Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Молба - търся зарядно за едно зареждане на EN-EL3e във Велико Търново
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   28-12-14 12:56

Здравейте, приятели.

Имам молба към колегите от Велико Търново. Покрай празниците гостуваме на родителите на жена ми и покраи истерията с подаръци и багажи се оказа, че съм забравил зарядното за апарата. Та, идвайки си на думата, имам нужда една зарядка на батерията ми от MH-18a зарядно. Става въпрос за зарядно за En-el3-e никонска батерия. Такава е батерията на D50, D70, D70s, D80, D90, D200, D300, D300s и D700. Предварително благодаря на отзовалите се колеги! Разбира се, ще се отплатя коледно с ферментирала почерпка или финансовата ѝ равностойност. [beer] [beer] [smilie21] [shtrak]
 Re: Молба
Автор: asahi   
Дата:   28-12-14 13:14

Ако промениш заглавието на "Търся назаем зарядно за Никон във В.Търново" ще имаш по-бърз успех.
 Re: Молба
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   28-12-14 13:15

[smilie24] Не съобразих, ще пробвам промяна на заглавието.

Поздрави.
 Re: Молба - търся зарядно за едно зареждане на EN-EL3e
Автор: asahi   
Дата:   28-12-14 13:19

Добри, преписвай дословно. Няма да сбъркаш. Не е важно как на теб ти звучи добре. Важно е човекът, който ще ти свърши работа, да го види и разбере от първия път.
 Re: Молба - търся зарядно за едно зареждане на EN-EL3e във Велико Търново
Автор: tomino1963   
Дата:   28-12-14 15:45

Колега не съм от В.Търново,но си мисля че в което и да е фото-студио да се отбиеш/а всички работят и в почивните дни/,ще ти свършат работа.Желая ти успех и весели празници![smilie24]
 Re: Молба - търся зарядно за едно зареждане на EN-EL3e във Велико Търново
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   28-12-14 18:09

Благодаря за съвета, но не сработи засега, ходих до две студиа, в едното са Канон-ориентирани, а в другото просто принтеха снимки и съответно нямаха услуги по заснемане. Третите бяха затворени. Ако никой не откликне май ще се налага да купувам зарядно и да жертвам 2 дни снимане - времето ,което ще е необходимо за получаването на зарядното с куриерска услуга. Не ми се ще, ама май натам отива развоят на събитията.
Благодаря за съветите и пожеланията, весело и усмихнато посрещане на празниците. И не си забравяйте зарядните далеч от вас по празниците. :)



Публикацията е редактирана (28-12-14 18:10)
 Re: Молба - търся зарядно за едно зареждане на EN-EL3e във Велико Търново
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   30-12-14 20:43

На всички, затаили предпразнично дъх в очакване на развръзката - поръчах си зарядно от София, тази сутрин в 9 часа си го взех от офис на Еконт - снимането е спасено на цена от 38.50 лв. с доставката. С две думи - няма нужда от повече помощ. Е, вярно, зарядното е ментак, зарежда батерията на 85% и край - може още 5 часа да стои, но повече заряд не вкарва, ама като за толкова пари - толкова. Благодаря на всички отзовали се в темата, бутилката Жеймисън остава висяща.
Изводът е - не си забравяйте части от фототехниката, че ви е спукана работата.[shtrak]

Поздрави и весело посрещане на Новата година![beer] [smilie21]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.