Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: philip   
Дата:   29-04-15 14:21

Очаквам кадри от съфорумниците присъстващи на събитието...

 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: batzas   
Дата:   29-04-15 14:34

Аз съм я спрял много отдавна!
 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: philip   
Дата:   29-04-15 14:45

Абе както е тръгнало да не останем без телевизия изобщо[smilie18]

 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: golded   
Дата:   29-04-15 14:53

......тази телевизия изобщо не трябваше да я пускат

 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: Lycan   
Дата:   29-04-15 14:56

Въпрос на гледна точка
 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: BOZO   
Дата:   29-04-15 14:58

И аз съм я спрял...
 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: petrov88   
Дата:   29-04-15 15:07

Гледам им лайва как джафкат като кученца в опита си да настроят хората на тяхна страна ... Наистина крайно време беше някой да им дръпне шалтера.
 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: chukov   
Дата:   29-04-15 15:30

Поне публицистичните предавания в ТВ7 бяха над Нова и БТВ жалко за тях
 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: mitku   
Дата:   29-04-15 15:38

А, 'га ядоха кифтьет'та миналата година с "Кой" и Орешаро... не риваха... https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/simp0029.gif


Така става, когато някой прави сделка с Дявола/мафията. По някое време т(к)ой идва със "сметката" и... трябва да се плаща. А като няма с какво - се режат глави до кръста. [smilie5]

А сега и партийните им другари леят крокодилски сълзи, колко било несправедливо. И тази афера, която отново сами си организират, сигурно пак ще се опитат да я пробутат и лепнат на Големия Лош Вълк (а.к.а. бат' Бойко). Крадецът вика: "Дръжте крадеца". [smilie18]

Но - нищо ново. На такъв "мат'рял", такива кьорфишеци му се падат... После пак да им вярва. [smilie7]

 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: MixMike   
Дата:   29-04-15 15:41

Да излиза "бюрека" да се притесни за живота си в ефир[smilie5] [smilie10] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: ioana-foto   
Дата:   29-04-15 15:53

Да се обадят на шефа им в Брюксел , г-н евродепутат Бареков , да идва да ги оправя ! Тая телевизия е за бомба а не за жалене !
 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: ivanino   
Дата:   29-04-15 16:09

Щото другите са, пък, много хубави!

 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: anjsan   
Дата:   29-04-15 16:26

Телевизията не знам , ама Бареков е за разследване ... милионер бил май - отде има толкоз пари ? Те пък взеха , че го направиха евродепутат .[smilie11]
 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: kery70   
Дата:   29-04-15 16:29

Милионер е тоя задник, и с четирима души охрана ходи с един черен рейндж ровър.
 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: Lycan   
Дата:   29-04-15 16:37

а милионер.. обникновен поуигуот
 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: ishootraw   
Дата:   29-04-15 16:48

Що не ги спряха когато бяха трибуна на "Кой?" Същите тези журналисти изпълняваха поръчките на Бареков и "Кой" и никой не надигна глас, че това е в разрез с журналистическата етика, неморално...Сега обаче реват. Да доста драстични мерки са това, но в крайна сметка една фалирала фирма със огромни задълженя не може да работи вечно, дори и да е телевизия...Все пак това не е обществена телевизия.
 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: pstoev   
Дата:   29-04-15 16:51

Мисля че бъркате, Бюрекоф и Дебелака нямат нищо общо с тв7 от няколко месеца насам. И аз я бях изтрил от програмите ми, но от известно време насам телевизията е много добре!
 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: kery70   
Дата:   29-04-15 17:14

Дебелака няма защото Василев успя да продаде акций на друг и сега има много болни. Място не си намират. И днешната ситуация е породена именно от това. С влизането искат да дръпнат щепсела не е ли странно? Другите неща после.... Сега първо сървъра.
 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: golded   
Дата:   29-04-15 17:24


pstoev , тази телевизия беше създадена да лъже, манипулира, да
изкривява истината, така както е угодна на няКОЙ си. Във всеки момент може да започне отново, работещите там са си същите.

 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: pstoev   
Дата:   29-04-15 17:25

Ако си спомняте преди няколко месеца се случи нещо подобно, Бюрекоф със стадо мутри се опита да превземе телевизията...
 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: Kalimas   
Дата:   29-04-15 17:32

Бърза справка в търговския регистър (ако някой иска може да се рови повече):
ТВ Седем
ЕИК:175093731

Собственост на Краун Медия собственост на "КРАУН МЕДИЯ (КИПЪР) ЛИМИТИД" [smile]

Дружеството е с временен синдик от 23.01.2015 на основание Дело No 4260/2014, Софийски градски съд.

И една стара статия: https://bivol.bg/tv7-offshores.html


Който иска може да се рови повече. Мен това, че са влезли в ТВ 7 не ме учудва.

 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: chrisnoch   
Дата:   29-04-15 17:35

Хайде да не драматизираме излишно! Заложената техника няма нищо общо със свободата на словото! Който тегли кредити, трябва да си ги плаща! Никоя медия не е априори застрахована срещу фалит и няма никаква драма в това, че може да престане да съществува!
 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: petrov88   
Дата:   29-04-15 17:38

Преди малко същите тези физиономии, които доскоро плюеха здраво по Бойко и компания, сега на няколко пъти споменаха неща от сорта на "благодарим на г-н Борисов", "радваме се, че премиерът" и "Благодарни сме на вътрешния министър". Много бързо взеха да си накланят з******те към слънцето. Малко по- рано пък съобщиха, че някои неща са ги правили заради старото им началство. Ако имаха и капка достойнство, още тогава трябваше да си подадат оставките, но явно им е харесвало тогавшното положение, а сега ги боли.
 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: burningice   
Дата:   29-04-15 17:40

Тази телевизия и аз съм я спрял.
 Re: Опит за спиране на ТВ7?!
Автор: golded   
Дата:   29-04-15 17:42


chrisnoch, абсолютно си прав! Телевизията дължи около 10 млн.евро, имали са 14 дневно предупреждение. Целият този вой в момента има за цел отново да манипулира обществото.
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена