Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Какво става тук?
Автор: viara123   
Дата:   21-06-15 19:22

Не отиват на добре нещата:
"за "ОМРАЗВАЧЕСТВОТО"
"Блокировъчна класация"
"Защо да /не/гласуваме за снимките на тези, които не гласуват?"
"Sony умъртвиха Canon, следващите под прицел са Nikon"
"за хейта :)"
"Резултатите от изпитите по БЕЛ - национална катастрофа!"
"Лувъра. Българския"
"Самуил"
Теми само от последните две страници. Посевместно вдетиняване. Фотографските теми пък "Каква капачка за обектив да си купя - с надпис или без?", "Къде около София има полета с рапица/лавандула/макове/слънчогледи/чушки?", "Изоставени сгради около "Факултетя" и пр.
?
 Re: Какво става тук?
Автор: Slivenski   
Дата:   21-06-15 19:31

„Дигиталната фотография, ренесанс или криза?“ - много хубава тема! [smilie5]

„Филмов скенер - препоръка“

„Питане за универсален (туристически) обектив за Full Frame“

И още много други теми, които са си съвсем в реда на нещата?

Вие какво искате – да обсъждаме само пиксели, матрици, резолюции и да сравняваме камери ли?

Това би бил един доста скучен форум… [smilie5]

Разнообразието ни прави силни! [beer] [beer]
 Re: Какво става тук?
Автор: OIM   
Дата:   21-06-15 19:32

Аааа . имаше и клуб , но го затвориха , след тами като - '' От коя страна на седалото пикаете '' ...
Така че има напредък

 Re: Какво става тук?
Автор: mmjm   
Дата:   21-06-15 19:33

Посев вместо вдетеняване, по съвместно вдетеняване, местно вдетеняване или кво точно значи посевместно?[beer]
 Re: Какво става тук?
Автор: ceco   
Дата:   21-06-15 19:39

Нищо ново. Този форум отдавна не е само фотографски. Всеки го използва за да се почеше отвреме-навреме там, където (не) го сърби. [smile]
 Re: Какво става тук?
Автор: marrio31   
Дата:   21-06-15 19:42

Както и преди съм писал...няма модеротари,всеки си прави теми и си пише каквото си иска,жалко,но е така.
 Re: Какво става тук?
Автор: asahi   
Дата:   21-06-15 19:43

Кво да става? Лятото дойде!
 Re: Какво става тук?
Автор: Slivenski   
Дата:   21-06-15 19:43

Форумът си е много хубав! Не е само технократски, което ме радва. Но си е фотографски отвсякъде. Стига да се пази нормален тон на общуване, нищо му няма! :-))


[smilie5] [beer]
 Re: Какво става тук?
Автор: marrio31   
Дата:   21-06-15 19:46

Значи казваш е нормално да се превърне във форум по Български и литература..за мен не е нормално,сега ще се яви някой да ми направи забележка за правописа:)
 Re: Какво става тук?
Автор: Slivenski   
Дата:   21-06-15 19:50

Автор: marrio31
Дата: 21-06-15 19:46

Значи казваш е нормално да се превърне във форум по Български и литература..за мен не е нормално,сега ще се яви някой да ми направи забележка за правописа:)



Не, не казвам това. Но не смяташ ли, че това е важно? Като сме фотографи, или всякакви, не трябва ли да пишем грамотно? Или грамотността е нещо, което не ни засяга? Доста хора имат деца в училище и тази тема ги вълнува. Защо да не споделят и потърсят мнението на други? Няма нищо лошо. Като не ни е интересна дадена тема, не влизаме в нея, не четем и не пишем. Просто е.

[beer] [beer]
 Re: Какво става тук?
Автор: marrio31   
Дата:   21-06-15 19:53

:)



Публикацията е редактирана (21-06-15 19:57)
 Re: Какво става тук?
Автор: Slivenski   
Дата:   21-06-15 19:57

:-))

[beer] [beer]



Публикацията е редактирана (21-06-15 19:59)
 Re: Какво става тук?
Автор: marrio31   
Дата:   21-06-15 19:59

Това е фото форум,не ми пука,че някой пише батерий вместо батерии,важното е да каже нещо.
 Re: Какво става тук?
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   21-06-15 20:03

Ако някой пише батериЙ, едва ли може да напише нещо важно
 Re: Какво става тук?
Автор: mmjm   
Дата:   21-06-15 20:04

Всъщност всяка уместна критика, при спазване на добрия тон(каквото и да значи това), било за етика, било за естетика, било за правопис може да е от полза.[beer]
 Re: Какво става тук?
Автор: marrio31   
Дата:   21-06-15 20:06

Това е дребнаво,всеки греши,не трябва да се натяква за такива неща,цялата тема се скапва,не бъди сигурен,че от човек с лош правопис не можеш да научиш нещо,доста елементарно мислене.
 Re: Какво става тук?
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   21-06-15 20:08

Моят опит показва, че много рядко можеш. Но точно, щото нямам елементарно мислене. [smilie3]
 Re: Какво става тук?
Автор: marrio31   
Дата:   21-06-15 20:09

Просто ти е слаб опита,нищо не е както изглежда..
 Re: Какво става тук?
Автор: viara123   
Дата:   21-06-15 20:12

Той Форумът си е добър. Пишещите в него издишат леко. Дет вика асахи - лято е, слънцето силно.
 Re: Какво става тук?
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   21-06-15 20:15

"Просто ти е слаб опитЪТ"
Не звучи ли по -добре: " Просто ти е беден опитЪТ"
 Re: Какво става тук?
Автор: marrio31   
Дата:   21-06-15 20:16

Хахха,за това говорим,простотия.
 Re: Какво става тук?
Автор: ceco   
Дата:   21-06-15 20:18

Нормално е да се пише грамотно в който и да било форум (което е съвсем различно от дискусията на литературни теми). Ако си сбъркал (на всеки се случва) - нормално е да се поправиш и да продължиш напред по темата, не е нужно да се прави драма или да скачаш на този, който ти е обърнал внимание за грешката! [beer]

 Re: Какво става тук?
Автор: marrio31   
Дата:   21-06-15 20:22

Вие явно не разбирате за какво говоря,това е фото форум,искам да прочета нещо интересно,не кой къде е сгрешил в правописа,не всички добри фотографи са перфектни в правописа,трябва да привлечем тях,а не перфектно пишещи,от тях няма полза.
 Re: Какво става тук?
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   21-06-15 20:24

Да де, ама ти освен, че пишеш неграмотно, досега нищо не научих от предходните ти постове.Теорията ми засега е на път да се потвърди![beer]
 Re: Какво става тук?
Автор: marrio31   
Дата:   21-06-15 20:27

Аз не съм важен,говоря по принцип,ти явно не разбираш,нищо ,че пишеш правилно,говоря за истински важни хора и ти би ги изгонил по същия глупав начин,това е.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена