Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Кой е Светлин Минков?!
Автор: tbby   
Дата:   07-07-15 10:53

Здравейте колеги,

съвсем случайно ми попадна някаква ужасна бруталия и понеже човека е колега искам да разплетем тази мистерия.

Някой дали ще се разпознае ли под това име?
Цялата история малко намирисва, защото не мога да си представя кой нормален човек може да извършва такива зверства, но знае ли човек?!

Дори има блог , в който се публикуват зверствата, но изглежда зле скалъпен.
Може би накой се опитва да очерни името на колегата, но според мен ще му докара някоя саморазправа накрая.

Вие сте на ход.
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: jivkojj   
Дата:   07-07-15 11:00

Това е фейк някакъв. Отделно, че "блог-а" очевидно е създаден тея дни и се състои от скрийншотове само.
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: iavorianev   
Дата:   07-07-15 11:29

Незнам кой наистина причинява това на животинките,ама трябват сериозни наказания в тая посока...
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: Kandela   
Дата:   07-07-15 11:57

https://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=PHOTOGRAPHER&uid=25494
това му е официалния ник. Човека е леко неуравновесен и да не вземе да си драсни кибрита[smilie11]
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   07-07-15 12:06

Тоз ли е тоя,бе?
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: jey6   
Дата:   07-07-15 12:25

И аз го видях във фейсбук това. Проблема е, че ако не е истина, не само му очернят името, а може да се стигне до доста трагично развитие. Хората лесно се озлобяват без да се замислят, че някои неща в нета може и да не са истина.
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: Zyzu   
Дата:   07-07-15 13:10

Светлин Минков е просто дразнител с доста свободно време за разходки из социалните мрежи. Отдавна търси провокация и скандал, целенасочено разгорещява страстите сред любителите на животни. Членува с 13144155144516 профила в различни групи за помощ и защита на животни (включително в моята, макар, че направих всичко възможно да го банна). Често получава паник атаки заради липса на внимание и не щади средства и време, за да си го набави :)
Бруталните снимки са от интернет (не са негово дело нито снимките, нито насилието, което показват). За съжаление повечето защитници на животните са лабилни по темата (разбираемо предвид случките, на които стават свидетели) и реагират повече емоционално отколкото рационално. Минков имено това цели.
Жалко, че няма кой да го осветли, че с подобни гадорийки топките не порастват. Ако някой го познава, нека му предаде :)
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: nyamago   
Дата:   07-07-15 13:29

Нали сме (уж) Европейски Съюз? Тук за такива действия полицията щеше за нула време да го излови (будни граждани щяха незабавно да го докладват). И не му мърдаше съд и присъда - даже няколко присъди по различни параграфи:

- кражба на интелектуална собственост (щом сниките не са негови)
- разпространение на омраза и тормоз на невинни участници в социалните мрежи
- и, разбира се - жестокост към животни, която тук сурово се наказва.
- - - - -


за гей паради сме европейци, но за други работи май не сме? [smilie11]
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: Slivenski   
Дата:   07-07-15 13:31

Тия снимки ми изглеждат малко файк... [smilie8]

Или кой знае от кой сайт са свалени и се представят за извършено тук. Не че не е възможно, но при всички случаи си заслужава едно разследване от компетентните органи.


[smilie21] [smilie21]
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: nositel   
Дата:   07-07-15 13:38

Човека явно има сериозни психични проблеми.
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: nyamago   
Дата:   07-07-15 14:02

> ".. Човека явно има сериозни психични проблеми.."

Съдът обикновено взема това под внимание, след съответна експертиза.
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: nositel   
Дата:   07-07-15 14:16

Така е разбира се. Това не го оневинява, институциите е крайно време да се задействат.
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: тьма   
Дата:   07-07-15 14:17

Бозо винаги ме е преследвал и говорел какво ли не по мой адрес, но че това е негово дело - просто не мога да повярвам[smilie2]

 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: тьма   
Дата:   07-07-15 14:29


https://photo-forum.net/static/site_pics/116/1435619007_DSC_0102BOKHEWEB.jpg



такава снимка и останалото, което видяхме в началото на темата - ама никак не ми се връзва

 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: kiten   
Дата:   07-07-15 14:38

Вярваш или не, но да създава интрига и подклажда спор по форумите му идва отръки! Ей тука например колко потребители бяха заличени заради него!
Нека админа кажи, ако пази данните, бозо колко оплаквания е писал срещу колеги тука през изминалите 2 години и благодарение на това вече са с нови регистрации?
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: tziko   
Дата:   07-07-15 14:42

Не мисля, че BOZO от форума е същия човек, въпреки, че иманата съвпадат. Но може и да бъркам, не се познаваме все пак.
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: kiten   
Дата:   07-07-15 14:46

Можи и да мислиш но си е факт!
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: hristov2256   
Дата:   07-07-15 14:47

Този отзвук и пищящите дами навсякъде из интернет пространството и скалъпените сайтове срещу човека му скапват името отвсякъде. Голямо стадо овце се доказаха хората отново. Просто ме изумява как всички се хващат и протестират срещу нещо, като нямат никакви доказателства, но просто понеже някой така е казал.

Мисля, че темата трябва да се изтрие. Не й е тука мястото просто.
Или е баш на правилното място, където ще прочетем дружно още 500 възможни теории и сценарии :))
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: tziko   
Дата:   07-07-15 14:54

Редакция:
Всичко може да е фейк. Първо ми изглеждаше едно, после друго. Отказвам да се занимавам повече.



Публикацията е редактирана (07-07-15 15:00)
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: uri64   
Дата:   07-07-15 14:58

принципно не е проблем да се направи фейк профил във фейсбук със снимки от ФФ...
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: kiten   
Дата:   07-07-15 15:00

Ще му се скапва името, като се е разпуснал по форумите и си мисли че остава анонимен! hristov2256 ако е невинен би трябвало BOZO да излези от анонимноста и да кажи че е станала грешка. Което ми звучи невероятно.
Против съм да се трие темата ![smilie24]
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: тьма   
Дата:   07-07-15 15:26

Мисля, че ще излезе и ще каже, независимо от това колко негови обиди са ме довеждали до плач, някак си вярвам, че има достойнство да отрече или да потвърди.

 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: Chipsy   
Дата:   07-07-15 15:35

тьма написа:

> Мисля, че ще излезе и ще каже,
> независимо от това колко негови
> обиди са ме довеждали до плач,
> някак си вярвам, че има
> достойнство да отрече или да
> потвърди.
>


Колко ли трябва да си откачен някой от някакъв форум да те докара до плач? Пийте ги тия хапчета като ви ги дават [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: тьма   
Дата:   07-07-15 15:48


https://photo-forum.net/static/site_pics/179/o_1321824267_DSC_0013-1web.jpg



а може просто да не се чувства добре....

 Re: Кой е Светлин Минков?!
Автор: тьма   
Дата:   07-07-15 15:51

Chipsy , не се тревожи, пия си ги, хайде не започвайте отново - това с хапчетата много се изтърка и защо мислите, че тези, които пият розови хапчета, не са много по-малко луди от вас, напротив - мога да ви кажа, че са много по-интелигентни[smilie23]

 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена