Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Откъде мога да намеря батерия за MacBook Pro...
Автор: peerless   
Дата:   17-04-15 15:54

Ами вземи я на производсвена цена, ако си сигурен какво взимаш няма лошо. После да няма само "Компютъра ми се рестартира сам", "Трябва да сменям дъно щото пауър модула бил на него" :)

То и макбука производствената му цена не като тая която плащаш в магазина, но уви...

Отговори на това съобщение
 Re: Откъде мога да намеря батерия за MacBook Pro...
Автор: pisan60   
Дата:   17-04-15 16:14

Миналата седмица си поръчах (за около 90лв с доставка) и в последствие монтирах неоригинална батерия, купена от немския ebay. Дойде комплект с 2те отвертки. Компютърът я разпозна и за момента няма никакви проблеми. Не се е налагало да правя ресет на SMC или нещо друго. На въпроса защо съм си взел неоригинална батерия - имам "дядо" от средата на 2009г. (с ъпгрейд на рам и ssd, yosemite лети) на който батерията се беше раздула и притискаше trackpad-a (не, че не ползвам tap). Та на компютър на 6 години, на който тази година му свършва подръжката на части и е морално остарял, не виждам смисъл да наливам пари. Дори момчетата от Creative centеr казаха, че няма смисъл. Ако беше поне ретина модел, щях да взема оригинална...

Отговори на това съобщение
 Re: Откъде мога да намеря батерия за MacBook Pro...
Автор: hose   
Дата:   17-04-15 17:30

peerless - аз искам да взема оригинална, дори на тази безумна цена от 350лв, но те отказват да ми я продадат, аз пък не желая да си оставям при тях компютъра

но факта че те ползват и продават неща от OWC e достатъчно красноречив… а това е единствения оторизиран сервиз на епъл в БГ!

Отговори на това съобщение
 Re: Откъде мога да намеря батерия за MacBook Pro...
Автор: peerless   
Дата:   17-04-15 23:00

hose, ако ти е за информацията, направи си едно карбон копи на някой екстърнал диск с тайм машин примерно, после wipe, и им го даваш... нека си ровят.

Иначе да, ако машината е много стара, определено не си заслужава. И на мен на старото про 17" ми се наду батерията, взех му менте и го продадох.



Публикацията е редактирана (17-04-15 23:02)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »