Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: АМТИИ обяви прием за фотографи
Автор: Dora93   
Дата:   03-07-15 20:52

chrisnoch, аз предлагам да приключим разправията. (Аз поне няма да пиша повече в темата.) Нито ти ще ме убедиш, че това което правиш е стойностно, нито аз ще те убедя, че си пилееш живота си за недостойни неща. Важното е, че храната която си хапваш е качествена и това е предпоставка да се радваш на живота. Международното признание е притурка за самочувствие. Дерзай!

Отговори на това съобщение
 Re: АМТИИ обяви прием за фотографи
Автор: chrisnoch   
Дата:   04-07-15 04:54

ejel,

"chrisnoch, акъл за граматика избягвам да приемам от завършили "натфизчета", както сполучливо отбеляза borissov"

Не знам какво му е сполучливото на това "отбелязване", пък и какво отношение има то? Българската граматика е еднаква за всички - и за "натфизчета", и за обикновени неграмотници като теб! [smilie5]


Dora93,

"Нито ти ще ме убедиш, че това което правиш е стойностно, ..."

Изобщо не съм се опитвал да те убеждавам в подобно нещо! Пък и нещата, които ти наричаш стойностни, едва ли са същите, които аз определям като такива.


... нито аз ще те убедя, че си пилееш живота си за недостойни неща.

За какво си "пилея живота" НЕ е твоя грижа! По-добре се концентрирай върху своя житейски път, който очевидно е в самото си начало. Не искам да съм лош пророк, но с това фалшиво самочувствие далече няма да стигнеш.


"Важното е, че храната която си хапваш е качествена ..."

Ами да, важно е! Като пораснеш, може и да разбереш.

Отговори на това съобщение
 Re: АМТИИ обяви прием за фотографи
Автор: ejel   
Дата:   06-07-15 03:51

Още напъни - от хубавата храна ще е[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: АМТИИ обяви прием за фотографи
Автор: marrio31   
Дата:   06-07-15 15:13

А какво значи хубава храна? би ли споделил,въпроса ми не е по темата,но то отдавна и не се пише по нея,сериозно питам,просто ми се вижда трудно да се намира истинска храна.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »