Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Проблем с визьора на Зенит ЕМ
Автор: turntablism   
Дата:   25-01-16 17:19

Не случайно не съм описал сглабянето ... Инак съм скептик, че чертата ще изчезне след облепяне .. Най-добре е друга призма и следваща проверка за точност на фокуса.. а най най добре е да не се пипа .. Толкова евтин апарат, че може да си вземеш винаги по работещ вместо да влагаш в рдефектен. [beer]


Всъщност като бях ученик, 20 лева за един зенит ТТЛ ми бяха супер голяма сума, която дадох много трудно, така че по добре всеки сам да си реши какво да купи и какво да спести.. ако има намесена и сантиментална стойност отиде : ) Иначе е друг въпроса, че всеки изсниман пресен филм би струвал повече от Зенита ама.. зависи каква е целта.
 Re: Проблем с визьора на Зенит ЕМ
Автор: Abyssos   
Дата:   26-01-16 16:36

Още малко инфо по темата, въпреки, че не знам дали има същинско отношение на проблема : http://tomtiger.home.xs4all.nl/zenrep/foam.html
 Re: Проблем с визьора на Зенит ЕМ
Автор: fotocolor   
Дата:   26-01-16 17:02

нека не се изхвърлвм,ама изхвърли го.Дай си адреса да ти подаря една Praktica L-и да се родиш.Поеми си само куриерската.Зенита в витринката и го забравяш.И буквално навлизаш в НОВА ЕРА.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.