Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Честито, господа!!!
Автор: Тед   
Дата:   07-05-15 13:52

Темата свободни медии е много актуална.

Не съм утопист, но сравнявам - при бойни действия, конфликти и тем подобни - всеки свири по гайдата на правителството.
Но в останалото време няма тая простотия и посредственост като при нас.
Психо атаки с трупове, разчленявания и тем подобни - въобще няма - Сат, СНБС, СНН, Скай - говорим за големите.
Например - ако има проблем - тайфун, земетресение - те не се вайкат кой как е умрял, а се организират да помагат.
Лични трагедии не прнасят, но дават някой оцелял по чудо за пример - да повдигнат духа.
Контраст - при нас ще го дадат как е разфасован и след 1 седмица ще има призив - помогнете.
Т.е. новината се експлоатира в разл.степен, време и похват.
Има психолози във всяка ТВ, монипулатор - цензор - а бе пълния пакет л...а..
В момента генералната им цел е да депресират и конфронтират хората, за да им гласуват и да ги търпят.
Такива новини няма никъде по света. Поне с такова съдържание - определено.
Там също има убийства, много повече катастрофи и какво ли не, но ..гледайте ги...какво да ви сравнявам.
Руснаците пропаганда, САЩ и те, ....Европата по-неутрална...на моменти и те газ...
Нищо интересно.


Никога не взимайте инфо за нещо си от ТВ!
Верно - интересно е да научите, но това е най-недостоверния източник на информация.
Най-слабия и никой не му вярва в определен диапазон позлватели т.д. му кажа ...
Вие им вярвате на 100% . Аз бих ви казал...А БЕ ВИЕ ЛУДИ ЛИ СТЕ?
Ако някой знае как се събира и проверява инфо за нещо си ... би ме разбрал.

За мен тоя хумор е грубиянски и долен, за друг е забавен, но не е предназначен
за интелектуално израстване :) То ясно, че всеки ден не могат да се мислят шедьоври, но ... това е прекалено, което правят.
С това обиждат публиката си - поне аз така мисля, верно не съм гледал скоро нещо, но ако тая вечер имам време ще погледна и ще направя подробен отчет за да съм конкретен.
Лошото е, че БГ медиен пазар трови публиката с бълвоч и простотия и евтини риалити.
Продукцията на другите извън БГ им е на ниво в това отношение.



Публикацията е редактирана (07-05-15 13:55)
 Re: Честито, господа!!!
Автор: mihajlov2   
Дата:   07-05-15 13:57

Ако някой иска да се забавлява с хумор, по-добре да си пусне нещо от "Ало, ало", или от "Бар Наздраве", или от сериала по книгите на Удхаус за Джийвс, или от "Женени с деца".
 Re: Честито, господа!!!
Автор: batsali   
Дата:   07-05-15 14:06

Нещо много се бъркате, хора. Простотиите по западните телевизии са на на нива под нашите, но нали копираме чуждите "формати" скоро ще ги стигнем. А CNN какви смешки са също... Всичко е сензация и рейтинг. Няма такова нещо като съвестна медия за съжаление.

"За мен тоя хумор е грубиянски и долен, за друг е забавен, но не е предназначен
за интелектуално израстване :"

А защо трябва да е предназначен за интелектуално израстване? Има неща за израстване, има неща за сеир, има неща, които комбинират двете.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: Тед   
Дата:   07-05-15 14:10

А според теб каква в разликата между простака и да речем нормален човек?
Единия не може да търпи простотията, а другия и се радва...

ММ? Така ли е?
 Re: Честито, господа!!!
Автор: anjsan   
Дата:   07-05-15 14:34

"КОЙТО НЕ МОЖЕ ДА РИСУВА, СТАВА ФОТОГРАФ" ...

Някой известен фотограф беше казал нещо подобно : - Това , което не мога да нарисувам го снимам и това , което не мога да снимам го рисувам . Демек едното допълва другото и това не е чак толкова лошо , ако накрая картинката е добра и се харесва от зрителя . По комунистическо е имало и титла фотограф-художник ... не знам дали е свързано . Дали сега има такива и каква е разликата с обикновен фотограф ? ....[smilie11]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: batsali   
Дата:   07-05-15 14:39

http://seir.bg/


Този сайт е пълен с простотии. Смешни са, защото са простотии. Ако ти не си простак следва да не са ти смешни. Направи си тест. [smilie5]

Много обичате да се разграничавате от простотията и да заклеймявате разни неща като необразователни, когато нямат претенции да са такива. Защо? Его?
 Re: Честито, господа!!!
Автор: zizomir   
Дата:   07-05-15 14:42

тоя пък слави, за кой се мисли.....кръстника на чалгата и пошлата музика....толкова е далеч от артиста, че каквото и да каже е смешно...
 Re: Честито, господа!!!
Автор: chrisnoch   
Дата:   07-05-15 16:11

А ти за кой се мислиш? [smilie11]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: victory13   
Дата:   07-05-15 16:17

Добре е, че намирате кого да наплювате ежедневно, че иначе тая злоба дето я събирате, току ви гътне [smilie5] [smilie18]

Бай да вей, браво на Григор /Димитров, за готовите да храчат/ [cool]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: krist   
Дата:   07-05-15 16:48

Е, вярно си е това, дето го е казал маркучът! Както е вярно, че неуспелите китаристи стават басисти, а неуспелите басисти стават и фотографи. Аз като съм и в трите категории какво да правя? Не знам само какви стават неуспелите фотографи - може би си остават прости програмисти?[smilie8][smilie5]

 Re: Честито, господа!!!
Автор: impuls   
Дата:   07-05-15 19:06

Някога (1962, 63г.) Златю бояджиев беше винаги през рамо с Екзактата. Снимаше много, по-възрастните пловдивчани и тези, които се занимаваха с фотография си го спомнят, а продължаваше и да рисува след парезата със здравата си ръка.

 Re: Честито, господа!!!
Автор: zotto   
Дата:   08-05-15 03:05

Станно ...никой ли не знае, че това е реплика на самият Анри Картие-Бресон. Той на практика е неуспял като художник. Когато фотографията е била млада професия, първите студия са били именно на художници, получило се е нещо като нелоялна конкуренция на престижният маслен портрет за спомен. Сега рисуват маслени портрети по снимка, а на Слави-то вече и вицовете не му вървят, щом толкова фотографи са се напрегнали [smile]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: Тед   
Дата:   08-05-15 12:10

BatSali, затова е дистанционното - харесва ти -гледай.
Аз коментирам, че С. не може да виреее никъде по света, освен в БГ>
Описах ти и защо.
Теб ти харесва и сеир.бг - клекнал мъж се изхожда с банани отдолу, кефи те...кефи му се...
Еми за теб това е смешно :) ок.
Снощи зарад темата го пуснах в 22:30. Започва предаването, анонс: Вчера /бел.ония ден/ беше Гергьовден,
Годжи имал имен ден...камерата дава Годжи, онзи си бърка активно в носа -красота.
Следва виц - ни в клин, ни в ръкав - в смисъл не в темата, а като Лека нощ деца - да ви кажа виц, как го питала като умре, кво щял да прави с бъдещата нова-в спалнята, т.н. колата.
Ок, вицове много, но беше просто да запълни времето.
Последва некъв лозунг - за Конституция и т.н. Избор на съдии от народа...глупости, той народа прост, ще избира съдии.
Както ги избира сега, още по зле ще стане...
Ок, ама той в какво число го казва - негово искане, на хората, на полит.партия?
Той хората ли е? Като си го иска от негово име - да си го проправи.
Некво предаване с човъркане на нос, виц и лозунг ... отново ми дойде в повече.
Е, имам дистанционно :)

Тъпото е, че явно нямате какво друго да гледате или правите и гледате поредната порция бълвоч.
Определено го няма това по другите канали извън БГ.
Само тука могат да виреят Слави, Бойко, Бареков, Цветановци и прочие. Доган за разлика от тях е хитър и умен.
Трагедията на БГ народ е, че едните /малка част/ търпят тази простотия и наглост / КТБ и прочие/ отвсякъде и нищо не правят, останалата част от народа /по-голямата/ и се радва и гледа сеира.
Тия предавания и люде, там не могат да виреят, въобще.

Никой не ви е взел ТВ - гледайте каквото си харесате и поискайте, но е долнопробна продукция /зад това заставам/.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: тьма   
Дата:   08-05-15 12:30

Абе, защо всеки не си гледа в чинийката [smilie3]

 Re: Честито, господа!!!
Автор: batsali   
Дата:   08-05-15 13:28

Аз гледам филми и сериали от нето. Телевизията е за фон докато готвя в кухнята.

Тед, кажи един културен, образователен виц.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: perchinkov   
Дата:   08-05-15 13:48

Ето един образователен [smile]

 Re: Честито, господа!!!
Автор: 798099   
Дата:   08-05-15 20:46

Ако някой знае как да затворя темата, моля да ми каже!!!
Пуснах я като форма на майтап. А тя стана една...

 Re: Честито, господа!!!
Автор: viktorio009   
Дата:   08-05-15 21:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: mmjm   
Дата:   08-05-15 22:12

Метна лайното по вентилатора, са как да затворя темата. Огледай хубаво страницата и ще откриеш бутона.[beer]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: batsali   
Дата:   09-05-15 01:42

За да стане по-весело...


http://seir.bg/pictures/68099_thumb.jpg



http://seir.bg/pictures/66725_thumb.jpg



http://seir.bg/pictures/68043_thumb.jpg



http://seir.bg/pictures/67979_thumb.jpg



http://seir.bg/pictures/67936_thumb.jpg

 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.