Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: само да попитам
Автор: philip   
Дата:   20-11-14 15:55

[beer]

 Re: само да попитам
Автор: rimohit   
Дата:   20-11-14 15:58

на мен често деветките са ми по на сърце [smilie5] [beer]
 Re: само да попитам
Автор: sandart   
Дата:   20-11-14 18:15

Въпреки, че се опонираме в другата паралелна тема с Philip и Nyamago, тук бих ги подкрепил относно гласуването за/не за автори, които не гласуват, макар че не винаги човек знае кое как е...

Логиката ми е подобна - след като даден автор качва и пуска снимки за гласуване значи търси публика, изява, одобрение, като използва точно форума за това. От друга страна не го интерисуват другите автори след като за 1 година не е гласувал никому и не е написал никакъв коментар. За мен това е форма на егоцентризъм, паразитиращ върху ентусиазма на всички останали за комуникация.
Или подхода - кой съм аз, кои сте вие!? На такива не им трябва форум, а личен блог или сайт, макар че и там по този начин трудно ще задържиш последователи, въпреки гениалността на работата си.

 Re: само да попитам
Автор: nyamago   
Дата:   20-11-14 18:20

Sandart, не се опонираме - допълваме се! [smilie6]

[beer]
 Re: само да попитам
Автор: sandart   
Дата:   20-11-14 18:21

Nyamago

[beer]

 Re: само да попитам
Автор: iliyanb   
Дата:   20-11-14 18:36

Sandart,

Да се поясня, ако позицията ми не е разбрана. Не подкрепям негласуването, но ме се струва неудачно чрез шпионски методи да се следи, дали някой бил гласувал в някакъв период, та да реша аз аджеба дали да дам гласа си за негов кадър. Да не отварям темата за негласуването за добри кадри само заради някакъв конфликт между дадени особи. Това преди всичко е фотографски сайт, не мисля, че нравствената полиция е най-удачно да се използва. Убеден съм, че има и други начини да се стимулира гласуването. Прекалено се въртят нещата около точките. Някой беше пуснал тема за критика, но е потънала, тоест няма интерес. Интересът май в този сайт се върти само около рейтинга. Бих контрирал: Какво ще кажете за потребителите с прекомерно гласуване, които явно харесват всичко, което се публикува на сайта?
 Re: само да попитам
Автор: philip   
Дата:   20-11-14 18:38

Sandart, Nyamago
[beer] [beer]

Поне си написах писъмцето до Дядо Коледа, пък знае ли човек[smilie25]

 Re: само да попитам
Автор: sandart   
Дата:   20-11-14 18:53

Iliyanb

Не съм споменавал нищо за точки и рейтинг.
За шпионските методи - във профила на всеки, след линка "гласували" излиза число - колко е гласувал за последната една година. Това е заложено в самата структура на сайта, така че ако някой се ползва от тази информация, едва ли е шпионин и нещо подобно. Освен това, може да се достигне до подобно заключение и косвено, от други коментари и пр.

...темата за критиката е пуснах аз...

За тези потребители - имат по-нисък праг на критерии за хубаво и правилно, но тук не виждам какво може да се направи, просто шарен е светът! :)



Публикацията е редактирана (20-11-14 18:54)
 Re: само да попитам
Автор: nikalas87   
Дата:   20-11-14 18:57

Аз лично гласувам , но не пиша коментари или го правя много рядко.
Защо да пиша критика и съвети или личното си мнение , като тези коментари биват изтрити , пренебрегнати и много рядко приети.
Тук повечето са големи фотографи , кой ще зачете мнението на неизвестен автор като мен.
 Re: само да попитам
Автор: iliyanb   
Дата:   20-11-14 18:58

Sandart,

Има го това, което казваш, ок. Но трябва да гласуваш и да видиш автора. Това, което иска philip е преди да гласува да знае съответният автор дали и колко гласува. Е те това за мен е дребнаво и шпионско, но натъртвам "за мен". Както и да е.[beer]
 Re: само да попитам
Автор: sandart   
Дата:   20-11-14 19:00

Съгласен за дребнавото![smilie24]

[beer]

 Re: само да попитам
Автор: sandart   
Дата:   20-11-14 19:02

Крайностите затова се наричат крайности, защото са далеч от същината!
[cool]

 Re: само да попитам
Автор: тьма   
Дата:   20-11-14 19:05

Поздрав за всички участници в темата [smilie3]

 Re: само да попитам
Автор: sandart   
Дата:   20-11-14 19:12

тъма,

не знаеш колко ти мерси! [smilie3]

 Re: само да попитам
Автор: ejel   
Дата:   20-11-14 19:13

О, тема на bogdanov почти в петък!

"Против" по принцип[smilie5]
 Re: само да попитам
Автор: philip   
Дата:   20-11-14 19:14

Тьма, благодаря за поздрава[thankyou]

nikalas87, що бе човек? Имаш кадри дето събират очите на публиката в това число и моите, какво по добро от това да дадеш мнение и препоръка под някой кадър.

Пиша коментари от ~ година, досега 2-3-ма са ме блокирали, 3-4-ма са ме оплювали, но далеч повече са изразявали благодарност по един или друг начин.

Не се отказвай!
[beer]

 Re: само да попитам
Автор: philip   
Дата:   20-11-14 19:17

iliyanb, sandart и кое му е дребнавото, че така тези автори ще станат по активни ли?

 Re: само да попитам
Автор: sandart   
Дата:   20-11-14 19:21

Филипе, голям оптимист си, мисля - едва ли някой ще се трогне от това, след като и досега не се е трогвал!

 Re: само да попитам
Автор: philip   
Дата:   20-11-14 19:27

Не си съвсем прав, след доста подтикване от моя страна за някои имаше ефект.

 Re: само да попитам
Автор: angel.s   
Дата:   20-11-14 21:15

Наздраве [beer] [thankyou]
 Re: само да попитам
Автор: sandart   
Дата:   20-11-14 21:26

angel.s

Наздраве, но Архангеловден по стар стил е утре, а и ще е петък! [smilie25]

[beer]

 Re: само да попитам
Автор: bogdanov   
Дата:   21-11-14 10:04

demiman ...стремежът на повечето е да са добри като теб, не като мен.
 Re: само да попитам
Автор: bogdanov   
Дата:   21-11-14 10:07

Отговор получих на въпроса си още в началото на темата, но съм изпуснал развитието и. Много сте бързи всички :) Хубав ден ви желая!
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.