Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: " Всеки е добре дошъл, да споделя, критикува, разглежда или пък да каже нещо!"
Автор: тьма   
Дата:   16-12-14 20:42

Андро [smilie8]

 Re:
Автор: boni   
Дата:   16-12-14 20:53

Всеки може да модерира пространството под снимките си, така трябва да бъде и така ще бъде.
Лесно ви е да философствате, защото не са ви писали нон стоп обидени хора с настояване да се изтрие едно или друго. Трили сме купища обиди към модели и злъчни коментари, нямащи нищо общо с фотографията. Това е все пак фотографски сайт. Трили сме също маса междуличностни разправии, които се пренасят под снимките, а водят началото си от друг форум или от лични взаимоотношения, нямащи нищо общо с фотографията.
Трили сме явно злонамерени и злобни реплики, публикувани просто с цел да засегнат човека.
Веднага ще кажете - ами такива неща ги трийте и сега.
Не, не става. Не става, защото докато авторът ни пише, докато ние видим и докато изтрием минава време. Време, през което много хора четат, включително и хората, които са на снимката и които са обект на подигравка - примерно "носът на модела е крив, глезена е дебел" и т.н. глупости.
Освен това ние не сме арбитри в някакви спорове и стари дрязги, пренесени под снимките.
Като не се понасяте, ограничете си достъпа. Просто е.
Никой няма да ви изтрие добронамерен, обоснован и културно написан коментар или критика на ФОТОГРАФСКА ТЕМАТИКА.



Публикацията е редактирана (16-12-14 20:53)
 Re:
Автор: nyamago   
Дата:   16-12-14 20:55

@AndreyIst писа:
> "...Други мнения - да, но обиди не търпя. А някои мнения са обидни..."

Случват се и обидни, но за някои хора всички мнения, които не ги величаят и боготворят, са обидни. Много, ама много обидчиви хора в тоя форум [smilie8]

А лайното не е добра аналогия - то не е пред моята врата, а пред неговата. Полето за коментари е за тези, които коментират. Тяхно пространство. Ако някой ми надраска или замаже снимката (слава Богу, искат се хакерски умения а критиците-идиоти рядко ги имат) - тогава може би их взел мерки. Но коментарите долу са Улицата. Нямам време да чистя улиците на един (не особено чист) град.

[beer]

П.с. И за разлика от онези по градските улици, тук лайната са с подпис. Всеки си носи отговорност за тях.



Публикацията е редактирана (16-12-14 20:59)
 Re: " Всеки е добре дошъл, да споделя, критикува, разглежда или пък да каже нещо!"
Автор: boni   
Дата:   16-12-14 20:58

Не, не се случват. Пандемия са. Вярвай ми, защото преди години съм ги гледал всички. Адски много простотия се лее. Включително и цели войни се разиграваха под снимките, нямащи общо със снимката, та се чудиш откъде да започнеш с триенето. В резултат авторът изтриваше оплесканата с л**на снимка и край.
Откакто всеки може да модерира написаното под собствените си снимки ги няма тези неща.
 Re: " Всеки е добре дошъл, да споделя, критикува, разглежда или пък да каже нещо!"
Автор: fraction   
Дата:   16-12-14 21:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: " Всеки е добре дошъл, да споделя, критикува, разглежда или пък да каже нещо!"
Автор: niki777   
Дата:   16-12-14 21:32

а преди седмица се затвори тема във форума за филм за вапцаров, защото според затворилия темата поетът бил комунист и нямало какво повече да се обсъжда. това е достатъчно показателно за модераторско-админското ниво и за криворазбраната демокрация.

и в този смисъл не се учудвам, че няма как да разберете, че няма нищо лошо в това да напишеш, че някой има голям глезен или, че някой кичозен и скрито манипулиран кадър (каквито промотирате на първа страница обикновено) действително е такъв.

[smilie25]
 Re: " Всеки е добре дошъл, да споделя, критикува, разглежда или пък да каже нещо!"
Автор: fraction   
Дата:   16-12-14 21:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: " Всеки е добре дошъл, да споделя, критикува, разглежда или пък да каже нещо!"
Автор: AndreyIst   
Дата:   16-12-14 21:43

Улицата пред дома ми също е част от него. Аз често почиствам улицата, макар и да не трябва, а това е бул. Васил Левски, все пак. Не искам простотия пред снимките си. Градивния коментар е нещо, което аз определям за такъв. Защото това е моята снимка. За някой може и да е градивно, че модела ми е не е хубав, но на мен не ми харесва това и не го приемам за градивно.
Досега фотографски коментар не съм трил.

Бони, тук съм съгласен с теб.
 Re: " Всеки е добре дошъл, да споделя, критикува, разглежда или пък да каже нещо!"
Автор: тьма   
Дата:   16-12-14 22:10

Само за едно ще ви помоля - можете да ме оплювате колкото си искате, но Вапцаров не пипайте.

хубава вечер

 Re: " Всеки е добре дошъл, да споделя, критикува, разглежда или пък да каже нещо!"
Автор: Saxon   
Дата:   16-12-14 22:16

Ако искаме ще го пипаме. Комунизма и националсоциализма са обявени за престъпни режими, разлика между Хитлер и Сталин няма .
А Вапцаров е национален предател и работи за отделянето на Македония. Димитров заедно със Сталин го осъществяват.
Така че Тьма, гледай си работата.
 Re: " Всеки е добре дошъл, да споделя, критикува, разглежда или пък да каже нещо!"
Автор: Slivenski   
Дата:   16-12-14 22:20

Аз па хич не съм го харесвал, най-вече като поет. Много ми е пролетарски. Има само едно негово стихотворение, което ми харесва, защото ми напомня за Ботев като стил и емоция:



Понякога ще идвам във съня ти

като нечакан и неискан гостенин.

Не ме оставяй ти отвън на пътя –

вратите не залоствай.



Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,

ще вперя поглед в мрака да те видя.

Когато се наситя да те гледам –

ще те целуна и ще си отида.



Другото слабо ме интересува, щото е станало преди сто години. [beer] [beer]
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.