Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: svetozar_stefanov   
Дата:   27-01-16 19:28

Ами както става ясно от заглавието на темата си търся работа като втори сватбен фотограф. Ако някой има нужда от помощник тук съм качил някои мои работи:

http://svetozarstefanov.com/photography/

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: svetozar_stefanov   
Дата:   27-01-16 19:34

Насочил съм се към тази област и ако някой вижда потенциал в мен ще се радвам да поработим заедно [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: dekov   
Дата:   27-01-16 20:06

При толкова много фотографи в днешно време, явно няма много работа за първи фотограф, та затова започна да се търси работа за втори [smile]
Успех !


Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: svetozar_stefanov   
Дата:   27-01-16 20:19

Смятам,че това е начина по който мога на натрупам повече практически опит.Не ме интересуват толкова парите колкото опита.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: iliyanb   
Дата:   27-01-16 20:24

[smilie24]



Публикацията е редактирана (27-01-16 22:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: svetozar_stefanov   
Дата:   27-01-16 20:34

По ли добре щеше да е ако не покажа нищо мое?Това мога,това съм показал.Както съм написал във втория си пост ако някой вижда потенциал ще се радвам,ако не здраве да е[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: hrup   
Дата:   27-01-16 20:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: Slivenski   
Дата:   27-01-16 20:39

Имаше преди време един фотограф, който предлагаше подобна работа, срещу чиракуване, bpavlov май. Ако бъркам, моля за извинение!

[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: Pavlov   
Дата:   27-01-16 20:49

Светозаре, разгледах снимките всайта ти. Мнението ми е, че си достатъчно добър, за да се изявяваш като самостоятелен сватбен фотограф. Поне си по-добър от много други, които знам.
Може би ти липсва умение да се пласираш, или?...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: colorphoto   
Дата:   27-01-16 21:01

svetozar_stefanov: Mожеш и сам да снимаш както гледам,може би организационно е по-трудно всичко сам,ама вече всеки втори с дслр се хвърля по сватби и е трудно.

За жалост пак грандоманско и неколегиално включване от ilianb,но явно така го удовлетворява,жалко че има добри кадри.

Май наистина Боян Павлов имаше такава оферта за втори фотограф,който иска да учи занаят - Павлов има хубав стил.



Публикацията е редактирана (27-01-16 21:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: iliyanb   
Дата:   27-01-16 21:16

[smilie24]



Публикацията е редактирана (27-01-16 22:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: realnoncho   
Дата:   27-01-16 21:27

90% от сватбената фотография си е занаятчийско снимане. И това е не само защото фотографите толкова могат, а защото и хората трудно правят разлика. Авторът на темата е стигнал до това ниво и вече като поснима повече може да се ориентира по-правилно.

А търсенето на стаж като втори фотограф показва, че има някаква представа за нивото си и има желание да учи.
Успех и дано темата помогне [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: colorphoto   
Дата:   27-01-16 21:28

илиан: Не сме се разправяли в миналото,напоследък ми се струва че се включваш доста грубо и надменно,а това не ми се струва колегиално.

Хубаво е човек да има високи критерии,ама като започне често да ги демонстрира в аудитория се чудя защо?

Два профила паралелни не съм имал - да имаш два профила едновременно в един сайт ми се струва девиация,а и противоречи на правилата.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: colorphoto   
Дата:   27-01-16 21:29

realnoncho:[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: iliyanb   
Дата:   27-01-16 21:31

[smilie24]



Публикацията е редактирана (27-01-16 22:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: colorphoto   
Дата:   27-01-16 21:35

Илиан: Какво искаш да кажеш с това: "Този сайт е за фотография"?

Никой не оспорва това!

Когато нещо и някой не ти е по вкуса и пишеш нещо такова с назидателност,макар никой да не твърди противното!



Публикацията е редактирана (27-01-16 21:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: svetozar_stefanov   
Дата:   27-01-16 21:46

Момчета,моля ви не се карайте[smilie2]

Качил съм и цени в сайта не защото съм професионален фотограф а по скоро защото исках да е завършен във всяко едно отношение.

Пак казвам не претендирам с нищо.Във втория си пост мисля съм се изразил достатъчно добре.

iliyanb,смяташ че имам високо самочувствие ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: jonkobg   
Дата:   27-01-16 21:50

Скромното ми мнение е, че кадрите са повече от достатъчно добри за жанра.
На снимките от такива тържества хората искат: да се познаят[smile], по възможност да изглеждат поне двойно по-красиви отколкото са в действителност, след време да изживеят емоцията отново и да споделят тази емоция с близки, приятели и не толкова близки.
Всички тези неща са изпълнени.
Един процент от сватбарите може да обърнат внимание на ТТ данните на снимачната техника и на чисто фотографските качества на снимките. За много повече може да се окаже проблем, ако фотографът е дошъл с обувки от миналогодишната колекция на Мадуро Ташаги например :)

Дисководещият също трябва да говори "красиво", но не е задължително да звучи като лектор във философския факултет.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: iliyanb   
Дата:   27-01-16 21:50

[smilie24]



Публикацията е редактирана (27-01-16 22:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: Бонд   
Дата:   27-01-16 21:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: iliyanb   
Дата:   27-01-16 21:59

ЛъФче, бате БОБИ, не снимаш ли некоя сватба в момента или докато сменяш плочата играейки го и като DJ, намери време да напишеш това [thankyou] Още ли не са те деактивирали? Учуден съм. Дълго се задържа този път. Може би защото си БОНД, Джеймс БОНД?[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: svetozar_stefanov   
Дата:   27-01-16 21:59

iliyanb,толкова злоба на едно място скоро не бях виждал.Някаква наслада явно ти доставя[smile].От първия ти пост още разбрах мнението ти.Ок избрал съм грешен подход според теб.Защо продължаваш?

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: iliyanb   
Дата:   27-01-16 22:01

Спокойно Стефанов. Трия всичко, за да върви вечеринката по мед и масло. Похвалиха те няколко човека, други те защитиха. Хубав е света на илюзиите. Успех в търсенето на фотографията!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: Бонд   
Дата:   27-01-16 22:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: svetozar_stefanov   
Дата:   27-01-16 22:04

Ама не искам никой да ме хвали бе човек.Не съм пуснал темата с такава цел.Всеки има право на мнение и аз ценя всяко едно.Включително и твоето.Разбрах,според теб съм избрал грешен подход.Още от първия ти пост те разбрах.Защо продължаваш?Ще се почувстваш ли по добре ако ти кажа че съжалявам че пуснах темата?

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: colorphoto   
Дата:   27-01-16 22:05

Илиан: Точно това че ти се опитваш да обясниш че автора на темата не е трябвало да я пуска е на-гадното и надали е от полза за форума,пък може да навреди на човека.

Повече няма смисъл да дискутираме помежду си.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: iliyanb   
Дата:   27-01-16 22:06

ЛЪФФФче, след последните ти словоизлияния от преди известно време, ако тук имаше малко по-висок контрол от страна на администраторите, всички IP-адреси, под които се подвизаваш, щяха да са блокирани завинаги[smilie18] .

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: Бонд   
Дата:   27-01-16 22:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: iliyanb   
Дата:   27-01-16 22:12

Напротив, colorphoto. Опитвам се да обясня на автора на темата, че е трябвало да я пусне много отдавна, още преди да тръби чрез сайта си, че се занимава ПРОФЕСИОНАЛНО с фотография. Той ме разбра, ти не. Явно някакво лично отношение? И мненията си изказвам като зрител, да подчертая. Не ме обявявавйте в егоцентризъм или злоба. Авторът е показал творчеството си и трябва да е готов да приеме и не само възсторжени мнения. Нали така?

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: colorphoto   
Дата:   27-01-16 22:17

Сега е пуснал темата и това не може да се промени,всеки разсъждава по своему и има такова право,още повече че не вреди никому.

По принцип о-човешко и колегиално е да не му се пуска крак,а да бъде потупан по рамото,или поне да му се смигне.

А в случая човека снима добре.



Публикацията е редактирана (27-01-16 22:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като втори сватбен фотограф
Автор: iliyanb   
Дата:   27-01-16 22:21

Грешката е моя, поднасям извинения на всички. По погрешка съм гледал друг сайт. Човекът наистина снима добре.[smilie24] Лека вечер!

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »