Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: BAJDOBRI   
Дата:   01-08-15 16:44

Айде,ако някой е ходил,пратил някой или има приятели снимали ,да качва снимки от тоз живописен форум! Всякакви празнодумства,илюзии или делюзии са разрешени,без груб,вулгарен и обиждащ език! :D
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11048264_1102304549798989_401278022489086...
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: BAJDOBRI   
Дата:   01-08-15 17:32


http://lovechmedia.com/wp-content/uploads/2015/06/soc-600x330.jpg

 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: blind_photographer   
Дата:   01-08-15 18:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: iliyanb   
Дата:   01-08-15 18:36

Аре бегай у лево с политическите теми. Има и други форуми за семки и седенки.
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: Tang   
Дата:   01-08-15 18:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: Ivo55   
Дата:   01-08-15 19:12

[smilie11]

[smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7]

Iliyanb ти го е казал кратко и ясно.
Събирай си снимките в личния албум.


темата си е за ключ!
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: Emoxide   
Дата:   01-08-15 19:26

Баси, това ли са поддръжниците на тази идея ?!? [smilie18]
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: BAJDOBRI   
Дата:   01-08-15 19:37

И що такава злоба? И аз не съм подръжник на идеята,но снимки от събитието във всякъкъв вариант(репортаж,пеизаж,активно участие,спомен) ,смятам ще са интересни,атрактивни и будещи още коментари! Коментарите правят форума,според мен! [beer]
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: Ivo55   
Дата:   01-08-15 19:44

Злоба няма.
Има уточнение - темата , снимките са с определена политическа насоченост.
Коментарите,естествено, не могат да са различни.
Тук не е място за политика, до колкото съм разбрал....
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: Tang   
Дата:   01-08-15 19:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: iliyanb   
Дата:   01-08-15 19:46

Абе бай добри бегай у лево. Пробвай в някой друг форум за коментари. Тука е за снимки. Аман... Кви коментари искаш? На репортажното ти творчество? На модела с очилата в дясно? На плакатчето. Пробвай се другаде...
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: pstoev   
Дата:   01-08-15 20:03

iliyanb [smilie24] [smilie24] [smilie24]
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: BAJDOBRI   
Дата:   01-08-15 20:08

iliyanb или както ти е названието,вчера видях едно урудство тук в ФФ ! Моля те да не се изживяваш ,като Боби полцайчето или Изабела или прочие егоцентрици! Няма да "бегам" на никъде! Още повече ,че тоя израз ми е непонятен и противен! Не съм ти търсил политически коментари,нито каквито и да било от политически обезверени хора! Тук е обществен форум,на който по никакъв начин не съм нарушил правило или статукво,като призовавам хора ,снимали тази изява ,да качат произведенията си! Както споменавам в първият си пост,всеки питаещ злоба ,мъст,гнилост,низост и друга някаква човешка слабост и ненавист ,към тази партия е свободен да изрази душевната си болка! Само моля без лични нападки! Аз съм само вестоносец! [cool] [beer]



Публикацията е редактирана (01-08-15 20:09)
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: iliyanb   
Дата:   01-08-15 20:19

Абе бай добри, политическа ти е темичката. Бегай у лево както ти казах. Никой тук освен теб не е отразил събитието на годината - кръглия 124-годишен юбилей[smilie24] . И не ме сравнявай с Радо Шишарката моля ти се. Нито съм тъп, нито съм агресивен[smilie18] , нито съм неграмотен. И не ми обяснявай кой за какво е свободен тук в този "обществен форум", който е преди всичко фотографски. Дали ме разбираш ми е доста съмнително щото такива като теб, като ги плюеш, си мислят, че дъжд вали. Пробвай в някой политически сайт, където коментарите под статиите са разрешени. Ще намериш разбиране и подкрепа там...



Публикацията е редактирана (01-08-15 20:20)
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: borissov   
Дата:   01-08-15 20:30

Леле, тия още ли шават. Напалм, бе! Гнусни престъпници безсрамни, хлебарки на руска хранилка. И около тях дъртаци, глупаци и кебапчета. Пфууу че си развалих хубавото настроение. Искали си социализма,****************************************** . Ми марш в СССР, Китай или Северна Корея бе, ************************. Като видя такива и ме втриса от отвращение.
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: jekopj   
Дата:   01-08-15 20:32

БАЙДОБРИ,снимките и коментарите ще водят все в посока близкото минало,което за повечето от нас е горчиво.Не слагай пръст в тая рана,моля те.Отдавна е доказано,че комунизма и фашизма са две страни на един и същ медал,като първия дори е по-мракобесен.Да повярваме,че вчерашните комунисти са вече социалисти няма как да стане.Ако на 30-ти април беше пуснал тема за коментари със снимки щях да повярвам,че търсиш повече фотографското,отколкото политическото,но в момента излиза,че правиш безплатна реклама на шайка тарикати и негодници /и една камара глупаци,които им се връзват на акъла/.Нищо лично.[smilie23]

 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: da.fo   
Дата:   01-08-15 20:43

Защо сте против да има снимки от това събитие ? Аз пък например искам да ги видя привържениците на СерГей. Като ги гледам на снимката горе доста черна боя има в изображението с неговото изкючение ;)

 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: BAJDOBRI   
Дата:   01-08-15 20:43

Не правя реклама,на никого! Няма да "бегам" На никъде! Смятам,че темата беше актуална на днешна дата,а че някой е много чуствителен на темата си е негов проблем! Няма да се правя на обиден ,щото в началото на темата споделих,че нося на обиди и хули! Който му се струва ,че темата е "прекалено" политическа,има право да я игнорира или охули според нивото си! [smilie3]
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: FAQ   
Дата:   01-08-15 21:02

borissov написа:

> Леле, тия още ли шават.



Двама са умрели днес на поляната, но при средната възраст на електората им това е нормално.
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: blind_photographer   
Дата:   01-08-15 21:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: Bumerang   
Дата:   01-08-15 22:16

blind_photographer та от Д.Пеевски ,ЦВ.ЦВ.: И.Ф: Б.Б Хр.Бисеров Цецка Цачева/парт.секр./ и който и да хванеш от правителството и народното събрание -кой не е позор?
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: aldygreen   
Дата:   01-08-15 22:39

borissov написа:

> Леле, тия още ли шават. Напалм, бе!
> Гнусни престъпници безсрамни,
> хлебарки на руска хранилка. И
> около тях дъртаци, глупаци и
> кебапчета. Пфууу че си развалих
> хубавото настроение. Искали си
> социализма,******************************************
> . Ми марш в СССР, Китай или Северна
> Корея бе, ************************. Като видя
> такива и ме втриса от отвращение.

Чети Конституцията:

Чл. 6. (1) Всички хора се раждат свободни и равни по достойнство и права.
(2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.

Дискриминацията по горните признаци се наказва от закона.[smilie7]

 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: Ivo55   
Дата:   01-08-15 22:54

Те това исках да се избегне, "бай" Добри. товааааа!
Ма ти не разбираш от дума![smilie7]
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: Slivenski   
Дата:   01-08-15 22:56

Що бе? Тя темата си е много хубава... [smilie24]
Дори и повече снимки трябва да има, че да се види добре за какво иде реч.


[beer] [beer] [beer]
 Re: 124 години социалистическо движение в България или снимки от Бузлуджа 2015г
Автор: Ivo55   
Дата:   01-08-15 22:59

[beer]
Semper idem!
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена