Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: batsali   
Дата:   09-04-15 18:29

Защо ме блокира? Не искаш ли да вземеш 300лв?
 Re: ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: lion4e   
Дата:   09-04-15 20:39

:) И аз съм в такава ситуация с колегата Plamen_gb, упорито продава техника, но още по-упорито избягва ЛС с текст Купувам го + данни за доставка, даже тръгнах да му се моля един вид, ама Габровците са такива :D Ината е по-силен от всичко, дори от парите, поне не ме е блокирал още :)



Публикацията е редактирана (09-04-15 20:43)
 Re: ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: viara123   
Дата:   09-04-15 21:06

Ами защото вероятно си искал отстъпка в размер на 3,50
 Re: ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: tvk75   
Дата:   09-04-15 21:46

яка тема,очакваме развитие [cool]
 Re: ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: juslen   
Дата:   09-04-15 21:55

Сега като види, че имаш голям интерес нищо чудно да вдигне цената [smilie18] Всякакви такива изпълнения съм виждал.
 Re: ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: radomarinov   
Дата:   09-04-15 22:04

Може и да е нЕк'ва схема, да не отговаря на описанието и да иска да преметне някой балък[smilie11]

 Re: ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: kvakioh   
Дата:   09-04-15 22:05

За тази Яшика поне 4-5, даже над 10 човека са му писали на собственика. Със сигурност.
Според мен обявата е малко прекалено добра оферта като за чисто нов апарат...
 Re: ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: pstoev   
Дата:   09-04-15 22:10

аз също се включвам в списъка [smile] и с това се отказвам, доста съмнително стана!
 Re: ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: batsali   
Дата:   09-04-15 22:12

Абе и аз подозирам, че и на други не им върви комуникацията, щото са пуснали обяви, че търсят такава камера. И аз пуснах [smile] Не е последната Яшика на света, но ми е по-удобно да я взема от България, отколкото от чужбина...


Защо се продава и се повдига обявата, а никой не го огрява?
 Re: ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: jey6   
Дата:   10-04-15 00:17

Мдам и аз му писах преди известно време, май точно като пусна обявата. Никакъв отговор... [smilie23]
 Re: ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: deerstalker   
Дата:   10-04-15 00:23

Доста парички давате за камерата. [smilie3] Да продавам моята, ама за евро ли?
 Re: ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: PhotoBo   
Дата:   10-04-15 00:26

lion4e, на колегата Plamen_gb друг му беше случая...Човека е в Англия и препродава стока явно по нашенско. Преди време му бях писал за един D610, който продаваше и имахме добра кореспонденция до момента, в който му казах, че ще ида до Лондон дори да си го взема (и аз бях в UK) и край. Не знам наистина обявите му истински ли са, че гледам доста разнородни като марки са..все едно е фото магазин.
 Re: ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: deerstalker   
Дата:   10-04-15 00:30

Ако сте в Англия - може да попаднете на много добра стока, на изключително ниски цени. Истината е такава
 Re: ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: lion4e   
Дата:   10-04-15 01:19

Става на въпрос за истрадалия Никор 10,5, добра кореспонденция до момента в които му писах да ми го прати по еконт, метна едно оправдание че друг искал да го гледа, но все още се продава, писах му че още го искам и пак нищо, глас в пустиня. Моя позната днес му е писала за друг обектив 18-200, даже и е предложил да минат през Севлиево напът за Варна за да го види лично и да си плати 5лв. отгоре все едно е пратен по куриер. Не виждам смисъл да пускаш обяви след като не ти се продава дадената стока, също в един момент без причина да прекъснеш кореспонденция клоняща на 100% към покупка. Абе Габровска му работа [smile]



Публикацията е редактирана (10-04-15 01:22)
 Re: ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: kireto_a   
Дата:   10-04-15 01:56

@batsali - ами онзи ден преди да повдигне обявата artery ми писа дали още я искам. Аз му казах да ти пише на теб и че на мен ми е минал мерака. в интерес на истинита, цената си е реална - наблюдавах няколко търга в ебей и там със шитинга минават за горе долу толкова +/-50 лева.
 Re: ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: tbby   
Дата:   10-04-15 07:38

Обявата я има и в olx, можеш да го тормозиш там ;)
 Re: ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: raffito   
Дата:   12-04-15 21:24

http://olx.bg/fotokamera-yashica-mat-124-g-i73184168
[shtrak] [smilie24]

 Re: ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: sherbit   
Дата:   12-04-15 21:44

Продай му я да затваряме темата [smilie5]
 Re: ARTERY продай ми Yashica-та!!
Автор: batsali   
Дата:   12-04-15 21:59

Темата е приключена наистина. Насочил съм се към друга камера, човека изпусна възможност [smilie5]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.