Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: photoforce   
Дата:   11-11-15 11:37

Здравейте:)

Имам три свободни места за Русе за утре; за споделено пътуване. Колата е BMW 7 Series; шофирам от 8 години. Карам спокойно:) Пишете на лична, тук или 0895 429494:)
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: realnoncho   
Дата:   11-11-15 11:42

Е колко теми ще пуснеш за това, като си има и главна... [smilie8]
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: xm_style   
Дата:   11-11-15 12:23

Цена на превоза в двете посоки? или просто се хвалиш с колата си [smilie5]
а и тръгването е от Левуново нали?
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: photoforce   
Дата:   11-11-15 12:23

Извинявай, не проверих дали има.
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: sibirska   
Дата:   11-11-15 12:50

Петък ли е?
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: hrup   
Дата:   11-11-15 12:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   11-11-15 12:58

Имам няколко въпроса.

1. С какъв мотор е? Ако е М73Б54 би било супер.
2. С какви екстри е?
3. По възможност - снимки на джантите.

За един преятел питам. Благодаря. [beer]
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: hrup   
Дата:   11-11-15 13:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   11-11-15 13:16

Ъъъъъ, къде видя да изпъквам? На безобидни шеги скачате като ощипани моми на мегданЯ.
Аз се шегувам, ти започваш да разсъждаваш какъв велик мъж съм?! Никакъв, мишка съм и използвам форумО, за да изпъкна. [smilie3] [smilie6] [beer]
Усмихвайте се и се шегувайте повече, хора. Все още е безплатно [smile]



Публикацията е редактирана (11-11-15 13:17)
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: realnoncho   
Дата:   11-11-15 13:23

hrup,

Това е втората тема от същия колега за пътуването, като всички други си пишат в общата тема за феста. Поне да беше вдигнал предната? В повече идва по този начин представено.
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: hrup   
Дата:   11-11-15 13:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: photoforce   
Дата:   11-11-15 13:38

?! Не е втора тема на същия колега? Коя е първата? Абе хора, я оставете, ще си пътуваме двамата с другото момче.

Само тази тема съм пуснал. А колата написах каква е не, за да се изфукам (кой се фука с 15-годишна кола?); а защото е тип лимузина ЕРГО е удобно за пътуване и приятно.

Ей, всеи да е повече от другия в тая страна, ... Мерси.
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: realnoncho   
Дата:   11-11-15 13:39

Дадох линк към първата и се правиш на неразбрал [smilie5]
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: photoforce   
Дата:   11-11-15 13:43

Ох, да, ами това е от преди един месец. Добре, извиних се, забравил съм действително, че съм го пуснал ЕРГО съм супер виновен и олигофрен : )
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   11-11-15 13:47

Аааааа, 740D било значи. Язък, друго си е Ве12. Ем па' бива, де [smile]
realnoncho Не разбираш ся. Едното е carpooling, а другото е за споделено пътуване. Има екзистенциална разлика, която ти, ще ме прощаваш, ама явно не си учил достатъчно навремето и не схващаш. [smilie25]
Не че нещо, ама на дублирана тема от същия потребител - освен на бъзик как може да се отговори другояче? За същия приятел питам.
А за колегата photoforce - не, не си виновен чак толкоз и не си олигофрен. Всички сме стабилно изкукали ERGO не подскачайте, когато някой добронамерено се шегува с факта. [smilie5] [smilie24]



Публикацията е редактирана (11-11-15 13:49)
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: hrup   
Дата:   11-11-15 13:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: Бонд   
Дата:   11-11-15 14:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   11-11-15 14:02

Ти пък баш да даваш акъли за правила е много весело. Псувните и глупостите всички ги помним... [smilie10]
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: Бонд   
Дата:   11-11-15 14:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: photoforce   
Дата:   11-11-15 14:17

Брей хора, язък, че казах нещо тук. И жалко! Спомням си навремето, в зората на този форум а и явно, в зората на това, което към днешна дата се е развило като "Народопсихология Аз Съм Повече От Теб"; тук се дискутираше нормално. Всички бяха някак по като приятели, по-мили, по учтиви, споделяхме, дискутирахме. Сега сме се изродили съвсем. Навсякъде го наблюдавам и видимо, форума не е останал по-назад. Язък! Питам някой иска ли да се вози и като се почнаха едни глупости...
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: Бонд   
Дата:   11-11-15 14:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: Pif   
Дата:   11-11-15 14:37

Фотофорс: БМВ и карам спокойно са леко антоними. Ти може и с 300 да караш спокойно. Един приятел каращ спокойно ме вози навремето от Стара Загора до София за 55 минути като още нямаше магистрала и минавахме през Чирпан. Той съвсем споконо си караше с 250 по магистралата без грам да се изнерви или притесни. Фукаша се, че шофьора на Бай-Тошо го е учил да кара.
Преди 10 години ценностите бяха други и фотографията не беше толкова достъпна както сега. В момента всеки хванал апарат за 200 лева и е големия фотограф и с големите претенции.
А ти ако искаш по-нормално отнешение можеше да не даваш чак толкова подробности за автомобила. Автомобила е нещо с 4 колела което ше те закара до някъде за няколко часа. Няма да живееш вътре.
Такова ти е отношение към хората и такъв отговор си получил. Не са ти виновни хората.
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: realnoncho   
Дата:   11-11-15 14:37

Объркал си се.
Учтиво оставих(и другите) първата ти тема без да пиша нещо. Втората 'щот съм забравил е рецидив и учтиво напомних, че не се прави така. Особено като всички други случайно са разбрали, че за тези неща се уговарят в темата за феста. Джентълмени [smilie25]
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: hrup   
Дата:   11-11-15 14:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: photoforce   
Дата:   11-11-15 14:48

Отношението ми към хората е лошо, защото съм написал с каква кола ще се пътува?

Не може ли да има най-нормално значение дали е някаква по-мъничка и по-подходяща за градски условия кола, или по-голяма и по-удобна? Не може ли да се възприеме нормално, или всички избивате комплекси бе кретени?

ПИСНА МИ от глупости в тая страна!!!
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: kalynsky   
Дата:   11-11-15 14:54

Похвално за photoforce. Браво!!!
А относно постояниият хейтър и неосъществен админ на ФОТОФОРУМ Нончо и сие.......всички знаем............. или поне, вече знаем!!!

[smilie24]
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: photoforce   
Дата:   11-11-15 14:57

Аз вече не знам кое е откровено и кое е заяждане, човек параноик може да стане в този форум.

Но ако това горе не е ирония, няма нужда от хвалба, просто съм предложил някой да пътува с мен, света свърши значи...

И това, че да имаш БМВ значи да си гъзар; или, че задължитено си "джигит" е клише, не разбрахте ли...

Един голф двойка може да струва повече от едно БМВ. От много фактори зависи това... съответно - марката какво изобщо означава, освен удобството, което предлага?

И защо трябва да се бърза? Аз стигам последен обикновено - дори предупреждавам за този факт. За мен тая кола е хоби и удоволствие, не състезателна машина...
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: codcdbp   
Дата:   11-11-15 14:58

Комплекси колега те са в основата на горните простотий.
И те разбирам и подкрепям напълно, като собственик на машина от тази серия.[cool]
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: photoforce   
Дата:   11-11-15 14:59

Респект. Който си го има си го уважава и знае, че нито е за гъзария, нито за бързария. Който го няма е негов избор. Лошото е при тея, дето нито имат, нито могат да имат, и се вбесяват и плюят по останалите.
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: realnoncho   
Дата:   11-11-15 15:03

Аз съм писал по същество, даже не съм споменавал марки и други щуротии. А хейтъра се вижда като влезе в темата и нищо не каже [smilie25]
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: iliyanb   
Дата:   11-11-15 15:33

Много си прав пич. За съжаление форумът се напълни с такъв тип хора и с мечтатели да бъдат модератори. Никой от тях никога нищо на никого няма да предложи, камо ли безплатно. Сбъркана е работата. Пробвай след 2-3 години. Ще се убедиш, че нищо няма да е променено. Ако не беше писал за колата веднага те грабваха, че не си уточнил. Криви ракети има много[smilie18]
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: pstoev   
Дата:   11-11-15 16:02

този сайт трябва да прекръсти на:
durvenfilosof.net
[smilie23] [smilie23]
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: kvakioh   
Дата:   11-11-15 16:09

Накрая ще се сгазите в Русето...
Не бива така.
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: asahi   
Дата:   11-11-15 17:28

- Искаш ли да те повозя на голяма и мощна машина?
- Да!
- Добре, тъкмо идва автобусът.
 

 Тази тема е затворена