Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търново и региона
Автор: bogdanov   
Дата:   27-05-16 16:55

Къде печатате бе хора?
Обикалях, но никъде не открих качествена медия и удовлетворяващ печат. Напълно съм сигурен, че пропускам място. Ако сте останали доволни от печат в Търново, Габрово, Плевен, Ловеч, Шумен, моля кажете!
 Re: Търново и региона
Автор: xaerial   
Дата:   27-05-16 17:08

За Търново: http://kart.bg/
Там съм принтил на хартия, канава - безупречно качество, доволен съм.
 Re: Търново и региона
Автор: bogdanov   
Дата:   27-05-16 17:28

xaerial, благодаря... утре ще проверя.
 Re: Търново и региона
Автор: itilien   
Дата:   27-05-16 18:52

Учудващо е, че не го знаеш - това е ателието на Петър Крусев, тук във форума ника му е kart. И той е художник :)
 Re: Търново и региона
Автор: Gecata   
Дата:   27-05-16 19:01

Карт студио (Петър Крусев), там си печатах изложбата, а после част от копията изложих и в Ню Йорк. Без забележки към работата му :)
 Re: Търново и региона
Автор: bogdanov   
Дата:   27-05-16 19:15

itilien, наистина жалко, но аз учих в Търново 4 години, след това емигрирах. Разбира се останаха приятели там. Gecata и той е художник. Днес говорих с Петър Крусев, в понеделник ще се видим. Не изключвам възможността и него да познавам. С тези препоръки спирам да търся. Благодаря ви предварително! Наистина.[thankyou]
 Re: Търново и региона
Автор: bogdanov   
Дата:   27-05-16 19:26

...баси, сега видях кой е... разбира се, че се знаем с пича. Голяма разсеяност ме гони на моменти, но от друга страна нямах представа, че това работи в момента...
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.