Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: за "ОМРАЗВАЧЕСТВОТО"
Автор: SameButDifferent   
Дата:   30-06-15 21:34

Брех, какви страсти в тоя форум - турските сериали ще останат без зрители. [smilie18]

 Re: за "ОМРАЗВАЧЕСТВОТО"
Автор: мара   
Дата:   30-06-15 21:34

вие ся кво искате? да затворя темата ли?

тьма е доказала, че има желание да разбира, но не разбира. за нея - толкоз. похвално е, че барем се старае.
да си показваш личната кореспонденция според мен е основателно само и единствено, ако изпращачът те е блокирал - тогава - ОХОООО тога - никви задръжки :)))

но истината е, че май само 1-2 пъти съм получавала подобни съобщения, а те не са ме трогнали ни най малко [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: за "ОМРАЗВАЧЕСТВОТО"
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   30-06-15 21:57

Това не е никаква кореспонденция.Кореспонденция може да има между двама (или повече) зрели хора, които уважават личността и интелекта на останалите, с които контактуват. Никога не съм си позволявал да обидя дама, каквото и да ми каже, но виж, ако прекрачи границата съм склонен "да й събуя" гащите, да й видят и останалите хигиената, пък и не аз съм я търсил тази госпожа! [smilie3]
И след като не считам това горе за кореспонденция, още по-малко пък лична, преценявам, че ще я покажа. [smile]
 Re: за "ОМРАЗВАЧЕСТВОТО"
Автор: тьма   
Дата:   30-06-15 23:23

Уважаеми, не ме карайте да доказвам колко лъжи изписахте в коментара си, гледам препоръчан ми филм, не ме ядосвай, че както "се опитвам да разбирам", така ще те разберат какъв си хамелеон


Не бил търсил той тази госпожа, а защо постоянно ме цитираш и коментираш
----------------------------------------------------------------
от темата на админа
fast_eyebrow
Дата: 30-06-15 14:32

"Наборе, историята трябва да се пази, независимо каква, кому служела и так прочие - що не си затвориш сам темата, а, както правиш с тия, дето придобиват например русофилска насоченост.

Всичко, свързано с историята ни, било то и предателството на Борил например, е паметник с национално значение, защото нацията, наборе, е куп от люде с обща история, няма как да изтрием онова, което не ни харесва."


Високопарни слова.И кухи като каспичанска поцинкована лейка ! Откога престъпници, пладнешки обирджии на мандри и откровени науки неудачници трябва да са част от нечия история? Да ви имам "русофилската насоченост", дето хабер си нямате вие "русофилите", какво означава това
-------------------------------------------------------------
хайде, писнА ми от лицемери, лека, до следващия път, че то от теб отърване няма[smilie7]

 Re: за "ОМРАЗВАЧЕСТВОТО"
Автор: тьма   
Дата:   30-06-15 23:28

Приятни дни на всички!

 Re: за "ОМРАЗВАЧЕСТВОТО"
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   30-06-15 23:33

Какво да направя,като неудържимо съм влюбен в теб!Не мога повече да удържам чувствата си, нека всички разберат.. [smile]
 Re: за "ОМРАЗВАЧЕСТВОТО"
Автор: тьма   
Дата:   01-07-15 15:03

[smilie8] Говори, говори, говори, аз притварям очи и те слушам [smitten]

 Re: за "ОМРАЗВАЧЕСТВОТО"
Автор: MARLOV   
Дата:   01-07-15 18:01

Взех ,че пуснах думата ОМРАЗВАЧЕСТВО в Гугъл и ето какво излезе:

текст

...нямам друг коментар.

 Re: за "ОМРАЗВАЧЕСТВОТО"
Автор: Gruyu   
Дата:   01-07-15 18:15

еми пуснете и за думичката "усул сикиджия".....и ще видите какво ще излезе!
 Re: за "ОМРАЗВАЧЕСТВОТО"
Автор: мара   
Дата:   02-07-15 10:47

затва пък ако пуснеш "хейт" и "хейтър" - кат едни чисти български думи - ша видиш [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
аз съм един нов иван богоров, един нов найден геров [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: за "ОМРАЗВАЧЕСТВОТО"
Автор: chill   
Дата:   02-07-15 11:25

LorDDemoniC написа:

> Аз за това харесвам вируталния
> свят почесвам си клавиатурата и
> хоп говедото вече не ме занимава ...
> че в реалния живот трябва да ги бия
> и после да плащам излишни пари ...

Ми, к'во, честна сделка, струва си ... [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена