Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Базара....
Автор: chrisnoch   
Дата:   19-05-15 04:02

А някои са хем нахални, хем неграмотни! [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Базара....
Автор: axlastro   
Дата:   19-05-15 10:03

Аз предлагам да направим една фейсбук група, в която да си продаваме нещата - модерирана, с покани и строги изисквания за съдържание на обявите. Тук ми е гадно да продавам даже, защото колкпто по-добре е описан артикула, толкова повече се циганят "купувачите"

Отговори на това съобщение
 Re: Базара....
Автор: moto12   
Дата:   19-05-15 10:09

Alastro не е толкова просто, не е само до контрола.

Отговори на това съобщение
 Re: Базара....
Автор: realnoncho   
Дата:   19-05-15 10:14

Ае стига с тоя шитбук [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Базара....
Автор: lion4e   
Дата:   19-05-15 10:15

Автор: axlastro

Тук си много прав относно доброто и коректно описание на артикул, включващо всички възможни аспекти в следствие на неговата употреба до този момент - технически и козметични. Колкото повече си се постарал, толкова повече се опитват да се "циганят" извън рамките на разумното.

Доброто описание на пазена техника разглезва купувача, вдига го до небесата в неговите очаквания, че техниката ще е на 100% като нова без забележки, имам предвид някакви строго минимални козметични следи от употреба.

Ако не дай си боже си писал и за функционалните предимства на модела и неговата специфична употреба, още повече си забиваш нож в гърба, защото вече в очакванията на купувача идва и нагласата като си купи тази техника и веднага да стават "Про" снимки от самосебе си.

Ситуации много както от страна на купувачи, така и от страна на продавачи [beer] Скука няма в базара[cool]



Публикацията е редактирана (19-05-15 10:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Базара....
Автор: axlastro   
Дата:   19-05-15 12:12

Нончо - тогава във фликър може да се направи. Все тая каква е платформата - важни са хората. Иначе просто няма смисъл - по-добре в продавалник и ebay, откъдето са ми и повечето добри покупки на фото техника. От форума нямам почти нищо купено - защо ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Базара....
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   19-05-15 12:27

Щото си параноик може би... Няма значение платформата, повечето неща са ми от форума проблеми нямам... Само, че не бих купил бе значително проучване на човек и техниката!

Отговори на това съобщение
 Re: Базара....
Автор: Pavlov   
Дата:   19-05-15 12:27

Автор: axlastro
Дата: 19-05-15 10:03
Аз предлагам да направим една фейсбук група, в която да си продаваме нещата

Приема се, направи я.
Съвсем сериозно, веднага ще се присъединя към нея.

Отговори на това съобщение
 Re: Базара....
Автор: viara123   
Дата:   19-05-15 12:31

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Базара....
Автор: axlastro   
Дата:   19-05-15 12:50

Не съм параноик - просто стечение на обстоятелствата.

Отговори на това съобщение
 Re: Базара....
Автор: zookig   
Дата:   20-05-15 05:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Базара....
Автор: georgioiv   
Дата:   20-05-15 05:53

Ние във Варна си имаме фейсбук група (варнафоточат - на латиница) и си обсъждаме обявите от фото форум.. Много е ... практично - повече хора - някои познават продавача, други стоката.. [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Базара....
Автор: axlastro   
Дата:   20-05-15 09:01

Нещо не я намирам...
Намерих я. Не се пишело слято.



Публикацията е редактирана (20-05-15 09:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Базара....
Автор: bombata151   
Дата:   20-05-15 10:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Базара....
Автор: bvsmp   
Дата:   20-05-15 11:51

Търгашите от OLX са се намърдали здраво в "Базара" и са го блокирали тотално. НАПУК НА ВСЯКАКВИ ПРАВИЛА.
Ако ги питаш конкретно за нещо, отговора ще е: е*ъли ма*му, аз от де да знам, да не съм някакво тъпо фотографче. Давам го за пример, защото имах точно такъв отговор на едно питане в OLX.

Моята скромна обявичка гледам стои видяна само 9 пъти и за три дни се е смъкнала на 20-та страница.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »