Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Как отказване на познати?
Автор: fraction   
Дата:   27-02-15 13:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как отказване на познати?
Автор: falcon   
Дата:   27-02-15 13:44

А, на Баба яга и до Дървеното имаше и фтички и пчелички....[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Как отказване на познати?
Автор: Slivenski   
Дата:   27-02-15 13:47

Автор: falcon
Дата: 27-02-15 13:38

Аха нямало как да станат и двете. Ами по сбирки на форума що снимахте бре джанъм, между поредните чаши и хапки от чиниите..аз фото не съм носил, само си ядях и пиех[smilie18] [smilie18] [smilie18]

------------------------------------------------


Не те знам кой си от сбирките. [beer]

Или си сменил ника, което май е доста срещано напоследък, защото виждам нови никове, регистрирани преди десет години и повече, които не си спомням от 2007-2009 да кажем... Или не съм имал честта да се запозная с теб. [beer] [beer]


Аз съм ходил на 4-5 сбирки максимум. Това е съвсем друго снимане. :-))

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как отказване на познати?
Автор: ludiakolio   
Дата:   27-02-15 14:12

Аз доколкото рабрах проблема ти е обектива и албумите.Но не разбрах защо не им боцнеш оферта да ти платят едно готино стъкло под наем,а после с албумите да се оправят всеки както реши.Отделно по баловете фотографа винаги е добре почерпен ,а и може да "намажеш" някоя самотна хабитурентка.
Имам чувството,че много бързо се предаваш.Това си е мое мнение ,разбира се.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как отказване на познати?
Автор: sakuraki   
Дата:   27-02-15 15:11

Въх, въх, колко се е развила темата докато спях [smilie5] [smilie5] . Говорих днес с децата, искат да имат 2 снимки, преди и по време на бала(което си беше ясно де), разбира се и албум. Предложих им евентуално ако ги снимам да им дам снимките после и да ги разпечатат, за да си направят сами албуми, но нъцки нещат [smilie5] . Миналата година имаше и хора където снимаха с GoPro цял бал, няма снимки от близо (или не бяха качени), но изглежда ефектно. Ще се позамисля, ще позвъня евентуално някъде, за да ме ориентират за цена на албуми.

Отговори на това съобщение
 Re: Как отказване на познати?
Автор: fredito   
Дата:   27-02-15 16:29

Винаги снимай не се отказвай от каквото и да е било!
Така че,да ти доставя удоволствие!
-Другото е друга бира [smilie21]
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как отказване на познати?
Автор: MarinY   
Дата:   27-02-15 17:17

Всичко е въпрос на вътрешна настройка и отношение към фотографията. Приемам, че снимането на роднини и приятели е за лично удоволствие и "обучение". Дори, ако има заслужаващ кадър, го принтвам, като подарък. Останалото - на готови файлове, да ги правят каквото искат.
Никога не отказвам. Правя си го за собствено удоволствие, а и такива "поръчки" са част от процеса на усъвършенстване.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как отказване на познати?
Автор: prisonbreak   
Дата:   27-02-15 17:39

MarinY [smilie24] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Как отказване на познати?
Автор: asahi   
Дата:   28-02-15 17:30

Цял клас си е много загубено време и нерви. Не е само да направиш снимка на един познат и семейството му. Слагаш си цената и си носиш отговорността.

Отговори на това съобщение
 Re: Как отказване на познати?
Автор: krach   
Дата:   28-02-15 19:52

Защо трябва да се чувстваш длъжен да се оправдаваш когато кажеш НЕ. Имаш знанията, които ти казват, че няма да свършиш работата както трябва. Всичко останало е несериозно.
Това само при положение, че ти не се чувстваш комфортно да правиш нещо.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »