Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Кой магазин за фототехника - лоша мацка :-)
Автор: nyamago   
Дата:   30-11-14 20:39

> "... Чаках 20 мин в магазина , без да има други клиенти, така и никой не реши да ми отдели 5 мин..."

Може би си попаднал на стачка? [smilie11] [smilie6]
 Re: Кой магазин за фототехника - лоша мацка :-)
Автор: prozium   
Дата:   30-11-14 21:02

@serjy , само дето Амазон долу в препоръките ще са ти дали комплект апарат + батерия + чанта + книга за снимане + още 20 аксесоара и ще ти го доставят на другия ден :) Така че ще загубиш в пъти по-малко време.

Ако едната фирма няма политика да продава по телефона, явно губи клиенти, ако може да си го позволи - супер. Ако не могат - сигурно ще променят политиките си, но те от къде да знаят за случващото се ? Аз даже на мястото на chukov бих написал един мейл, не за да ги вкарвам в беля телефонистките, продавачите или които и да било там, ами за да им помогна с някаква обратна връзка, така че да се усетят :)
 Re: Кой магазин за фототехника - лоша мацка :-)
Автор: nyamago   
Дата:   30-11-14 21:07

Rand написа:

> "... Дават се примери с Босна и Херцеговина, с Амазонка и т.н. Дайте да видим вие
> как сте развили вашата търговкса мрежа и онлайн магазин. Щото и аз мога... ..."

Всичко което съм писал в темата съм го правил (и продължавам да го правя) във всеки бизнес, в който съм участвал или ръководил. На много повече (и много по-големи) бизнеси съм помагал да го правят и те (документирано) са преуспели.

Позволих си да напиша толкова много именно защото това ми е работата. Като проС потребител щях само да кажа "Баси глупаците - ник'во пазаруване от тях!". Но като професионалист (за какъвто други са ме набедили) казах нееднократно, че не разполагаме с достатъчно информация за диагностика на проблема и не можем да съдим - но е ясно, че в този бизнес ИМА проблем.

А при толкова шум около проблема, почивните дни не са оправдание ръководството да не е чуло за случая. (Ако наистина не са чули, това само за себе си е проблем. Ако са чули и не искат да се изкажат публично по въпроса, това е друг вид проблем...

Изобщо - да Ви имам проблемите, госпожице (както казал Иванчо на учителката).
[beer]
 Re: Кой магазин за фототехника - лоша мацка :-)
Автор: nyamago   
Дата:   30-11-14 21:37

> Чуков, земи звънни на амазон едно телефонче и им заяви с тежък тон: "я
> ми пращайте еди кво си...знете ли кой съм АС?!?" да видим, дали няма да те отсвирят?

Ти чукча ли си? (Писател, а не читател). Писах, по-горе, как съм се обаждал на Амазон и ми ПРАТИХА каквото трябва, много любезно и бързо - и друго писах, за който чете... [smilie22]

[beer]



Публикацията е редактирана (01-12-14 01:03)
 Re: Кой магазин за фототехника - лоша мацка :-)
Автор: D.S   
Дата:   30-11-14 21:41

А това Момиче много хубав глас има. Аз от там си поръчвам само да я чуя [smitten]
 Re: Кой магазин за фототехника - лоша мацка :-)
Автор: Rand   
Дата:   01-12-14 00:52

nyamago, тази моя реплика не е насочена към теб. След всичките тови публикации, които съм прочел тук, съм изградил у себе си чувство на уважение към твоята личност. Репликата е провокирна от всичката негативност, която ни заобикаля. Негативност, която хората сякаш искат да подчертаят и наложат, вместо да се борят срещу нея. Много по-лесно е да плюеш по нещо, вместо да покажеш с пример, как то да се поправи.
 Re: Кой магазин за фототехника - лоша мацка :-)
Автор: chukov   
Дата:   01-12-14 09:21

Дай идея как да се преборим, за да бъдем обслужвани по-добре?

Според мен даването на гласност на тези неща винаги е водило до резултат

Ако се обадя в централата на фирмата нищо няма да се промени, защото едва ли някой ще обърне внимание на само един недоволен клиент

В темата се вижда, че сходно мнение по конкретния казус имат доста хора, което вече означава, че не е просто мрънкане на един човек. Или видите ли как всички са ОК само аз не съм [smilie3]
 Re: Кой магазин за фототехника - лоша мацка :-)
Автор: PHOTOSYNTHESIS   
Дата:   01-12-14 10:27

Благодарим на г-н chukov за сигнала, макар и подаден по такъв начин. Разбира се, съжаляваме, че е останал недоволен, по една или друга причина, както и други, писали в темата.

Ще прочетем внимателно всичко написано няколко пъти и ще потърсим поуките измежду ненужните квалификации.

Надяваме се скоро да успеем да въведем поръчки по телефона или поне специален телефон за консултации относно модели, специфики на техниката и т.нт. Надяваме се скоро да успеем да въведем и други полезни за клиентите практики, взаимствани от огромните компании, цитирани тук, макар и да не е лесно за малка организация като нашата.

(Фотообобщение звучи интересно и приятно [smile])

 Re: Кой магазин за фототехника - лоша мацка :-)
Автор: fraction   
Дата:   01-12-14 10:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.