Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Никон Д750
Автор: glavchoo   
Дата:   22-04-15 22:19

Здравейте,колеги..
Може ли да си кажете мнението за тая машинка Д750.
Остри снимки ли прави?Държи ли високо исо?Динамичния обхват?Авто фокуса как се държи?
Като цяло доволни и сте от апарата?Тези който го имат...
За тзи който го имат ползвали ли са вградената светкавица и външната едновременно?
 Re: Никон Д750
Автор: m.djorov   
Дата:   22-04-15 22:45

цък

цък

 Re: Никон Д750
Автор: glavchoo   
Дата:   22-04-15 23:13

Тия теми ги знам,питам клегите който снимат с него в момента за впечатленията им.Какво му харесват и какво не..



Публикацията е редактирана (22-04-15 23:13)
 Re: Никон Д750
Автор: m.djorov   
Дата:   22-04-15 23:33

Т.е отвори цяла нова тема да пишат хората какво харесват в апарата, вместо да питаш същото нещо в темата за похвали на апарата?
 Re: Никон Д750
Автор: PhotoBo   
Дата:   22-04-15 23:55

До сега само горния дисплей не ми харесва, различен е от това на което съм свикнал при D7000 и D610. Цифрите са свръх големи, означенията за фокус и фокусни точки се изписват със някакъв странен шрифт, за по-добро ориентиране в настройките се налага да гледам инфото на задния дисплей, като на сапунерка, докато при D610 всичко от което имах нужда се вижда и на горния дисплей, при това постоянно.
Всичко друго ми харесва повече от което и да е друго тяло. Фокуса кове, а аз за пръв път се осмелявам да използвам следящия фокус постоянно без да се притеснявам, че след това ще съжалявам за избора си. Високото използваемо исо му е силата на това тяло. Остри снимки прави при подострени стъкла [smilie3] но като цяло брака ми е по-малко от което и да е друго тяло до сега. Абе общо взето съм доволен от D750, с изключение на гореописаното, но това по-скоро с дисплея е въпрос на навик и лични предпочитания, отколкото проблем или нещо съществено. Та ако питаш да купуваш ли - смело купувай [cool]
 Re: Никон Д750
Автор: sirteo   
Дата:   22-04-15 23:59

Поредния бот, който се прави на клоун!
 Re: Никон Д750
Автор: BOZO   
Дата:   23-04-15 00:13

Остри снимки прави, аз снимам с работни ръкавици да не се порежа.
 Re: Никон Д750
Автор: pepi34   
Дата:   23-04-15 05:37

Апарата е чудесен за цената си. Но не може да подостри снимките повече от колкото...................фотографа :)
 Re: Никон Д750
Автор: glavchoo   
Дата:   23-04-15 11:32

Някой друг който има тоя модел ще сподели ли мнението си?
 Re: Никон Д750
Автор: marves   
Дата:   23-04-15 11:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.