробвах да ти изпратя пак снимката
Изтрий съобщението!
fotomann Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! Моляте не пиши че съм боби лъвчето...не искам повече с тез да се занимавам.това не са хора. Изтрий съобщението!



Публикацията е редактирана (27-09-16 16:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Кръщение
Автор: uri64   
Дата:   27-09-16 16:58

е, то е ясно кой кой е тук, независимо от променения ник :)

Отговори на това съобщение
 Re: Кръщение
Автор: agop4o   
Дата:   27-09-16 17:07

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кръщение
Автор: lamerko   
Дата:   27-09-16 17:10

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кръщение
Автор: PieroBG   
Дата:   27-09-16 22:28

Като съм написал, че авторката на темата се е справила блестящо, имах в предвид всички трепети- ще се получи ли, няма ли... Техниката и си е на ниво. За суров кадър, директно от фотоапарата, изключая пропуски в композицията и като за първи път си е добре. А и желанието на авторката не е било изложба или корица на списание, а снимки за спомен.

Отговори на това съобщение
 Re: Кръщение
Автор: hose   
Дата:   28-09-16 00:42

титани…

снимките са си станали супер, радвам се че явно си последвала съвета ми за настройки, имат прекрасни спомени, обработки не ти трябват, а и винаги можеш да ги направиш, аман от фотошописти, някои от горните са по-зле от директните, и аман от тоз форум бих казал…


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »