Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Работа в къщи
Автор: camelasign   
Дата:   26-08-15 16:07

Здравейте. Търся си надомна работа свързана със заснемане или обработка с Photoshop. Снимки или тестови обработвания изпращам на заинтересованите.
 Re: Работа в къщи
Автор: Kateri4oka   
Дата:   26-08-15 20:03

Това, което се сещам, че можеш да правите от вкъщи е продуктова фотография....(разбира се не единствено), но не знам как сте с опита.. портфолио и тн... но за каквото и да иде реч ще се иска инициатива. Работата не пада от небето.. а пазара е наводнен от "фотографи".. нищо лично.
 Re: Работа в къщи
Автор: batsali   
Дата:   27-08-15 00:36

То вкъщи цяло студио може да направи човек принципно....
 Re: Работа в къщи
Автор: MixMike   
Дата:   27-08-15 01:07

Все си мисля, че когато си търсиш работа, сам трябва да покажеш най-добрите си работи, така че на хората да им "паднат ченетата".
Тази "оферта" с пращането на заинтересованите е малко...акана.
Ако аз бях в ролята на работодател, щях да прегледам поне 10 портфолиа и да имам вече поне 3-ма селектирани, преди ти да се накумиш да ми пратиш твоите неща. Особено както казаха за "пазара на фотографите" по -горе.

Представи си, на цялата улица на която живееш има 10 магазина. 9 от тях се пръскат по шевовете от всевъзможна стока, а в 10-тия продавача държи листче с опис на стоките, и веднага може да ти покаже какво предлага, но щандовете - празни.

П.С. Единственото, което се вижда в момента от твоята работа, е портфолиото ти тук. То обаче ти прави лоша услуга, понеже (без да се обиждаш) ако това е нивото на "заснемане и обработка с photoshop" - то ти си много смел човек, за да искаш пари за подобни умения.[beer]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.