Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   10-01-15 00:17

sherbit, Дянков е олигофрен, но не е тук мястото и времето.

emchit0, няма проблем. Опитахме се да разискваме защо не си се обърнала към мен за фотографиите, като колегите наблегнаха на личните ми контакти...

[smilie7]
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   10-01-15 01:45

Не съм знаела, че се интересуваш и затова не съм те потърсила [smile]
 Re: Фотомодел
Автор: pepi34   
Дата:   10-01-15 04:29

Проблем има и той е следният. Никой не желае да ти каже истината. В БГ модели не се търсят. Може да се снимаш безплатно колкото си щещ на принципа ТФП с фотограф по избор и като резултат ще се сдобиеш може би с хубави снимки. Ако решиш да се съблечеш може да получиш скромните 100 - 150лв за сесия, а в допълнение и един куп интересни неприлични предложения. А ако попаднеш на фотограф току що купил си фотоапарат само за да снима и плющи голи мацки, ще получиш само интересните предложения. Има и предложения за над 200лв на сесия, но за тях ще трябва да правиш и неща, който едва ли ще ти харесат.Това е реалноста с 2 изречения, освен това тук не е мястото да се предложиш, има 2 други сайта за тази цел. Тук всичко е безплатно, фотограф пари не дава, от мен да знаеш. Не че другите 2 сайта са платени, но поне са предназначени за такива като теб :)
 Re: Фотомодел
Автор: asahi   
Дата:   10-01-15 09:51

Един колега черпеше лукче, а в особени случаи и билетче за трамвая.

Истината е, че моделство мадама не храни. Трябва да си имаш и друго занимание или да занимаваш някого за известно време.
 Re: Фотомодел
Автор: vkk1   
Дата:   10-01-15 10:10

pepi34, не е точно така, ние например работим с модели.
Проблемът е, че дамите обикновено са крайно несериозни.
За професионализъм и дума не може да става.
Относно заплащането - не мисля, че е скромно.
За един ден - една работна заплата не е малко все пак.
Поне според мен.
 Re: Фотомодел
Автор: sprintgb   
Дата:   10-01-15 10:15

Мале,мале кака къде си се набутала [smile] [cool] [shtrak]
 Re: Фотомодел
Автор: sherbit   
Дата:   10-01-15 10:25

Мацето е много добро [smilie24]
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   10-01-15 10:47

какво да ти кажа, това място ми препоръчаха
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   10-01-15 11:12

еххх, зависи какво иска една млада дама.
Ще дам няколко примера - лични.
Млада дама иска снимки - провокативни, но не твърде еротични. За нея си.

Друга млада дама иска да знае какво точно са очаква да прави плед обектива - да почне да се учи. Може някога и да изкарва пари, но няма как да стане от първи път.

Трета дама искаше да провокира съпруга си, който ... как да кажа, си беше понамалил интереса към нея.


Четвърта пък искаше просто да види как изглежда на снимки, далеч не всеки се харесва.

В много случаи по белия свят моделите си плащат за снимките, когато те им трябват. Или обратното - когато фотографът се нуждае от снимки за комерсиална цел.

Аз не печеля пари от фотография, снимам за удоволствие. логично е да имам контакти с модели, които също имат подобни интереси и още не са стигнали нивото, за да работят като професионалнин модели за пари.


А за критикарите - няма такова понятие неприлични предложения. Зависи кой, кога и на кого го прави. Ако този, който ти го прави те кефи -няма да го приемеш като неприлично....

Що не ви постна какви предложения съм получавал ....



А сега по темата - emchit0, никога не е късно.
 Re: Фотомодел
Автор: lorddemonic   
Дата:   10-01-15 11:13

Много глупости в тая тема мацка ... ориентирай се към някоя агенция, тук от 100 човека я има 1 сериозен я не ...
 Re: Фотомодел
Автор: sherbit   
Дата:   10-01-15 12:07

lorddemonic само той е мъж ама не е от ВТ[smilie18]
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   10-01-15 21:33

Аз пък ако съм дама и някой се обърне към мен с "мацка" ... хич и не трябва да го приема сериозно. [beer]
 Re: Фотомодел
Автор: sherbit   
Дата:   10-01-15 22:04

Едно време какви фотографи имаше. Хич нямаше да я бавят.
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   10-01-15 22:07

еххх, въпрос на приоритети ...
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.