Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   14-12-14 00:29

Здравейте, казвам се Емилия и съм на 20 години. В момента живея в Велико Търново. Предлагам услугите си като фотомодел, ако сте заинтересовани и тъсите повече информация моля пишете ми на лично. ☺️☺️☺️
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   14-12-14 16:49


http://media.snimka.bg/s1/4140/034523910.jpg



http://media.snimka.bg/s1/4140/034523911.jpg



http://media.snimka.bg/s1/4140/034523912.jpg




Публикацията е редактирана (16-12-14 01:34)
 Re: Фотомодел
Автор: iasen2   
Дата:   14-12-14 17:31

Много красива и стилна!
Препоръчвам ти да си направиш профил в сайтове, които са за модели . например http://www.modelmayhem.com
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   14-12-14 19:54

Благодаря много :))
 Re: Фотомодел
Автор: marrio31   
Дата:   14-12-14 20:16

За съжаление само красива...не стига,трябва да си е професионалист модела,много по-лесно е за фотографа [cool] и разни от сорта..ама сега е студено или сега е рано и не мога,или сега не ми се плаче.



Публикацията е редактирана (14-12-14 20:31)
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   14-12-14 20:55

така е, но смятам, че до сега съм се справяла добре и все пак се тръгва от някъде
 Re: Фотомодел
Автор: marrio31   
Дата:   14-12-14 21:07

Пожелавам ти успех! В Бълария е трудно...
 Re: Фотомодел
Автор: asahi   
Дата:   14-12-14 21:26

Хубавка си. Виж изкарай някой курс да се поошлайфаш и дано попаднеш на свестни фотографи. В очите ми приличаш на една Венета от Габрово. Да не ти е рода?
 Re: Фотомодел
Автор: deerstalker   
Дата:   14-12-14 21:38

[smilie5] да вдигна темата [smilie3]
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   14-12-14 22:08

Не ми е рода, но съм от Габрово
 Re: Фотомодел
Автор: eXecuteR   
Дата:   15-12-14 23:07

просто най-красивото момиче което съм виждал !!! уникална във всичките значения на думата!
 Re: Фотомодел
Автор: realnoncho   
Дата:   15-12-14 23:19

И си направи нова регистрация за това, съмнителна работа... [smilie5]

Аз не виждам от снимките да личат някакви особени качества на фотомодел, нека първо засили портфолиото си.
 Re: Фотомодел
Автор: sathv   
Дата:   16-12-14 01:09

Текстът беше изтрит от администратора, защото съдържа СПАМ или противоречи на правилата на Фото Форум.
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   16-12-14 01:35

Ами благодаря ти. :))
 Re: Фотомодел
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   16-12-14 02:01

"Първо на зъболекар, после да засилва портфолиото си"

Това е супер цървулско изказване !!
Начи, тя зъбите може още утре да си ги оправи,обаче ти ще си останеш вечно прост!
 Re: Фотомодел
Автор: hotsnail   
Дата:   16-12-14 02:08

Последните няколко поста преди fast-a определено прекрачват нирмите на нормална дискусия и отиват към чиста простащина и заяждане.

Бих посъветвал авторката да игнорира тъпизмите относно заложбите и денталното здраве. Видно пишещите сами не се отличават с особени интелектуални заложби и вероятно се характеризират с разклатено ментално здраве.

Късмет на модела има и някои идеи дето ми звучат смислено, макар че нямам никаква идея от кариерно развитие като фотомодел. В града ти знам че има добри фотографи. Пък и някой от пишещите като Ясен не живеят толкова далеко. Мога да пожелая успешна съвместна работа.
 Re: Фотомодел
Автор: iioorrddaann   
Дата:   16-12-14 02:36

Скоро чух интересна мисъл:
Защо в България не можеш да правиш секс на обществено място?


Защото всеки дава акъл!
И тук така, поне да беше полезен. [smile]
--------
Та така, браво на модела! Всяко начало е трудно, но за съжаление нищо не е почнало без начало. Това е правилният начин. Успех за напред! [shtrak]

ХА! И един съвет от мен: Търси и гледай в световно пространство(интернет) за уроци и мурафети. Във всяко нещо си има тънкости и е много по- добре, ако ги прочетеш някъде предварително. [smilie24]
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   16-12-14 13:00

Благодаря за хубавите думи и насърчението !!
 Re: Фотомодел
Автор: fraction   
Дата:   16-12-14 13:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   16-12-14 14:03

Истина е, че снимките на са съвършенството, което може да има в едно представяне. Но пък много от пишещите забравят, че това е форум аз любителска фотография и точно тук е мястото за въпроси и мнения, които биха изглеждали абсурдни в професионелен такъв.

Имал съм удоволствието да работя с модели, които никак, ама никак не изглеждат такива на улицата. Всеки, който снима в жанра знае, че си има техники, способи и прочее методики за получаване на желаната визия. Нямало е кой да кажа на младата дама кое и как да се направи. Сигурен съм, че при подходящ фотограф може да получи много хубави фотоси...

Тук се появяват няколко нарисувани модели, заради които ме е страх да отворя и папката с пейзажи, защото може и там да ги видя. Да, ама аз емоция не получавам от тях, а фотографията е емоция.
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   16-12-14 17:39

[smile] [smile]
 Re: Фотомодел
Автор: sherbit   
Дата:   16-12-14 17:47

Очаквам снимки на мацето във форума [smile].

 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   16-12-14 18:17

Логично е даже.
Само да добавя - винаги съм снимал и ще продължавам да снимам само непрофесионални модели. Много по-естествено излъчване имат и правят това, което фотографа иска от тях, или поне се опитват да го направят.

Поздрави на пейзажистите и на макро-снимащите ... [shtrak]
 Re: Фотомодел
Автор: goldstar   
Дата:   16-12-14 18:49

AndreyIst [smilie24] [smilie24] [smilie24] [beer]
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   16-12-14 20:59

[smilie24] [smilie24]
 Re: Фотомодел
Автор: deerstalker   
Дата:   16-12-14 21:23

AndreyIst Съгласен[smilie5]



Публикацията е редактирана (16-12-14 21:37)
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   09-01-15 17:34


http://media.snimka.bg/s1/4203/034649774.jpg





Публикацията е редактирана (09-01-15 17:59)
 Re: Фотомодел
Автор: sherbit   
Дата:   09-01-15 17:41

AndreyIst само ги снимаш ли? https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/250.gif


 Re: Фотомодел
Автор: vangata   
Дата:   09-01-15 18:00

Яко! да сложим до базар нов клавиш, "модели" ще е мн. удобно и за двете стрсни такава симбиоза[smile]
 Re: Фотомодел
Автор: zotto   
Дата:   09-01-15 19:13

[smilie24]
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   09-01-15 19:40

sherbit, задаваш ми много личен въпрос и ще е меко казано неучтиво да ти отговоря тук. Но заради спорта ще ти кажа, че измежду публикуваните от мен модели имам 1 съпруга /бивша/ и три приятелки, с които години съм споделял домът си. Досещаш се там какъв би бил отговорът. Но имам модели, които са били САМО модели и са били доволни от това, което са привили.
 Re: Фотомодел
Автор: sherbit   
Дата:   09-01-15 19:56

AndreyIst много сериозно приемаш нещата. [beer] Може да си се държал непрофесионално със студентките ;)[smilie5]
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   09-01-15 19:59

Аз приемам всичко сериозно, когато ме пита непознат човек. На фотосите ми обаче студентка няма. Студентките ми работят в лабораториите при мен, но тях не снимам - не трябва да се смесват нещата.
 Re: Фотомодел
Автор: sherbit   
Дата:   09-01-15 20:01

Лаф да става. [beer]
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   09-01-15 20:04

Така де. Но пък искам да забележиш, че снимката, която младата дама публикува не е правена от мен. Явно ме смята за рисков фотограф, защото ми правите разни такива намеци ... [smilie7]
 Re: Фотомодел
Автор: sherbit   
Дата:   09-01-15 20:11

Не не ... Афишираш мъжкар от старото поколени.. морал, морал, но мацетата се кефят да им се обяснява.[smilie5]
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   09-01-15 20:14

иииииии, хвана ме, значи .... [smile]
 Re: Фотомодел
Автор: georgivelev   
Дата:   09-01-15 20:55

Абе това за бившата съпруга как да е. Сега интригата е, дали си споделял жилището си с другите си три приятелки едновременно или поотделно.
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   09-01-15 21:14

Жорооо, ти поне ме познаваш, мразя навалиците. Поотделно, разбира се ....
Лелее, кво ще си помислят хората. Винаги съм се изкушавал да снимам едновременно две приятелки, па макар и бивши, но рисъкт е прекалено голям ...

Истината е, че при такива отношения контакта с модела е друг и се получава различно ... Може да ви изглежда непрофесионално, но пък има емоция ...
 Re: Фотомодел
Автор: sherbit   
Дата:   09-01-15 21:16

Не видях фотосесия в лаборатория. Кювети, бюрети за разкош.
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   09-01-15 21:17

Аааа, виж, това вече си е подсъдно. Има рискове. А имаме много готина и екзотична апаратура, но съблечени дами около нея ...
 Re: Фотомодел
Автор: sherbit   
Дата:   09-01-15 21:27

каква е най-екзотичната апаратура?
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   09-01-15 21:31

Апарат с 4 лазера, светещи в различни цветови диапазони.
Има и други, вссякакви микроскопи и прочее ...
 Re: Фотомодел
Автор: sherbit   
Дата:   09-01-15 21:49

Лазерите за какво се ползват?
Измервате нещо?
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   09-01-15 22:10

Да, всичко, което се случва по повърхността на една клетка или вътре в нея. Промени, активности, какво ли не.
 Re: Фотомодел
Автор: sherbit   
Дата:   09-01-15 22:19

Ако технологиите се развиват така може скоро човек да стъпи на луната.
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   09-01-15 22:25

е, там други хора се трудят. Аз съм надолу от клетката ...
 Re: Фотомодел
Автор: sherbit   
Дата:   09-01-15 23:08

В смисъл Дянков не е бил прав?
 Re: Фотомодел
Автор: mbs   
Дата:   09-01-15 23:15

оспамихте на момичето темата... [smile]

 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   10-01-15 00:02

Аз чесно казано не разбрах какъв точно е проблема[smilie5]
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   10-01-15 00:17

sherbit, Дянков е олигофрен, но не е тук мястото и времето.

emchit0, няма проблем. Опитахме се да разискваме защо не си се обърнала към мен за фотографиите, като колегите наблегнаха на личните ми контакти...

[smilie7]
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   10-01-15 01:45

Не съм знаела, че се интересуваш и затова не съм те потърсила [smile]
 Re: Фотомодел
Автор: pepi34   
Дата:   10-01-15 04:29

Проблем има и той е следният. Никой не желае да ти каже истината. В БГ модели не се търсят. Може да се снимаш безплатно колкото си щещ на принципа ТФП с фотограф по избор и като резултат ще се сдобиеш може би с хубави снимки. Ако решиш да се съблечеш може да получиш скромните 100 - 150лв за сесия, а в допълнение и един куп интересни неприлични предложения. А ако попаднеш на фотограф току що купил си фотоапарат само за да снима и плющи голи мацки, ще получиш само интересните предложения. Има и предложения за над 200лв на сесия, но за тях ще трябва да правиш и неща, който едва ли ще ти харесат.Това е реалноста с 2 изречения, освен това тук не е мястото да се предложиш, има 2 други сайта за тази цел. Тук всичко е безплатно, фотограф пари не дава, от мен да знаеш. Не че другите 2 сайта са платени, но поне са предназначени за такива като теб :)
 Re: Фотомодел
Автор: asahi   
Дата:   10-01-15 09:51

Един колега черпеше лукче, а в особени случаи и билетче за трамвая.

Истината е, че моделство мадама не храни. Трябва да си имаш и друго занимание или да занимаваш някого за известно време.
 Re: Фотомодел
Автор: vkk1   
Дата:   10-01-15 10:10

pepi34, не е точно така, ние например работим с модели.
Проблемът е, че дамите обикновено са крайно несериозни.
За професионализъм и дума не може да става.
Относно заплащането - не мисля, че е скромно.
За един ден - една работна заплата не е малко все пак.
Поне според мен.
 Re: Фотомодел
Автор: sprintgb   
Дата:   10-01-15 10:15

Мале,мале кака къде си се набутала [smile] [cool] [shtrak]
 Re: Фотомодел
Автор: sherbit   
Дата:   10-01-15 10:25

Мацето е много добро [smilie24]
 Re: Фотомодел
Автор: emchit0   
Дата:   10-01-15 10:47

какво да ти кажа, това място ми препоръчаха
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   10-01-15 11:12

еххх, зависи какво иска една млада дама.
Ще дам няколко примера - лични.
Млада дама иска снимки - провокативни, но не твърде еротични. За нея си.

Друга млада дама иска да знае какво точно са очаква да прави плед обектива - да почне да се учи. Може някога и да изкарва пари, но няма как да стане от първи път.

Трета дама искаше да провокира съпруга си, който ... как да кажа, си беше понамалил интереса към нея.


Четвърта пък искаше просто да види как изглежда на снимки, далеч не всеки се харесва.

В много случаи по белия свят моделите си плащат за снимките, когато те им трябват. Или обратното - когато фотографът се нуждае от снимки за комерсиална цел.

Аз не печеля пари от фотография, снимам за удоволствие. логично е да имам контакти с модели, които също имат подобни интереси и още не са стигнали нивото, за да работят като професионалнин модели за пари.


А за критикарите - няма такова понятие неприлични предложения. Зависи кой, кога и на кого го прави. Ако този, който ти го прави те кефи -няма да го приемеш като неприлично....

Що не ви постна какви предложения съм получавал ....



А сега по темата - emchit0, никога не е късно.
 Re: Фотомодел
Автор: lorddemonic   
Дата:   10-01-15 11:13

Много глупости в тая тема мацка ... ориентирай се към някоя агенция, тук от 100 човека я има 1 сериозен я не ...
 Re: Фотомодел
Автор: sherbit   
Дата:   10-01-15 12:07

lorddemonic само той е мъж ама не е от ВТ[smilie18]
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   10-01-15 21:33

Аз пък ако съм дама и някой се обърне към мен с "мацка" ... хич и не трябва да го приема сериозно. [beer]
 Re: Фотомодел
Автор: sherbit   
Дата:   10-01-15 22:04

Едно време какви фотографи имаше. Хич нямаше да я бавят.
 Re: Фотомодел
Автор: AndreyIst   
Дата:   10-01-15 22:07

еххх, въпрос на приоритети ...
 

 Авторът е затворил собствената си тема.