Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Честито, господа!!!
Автор: 798099   
Дата:   05-05-15 22:42

Току-що, титанът на мисълта, корифеят на културата, Човекът-енциклопедист - Слави Трифонов заяви, че:"КОЙТО НЕ МОЖЕ ДА РИСУВА, СТАВА ФОТОГРАФ"

Който не вярва, да си пусне записа...
 Re: Честито, господа!!!
Автор: h_bio   
Дата:   05-05-15 22:47

Ами не е ли така[smilie11]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: toshob   
Дата:   05-05-15 22:51

На този човек нямам желание да му гледам предаванията
 Re: Честито, господа!!!
Автор: sherbit   
Дата:   05-05-15 22:51

Самия ти го правиш "значим" коментирайки и гледайки го. За нивото на държавата може да се съди по факта, че се намират достатъчно хора със афинитет към земята да го гледат.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: nyamago   
Дата:   05-05-15 22:51

И аз мислех, че при мене е точно така. Но открих "Закона на Димитров":

КОЙТО НЕ МОЖЕ ДА РИСУВА, НЕ СТАВА И ЗА ФОТОГРАФ. [smilie8]

Затова само си щракам, фотографите да му мислят [smilie6]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: 798099   
Дата:   05-05-15 22:52

Не знам!!! Но... познавам достатъчно художници, които освен, че рисуват перфектно, снимат така, че ми идва да си счупя всичката си фототехника!
 Re: Честито, господа!!!
Автор: uri64   
Дата:   05-05-15 22:52

пффф Слави да си дрънка каквото си ще, нито го гледам, нито ще се трогна от някое негово мисловно извержение....показателно е как навремето, в разгара на славата му, на концерта на Инкогнито излезе на сцената да ги обявява...още при първите думи от многословното му представяне, цялата Зала 1 на НДК почна да го освирква и да дюдюка....тиквата се смути за малко, но излезе от положение като каза - за да не си помислят хората, че освирквате тях, аз просто ще ги обявя а вие ръкопляскайте...така и стана и това беше един от най-готините концерти на които съм бил (не заради освиркването на тиквата, а заради музикантите)
 Re: Честито, господа!!!
Автор: 798099   
Дата:   05-05-15 22:57

sherbitр, видях го по случайност, защото имах проблем с кабеларката и въртях каналите, за да видя дали са си свършили работата.

Никога, ама НИКОГА не гледам "шоуто" на Слави Трифонов! Може да съм дърт, може да съм тъп, може и да не мога да снимам, но.. уважавам себе си и собственото си мнение...
 Re: Честито, господа!!!
Автор: pumabg   
Дата:   05-05-15 22:57

Не го харесвам но не е далеч от истината...
 Re: Честито, господа!!!
Автор: batsali   
Дата:   05-05-15 22:57

Не го заяви, а беше част от "смешка". Стига избивали комплекси...
 Re: Честито, господа!!!
Автор: 798099   
Дата:   05-05-15 22:59

Да бе, голямя смешка! Това, от устата на човек, който не работи онова, за което е учил. Ай сиктир, а?!
 Re: Честито, господа!!!
Автор: rimohit   
Дата:   05-05-15 22:59

УЖАС!!! [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: batsali   
Дата:   05-05-15 23:05

Отиди му шибни един шамар и му кажи да се засрами. Също да се извини на всички отрудени професионални фотографи в ефир. Как може така!? [smilie5]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: asahi   
Дата:   05-05-15 23:08

За госпожите нещо?
 Re: Честито, господа!!!
Автор: Slivenski   
Дата:   05-05-15 23:10

че то кой работи това, което е учил вече... [smilie18] [smilie18]

да не говорим, че световната тенденция е човек в трудовия си живот поне 2-3 пъти да си сменя квалификацията и работата, съответно...

това е положението. соца, при който учиш в техникума, почваш работа на 18 и на 60 се пенсионираш в същото предприятие, вече го няма.


[beer] [beer]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: 798099   
Дата:   05-05-15 23:10

Може, може, то за това си има "КОЙ"...
 Re: Честито, господа!!!
Автор: 798099   
Дата:   05-05-15 23:23

asahi, върви на манифестацията за 9-ти май, ако си пропуснл първомайската!
 Re: Честито, господа!!!
Автор: Danny_Falin   
Дата:   06-05-15 00:36

тя и фотографията е като рисуването, не мой я научиш в училище, или го можеш или не
 Re: Честито, господа!!!
Автор: Danny_Falin   
Дата:   06-05-15 00:37

не ме разбирайте погрешно, всеки може да се научи да снима, ама фотографите са много малко
 Re: Честито, господа!!!
Автор: stoikovv666   
Дата:   06-05-15 00:50

Аз пък от българската телевизия, единственото което може да погледам е Слави.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: stoikovv666   
Дата:   06-05-15 01:00

Иначе Фотография в буквален превод от гръцки са две думи, светлина и писане, или светлинно писане. Но рисуване със светлина не е!
 Re: Честито, господа!!!
Автор: burningice   
Дата:   06-05-15 07:19

Слави кой?
 Re: Честито, господа!!!
Автор: Kolev68   
Дата:   06-05-15 08:27

Всеки ли трябва да може да рисува?
 Re: Честито, господа!!!
Автор: Daniel.de.Marko   
Дата:   06-05-15 08:39

Той и Слави не може да пее и се дере, ама никой нищо не му казва...[smilie18]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: MauMyHa   
Дата:   06-05-15 08:51

хората онези които за завършили някакво висше образование често се тупат по гърдите че са много компетентни в областта която са изучили. окриляват се и изпадат в някакво надменно отношение над останалите. Същото е и с хората които са у публичното пространство телевизии, парламент и други.
Според мен тези "маймуни" много често спекулират с положението си, най-вече за лични облаги или приближени. Някак си забравят че, всички сме равни пред всевишният. С какво е по-добър от мен едни новоизлюпен висшист на определена работна длъжност. Някой се самозабравят, и за да не излиза че засловия по нечии адрес, бих отбелязал следното поведението на всеки индивид се опредея от битието и житието му. И не си въобразявайте че не участвате в цялата каша!
 Re: Честито, господа!!!
Автор: chrisnoch   
Дата:   06-05-15 13:55

Очевидно някои злобарски завиждат на Слави - може би защото те самите не могат да продадат 17'000 билета за два дни. Други заемат високомерна поза и плюят Дългия от "чисто естетически" позиции, без да разбират, че "стрелят" от кален окоп по празно бойно поле. Наистина Слави е удобна мишена за всякакви упражнения по реторика - подобно на Ким Кардашян, Лейди Гага и т.н., но в по-друг мащаб. Каквато ни държавата - такива ни и шоумените!
Хайде, моля, по-сериозно (когато трябва!) и с повече чувство за хумор - в случая!
 Re: Честито, господа!!!
Автор: Daniel.de.Marko   
Дата:   06-05-15 14:03

Смятай колко прост народ има щом Главчо е продал толкова много билети. Отдавна се не се интересувам от простаците в родният ефир. Жалко за страната щом има толкова риба ще има и рибари...
 Re: Честито, господа!!!
Автор: bg2014   
Дата:   06-05-15 15:31

Типично нашенска тема. Да плюем по някой друг, без да можем да направим нещо повече от него. Нашенска работа.....
Не съдете! Слави е ШОУмен. Прави шоу и забавлява хората. За радост той единствен не се самозабрави и си остана Патриот и в сърцето, и в творчеството. Затова продава билетите си бързо и на добра цена.
Дали го харесвате или не ... все едно. Едва ли и вас ви харесват всички?
Друг патриот просто в българския ефир няма. И по-забавно шоу също няма.
Понякога ми харесва, понякога не. Шоу, какво да се прави.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: Krasimira   
Дата:   06-05-15 17:01

Аз не харесвам особено Слави заради селската част от предаването му. Тази вечер го гледах и чух въпросното изказване, което беше част от един доста дълъг и глупав виц. Не съм адвокат на Слави, но това далеч не беше негово лично мнение изразено в ефир.
Пиша толкова подробно и обяснително, защото ми писна някой да вади думи и изрази от контекста на цял разговор и да сплетничи върху извадката.[smilie23]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: burningice   
Дата:   06-05-15 17:17

И азис продава много билети, за малко време, но това не означава, че всички го слушат и/или му завиждат.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   06-05-15 17:18

Слави винаги е имал уважение към можещите, а иначе неговата цел е да забавлява хората ... а това е стар виц.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: тьма   
Дата:   06-05-15 18:23

Не разбрах за какво е темата - за кой харесва Слави или кой е съгласен с изказването.

Така - Слави е готин на моменти, на моменти, като всички нас, говори глупости, ама той текста друг му го пише.

Не мога да съдя за човек, с когото не съм общувала реално и не съм разбрала истината в очите му.

Относно фотографията и рисуването - не е прав - точно който може да рисува, той прави най-добрите фотографии - защото има око да вижда, другите само щракаме и гледаме, но не виждаме [smilie3]

 Re: Честито, господа!!!
Автор: Bumerang   
Дата:   06-05-15 18:23

Ами не виждам някой във форума да може да постигне това което е постигнал Слави.Поне да продаде 17 000 билета .И може да го прави всеки месец ако поиска.И аз не му харесвам чалга визията,ама някои негови качества не може да не се отбележат.На първо място е трудолюбието му.
Колкото фотограф -художник съм чувал и едните и другите.Единия вика :"ако ми трябва снимка ще си купя фотоапарат,а другия-и с фотоапарат мога да правя такива цапаници"[smilie6]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: pmartinov   
Дата:   06-05-15 18:31

Българският народ трябва ли да се радва на целенасоченото си опростачване ?
 Re: Честито, господа!!!
Автор: тьма   
Дата:   06-05-15 18:53

Че той не се ли радва? [smilie3]

 Re: Честито, господа!!!
Автор: Bumerang   
Дата:   06-05-15 19:54

Радва се разбира се .Бийте ме е...е ме дръжте ме гладен безработен ,болен,но чалгата в моя живот не ми закачайте[smilie7]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: viktorio009   
Дата:   06-05-15 20:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: kvakioh   
Дата:   06-05-15 21:20

Преди 2 години спрях телевизията, всички тия са като безплътни призраци, даже като несъществуващи...
 Re: Честито, господа!!!
Автор: ishootraw   
Дата:   06-05-15 21:22

Кой е Слави?
 Re: Честито, господа!!!
Автор: pumabg   
Дата:   06-05-15 21:37

Автор: тьма
Дата: 06-05-15 18:23

Относно фотографията и рисуването - не е прав - точно който може да рисува, той прави най-добрите фотографии - защото има око да вижда, другите само щракаме и гледаме, но не виждаме [smilie3]

Пълни глупости, както винаги...

ishootraw
А ти кой си?
 Re: Честито, господа!!!
Автор: MauMyHa   
Дата:   07-05-15 11:24

не мога да разбера ква е тази мания да извадиш фраза от контекста и да правиш сензация-някой да не и да има няква параноя. Господа има достатачно психиатрични заведения за психични неразположения [smilie5]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: Тед   
Дата:   07-05-15 12:04

Понеже често разговарям с лекари и експерти психолози, вкл.,които работят в ЦПЗ - центъра за психично здраве, или вие както му викате "лудницата", почти всички страдащи от личностни разстройства, психотични състояния и др., като му започнело предаването и ставало страшно. Дори и зависимите от ТВ другите предавания не ги активират, а неговото направо ги побърква.
състояние - разговор с него, късане на дрехи, конвулсии, дране по дялото, истерии...пред ТВ.

Всички луди са му фенове.
Гледал съм преди години, заради гостите, които имаше. Като взеха да му искат пари и запълни сценария с псувни,грубости, тъпи шеги, които определено не са в моя стил.
Това е предаване за улицата и простаците - лично мнение.
И музиката и пеенето му са кръчмарски и чалгализирани - не в моя рейндж.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: mihajlov2   
Дата:   07-05-15 12:48

Редовно купувам билети, но за едни малко по-други концерти и постановки. Такива, които обикновено се изпълняват в зала "България" или Операта, и по-рядко - в зала 1. Та ако Слави Трифонов работеше по специалността си /т.е. свиреше/ в някой симфоничен оркестър, със сигурност щях да го слушам. Но в амплоато му на шоумен - никога.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: vgramatikov   
Дата:   07-05-15 12:52

Слави пр се е шегувал.
Слави е голям!
 Re: Честито, господа!!!
Автор: Тед   
Дата:   07-05-15 13:08

Слави може да съществува и да се развива само в БГ. Другаде нито е приет, нито му обръщат внимание - с изкл. на емигрантите, които отиват на концертите му.
Тя и чалгата може да вирее само в БГ.

Такова предаване с такъв стил, грубости, тъпи шеги, посредствена музика - няма по никоя ТВ.
От Скай- UK, през Канал + - France, Скай Германия, Тор -скандинавците /там пък ще го осъдят за обиди/,
Цифра+ - поляците, Скай Италиа, Диджитал + - Испанците...
Няма кой да го гледа и изтърпи, БГ е м/у Изтока и Запада и тука виреят всякакви плевели[beer]



Публикацията е редактирана (07-05-15 13:11)
 Re: Честито, господа!!!
Автор: vgramatikov   
Дата:   07-05-15 13:11

Тед. НЕ си в час :) Тя простотията дойде от запада не от нас :)
 Re: Честито, господа!!!
Автор: Тед   
Дата:   07-05-15 13:15

Аз съм много в час, ама вися предимно на Астра 19,2Е :)
Докато вие с кабеларките се тровите...пък за новини не ми говори - аз поне бг НОВИНИ - съм ги рестриктнал от години.
Такава манипулация и психо атака всеки ден мен не може ме бутне, ама народа изтрещя за съжаление.
Изкл. влияят отрицателно негативно в/у битието на българина.
Но всеки има дистанционно в ръката:)

Някои гледат Слави щото го мислят, че е бунтар и му вярват.
Аз не вярвам на никой в БГ - от медии, новини, до всеки инфо източник.
Всичко е отровено и контролирано.

Трябва прост народ и ТВ го е завладяла. Това е мотото на управляващите, иначе няма народ, който да ги изтърпи.
Това се прави в момента - борба за мозъци.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: batsali   
Дата:   07-05-15 13:25

Че е жалък на доста моменти - жалък е, че е посредствена музиката - посредствена е, че Годжи е по-забавен от него - по-забавен е, ама точно в простотиите на актьорите и бенда е хумора. Аз не знам вие какъв хумор искате. Елегантен хумор няма. Хуморът се основава на абсурди, простотии и тн. Поне добрият такъв. Аз лично гледам само актьорската вечер чат пат или ако случайно го хвана докато нещо кълцам в кухнята и съм пуснал тв за фон. Иначе тв не гледам. Защо корите шута, че е шут, не мога да разбера...
 Re: Честито, господа!!!
Автор: batsali   
Дата:   07-05-15 13:27

Тед, само българските медии ли мислиш, че са контролирани и отровени? Що е телевизия всичкото е пропаганда в различна степен.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: ishootraw   
Дата:   07-05-15 13:42

@pumabg, аз съм си аз, но темата не е за мен. Въпросът ми бе, разбира се, риторичен. Чудех се защо Слави още за някой хора е кумир, полу-бог и шоуто му се гледа, въпреки че от години е изчерпано като теми/образи. Слабите шеги на сценаристите му се познават дори и в другите продукции. Интервютата му особено с чуждестранни гости са слаби, някой въпроси меко казано неуместни.
За отношението му към екипа му даже няма да споменавам...
Лошото е, че за много хора след като той каже нещо в ефир, то става общоприет факт. Както сигурно и казаното за рисуването....

п.с. всичко това е лично мнение разбира се, нека феновете да не се засягат.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: Тед   
Дата:   07-05-15 13:52

Темата свободни медии е много актуална.

Не съм утопист, но сравнявам - при бойни действия, конфликти и тем подобни - всеки свири по гайдата на правителството.
Но в останалото време няма тая простотия и посредственост като при нас.
Психо атаки с трупове, разчленявания и тем подобни - въобще няма - Сат, СНБС, СНН, Скай - говорим за големите.
Например - ако има проблем - тайфун, земетресение - те не се вайкат кой как е умрял, а се организират да помагат.
Лични трагедии не прнасят, но дават някой оцелял по чудо за пример - да повдигнат духа.
Контраст - при нас ще го дадат как е разфасован и след 1 седмица ще има призив - помогнете.
Т.е. новината се експлоатира в разл.степен, време и похват.
Има психолози във всяка ТВ, монипулатор - цензор - а бе пълния пакет л...а..
В момента генералната им цел е да депресират и конфронтират хората, за да им гласуват и да ги търпят.
Такива новини няма никъде по света. Поне с такова съдържание - определено.
Там също има убийства, много повече катастрофи и какво ли не, но ..гледайте ги...какво да ви сравнявам.
Руснаците пропаганда, САЩ и те, ....Европата по-неутрална...на моменти и те газ...
Нищо интересно.


Никога не взимайте инфо за нещо си от ТВ!
Верно - интересно е да научите, но това е най-недостоверния източник на информация.
Най-слабия и никой не му вярва в определен диапазон позлватели т.д. му кажа ...
Вие им вярвате на 100% . Аз бих ви казал...А БЕ ВИЕ ЛУДИ ЛИ СТЕ?
Ако някой знае как се събира и проверява инфо за нещо си ... би ме разбрал.

За мен тоя хумор е грубиянски и долен, за друг е забавен, но не е предназначен
за интелектуално израстване :) То ясно, че всеки ден не могат да се мислят шедьоври, но ... това е прекалено, което правят.
С това обиждат публиката си - поне аз така мисля, верно не съм гледал скоро нещо, но ако тая вечер имам време ще погледна и ще направя подробен отчет за да съм конкретен.
Лошото е, че БГ медиен пазар трови публиката с бълвоч и простотия и евтини риалити.
Продукцията на другите извън БГ им е на ниво в това отношение.



Публикацията е редактирана (07-05-15 13:55)
 Re: Честито, господа!!!
Автор: mihajlov2   
Дата:   07-05-15 13:57

Ако някой иска да се забавлява с хумор, по-добре да си пусне нещо от "Ало, ало", или от "Бар Наздраве", или от сериала по книгите на Удхаус за Джийвс, или от "Женени с деца".
 Re: Честито, господа!!!
Автор: batsali   
Дата:   07-05-15 14:06

Нещо много се бъркате, хора. Простотиите по западните телевизии са на на нива под нашите, но нали копираме чуждите "формати" скоро ще ги стигнем. А CNN какви смешки са също... Всичко е сензация и рейтинг. Няма такова нещо като съвестна медия за съжаление.

"За мен тоя хумор е грубиянски и долен, за друг е забавен, но не е предназначен
за интелектуално израстване :"

А защо трябва да е предназначен за интелектуално израстване? Има неща за израстване, има неща за сеир, има неща, които комбинират двете.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: Тед   
Дата:   07-05-15 14:10

А според теб каква в разликата между простака и да речем нормален човек?
Единия не може да търпи простотията, а другия и се радва...

ММ? Така ли е?
 Re: Честито, господа!!!
Автор: anjsan   
Дата:   07-05-15 14:34

"КОЙТО НЕ МОЖЕ ДА РИСУВА, СТАВА ФОТОГРАФ" ...

Някой известен фотограф беше казал нещо подобно : - Това , което не мога да нарисувам го снимам и това , което не мога да снимам го рисувам . Демек едното допълва другото и това не е чак толкова лошо , ако накрая картинката е добра и се харесва от зрителя . По комунистическо е имало и титла фотограф-художник ... не знам дали е свързано . Дали сега има такива и каква е разликата с обикновен фотограф ? ....[smilie11]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: batsali   
Дата:   07-05-15 14:39

http://seir.bg/


Този сайт е пълен с простотии. Смешни са, защото са простотии. Ако ти не си простак следва да не са ти смешни. Направи си тест. [smilie5]

Много обичате да се разграничавате от простотията и да заклеймявате разни неща като необразователни, когато нямат претенции да са такива. Защо? Его?
 Re: Честито, господа!!!
Автор: zizomir   
Дата:   07-05-15 14:42

тоя пък слави, за кой се мисли.....кръстника на чалгата и пошлата музика....толкова е далеч от артиста, че каквото и да каже е смешно...
 Re: Честито, господа!!!
Автор: chrisnoch   
Дата:   07-05-15 16:11

А ти за кой се мислиш? [smilie11]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: victory13   
Дата:   07-05-15 16:17

Добре е, че намирате кого да наплювате ежедневно, че иначе тая злоба дето я събирате, току ви гътне [smilie5] [smilie18]

Бай да вей, браво на Григор /Димитров, за готовите да храчат/ [cool]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: krist   
Дата:   07-05-15 16:48

Е, вярно си е това, дето го е казал маркучът! Както е вярно, че неуспелите китаристи стават басисти, а неуспелите басисти стават и фотографи. Аз като съм и в трите категории какво да правя? Не знам само какви стават неуспелите фотографи - може би си остават прости програмисти?[smilie8][smilie5]

 Re: Честито, господа!!!
Автор: impuls   
Дата:   07-05-15 19:06

Някога (1962, 63г.) Златю бояджиев беше винаги през рамо с Екзактата. Снимаше много, по-възрастните пловдивчани и тези, които се занимаваха с фотография си го спомнят, а продължаваше и да рисува след парезата със здравата си ръка.

 Re: Честито, господа!!!
Автор: zotto   
Дата:   08-05-15 03:05

Станно ...никой ли не знае, че това е реплика на самият Анри Картие-Бресон. Той на практика е неуспял като художник. Когато фотографията е била млада професия, първите студия са били именно на художници, получило се е нещо като нелоялна конкуренция на престижният маслен портрет за спомен. Сега рисуват маслени портрети по снимка, а на Слави-то вече и вицовете не му вървят, щом толкова фотографи са се напрегнали [smile]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: Тед   
Дата:   08-05-15 12:10

BatSali, затова е дистанционното - харесва ти -гледай.
Аз коментирам, че С. не може да виреее никъде по света, освен в БГ>
Описах ти и защо.
Теб ти харесва и сеир.бг - клекнал мъж се изхожда с банани отдолу, кефи те...кефи му се...
Еми за теб това е смешно :) ок.
Снощи зарад темата го пуснах в 22:30. Започва предаването, анонс: Вчера /бел.ония ден/ беше Гергьовден,
Годжи имал имен ден...камерата дава Годжи, онзи си бърка активно в носа -красота.
Следва виц - ни в клин, ни в ръкав - в смисъл не в темата, а като Лека нощ деца - да ви кажа виц, как го питала като умре, кво щял да прави с бъдещата нова-в спалнята, т.н. колата.
Ок, вицове много, но беше просто да запълни времето.
Последва некъв лозунг - за Конституция и т.н. Избор на съдии от народа...глупости, той народа прост, ще избира съдии.
Както ги избира сега, още по зле ще стане...
Ок, ама той в какво число го казва - негово искане, на хората, на полит.партия?
Той хората ли е? Като си го иска от негово име - да си го проправи.
Некво предаване с човъркане на нос, виц и лозунг ... отново ми дойде в повече.
Е, имам дистанционно :)

Тъпото е, че явно нямате какво друго да гледате или правите и гледате поредната порция бълвоч.
Определено го няма това по другите канали извън БГ.
Само тука могат да виреят Слави, Бойко, Бареков, Цветановци и прочие. Доган за разлика от тях е хитър и умен.
Трагедията на БГ народ е, че едните /малка част/ търпят тази простотия и наглост / КТБ и прочие/ отвсякъде и нищо не правят, останалата част от народа /по-голямата/ и се радва и гледа сеира.
Тия предавания и люде, там не могат да виреят, въобще.

Никой не ви е взел ТВ - гледайте каквото си харесате и поискайте, но е долнопробна продукция /зад това заставам/.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: тьма   
Дата:   08-05-15 12:30

Абе, защо всеки не си гледа в чинийката [smilie3]

 Re: Честито, господа!!!
Автор: batsali   
Дата:   08-05-15 13:28

Аз гледам филми и сериали от нето. Телевизията е за фон докато готвя в кухнята.

Тед, кажи един културен, образователен виц.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: perchinkov   
Дата:   08-05-15 13:48

Ето един образователен [smile]

 Re: Честито, господа!!!
Автор: 798099   
Дата:   08-05-15 20:46

Ако някой знае как да затворя темата, моля да ми каже!!!
Пуснах я като форма на майтап. А тя стана една...

 Re: Честито, господа!!!
Автор: viktorio009   
Дата:   08-05-15 21:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Честито, господа!!!
Автор: mmjm   
Дата:   08-05-15 22:12

Метна лайното по вентилатора, са как да затворя темата. Огледай хубаво страницата и ще откриеш бутона.[beer]
 Re: Честито, господа!!!
Автор: batsali   
Дата:   09-05-15 01:42

За да стане по-весело...


http://seir.bg/pictures/68099_thumb.jpg



http://seir.bg/pictures/66725_thumb.jpg



http://seir.bg/pictures/68043_thumb.jpg



http://seir.bg/pictures/67979_thumb.jpg



http://seir.bg/pictures/67936_thumb.jpg

 

 Авторът е затворил собствената си тема.