Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Dynaphos HD-600
Автор: IsoIv   
Дата:   24-10-14 00:27

Здравейте,интересува ме някой ползва ли въпросната светкавица и също така,понеже има вграден радио приемник,дали ще мога да я паля примерно със моите синхорнизатори Yongnuo.

 Re: Dynaphos HD-600
Автор: IsoIv   
Дата:   24-10-14 15:36

Май никой не я ползва,в такъв случай някой да препоръча импулсна глава с генератор за изпозване на открито за портретни снимки,като за втора светкавица ще се изпозлва ръчна такава.
 Re: Dynaphos HD-600
Автор: GenaDP   
Дата:   24-10-14 15:58

Май никой не я ползва
Най-вероятно доста народ ползва такива, все пак Jinbei продават по цял свят. Не вярвам никой да не си е купил от този артикул... Потърси из нета, сигурно ще намериш и отзиви или ревюта. Синхронизаторът е на 2.4Гхз., с кои предаватели е съвместим не е ясно.

някой да препоръча импулсна глава с генератор за използване на открито за портретни снимки
Виж тази . Плюсове - може да се използва и като студийна, със захранване от мрежата. Батерийния пакет се включва само при нужда. По-евтина, резервните батерии са също по-евтини. За разлика от модела на Jinbei няма регулация до 1/128, и управлението на мощността не е през IGBT - т.е. няма толкова къс импулс, като най-къс е импулсът при пълна мощност, батерията е с по-малък капацитет и не е литиева.



Публикацията е редактирана (24-10-14 18:51)
 Re: Dynaphos HD-600
Автор: IsoIv   
Дата:   26-10-14 12:36

http://dynaphos.com/product.php?c=4&sc=0&id=2035
, на това се спрях,в крайна сметка :)

 Re: Dynaphos HD-600
Автор: mixmike   
Дата:   26-10-14 13:40

Ползвам я, и познавам още 3-ма човека, които я имат и са супер доволни. Батерията държи много, мощна е, и не се занимаваш да мъкнеш генераторно тяло и отделно глава. Минуса и е, че вградения приемник е пръдлив...на открито не хваща повече от 10м, докато с външен китайски от най-евтините успяхме да я запалим от над 60м.
Няма по-добра за парите си, и особено при цената на Dynaphos. Тя е съизмерима с тази в ebay, a тук имате гаранция и обслужване с батерии и т.н.[smilie24]

Мисля че последния модел, който се продава в момента, има и високоскоростна синхронизация 1/8000, но мисля че се постига само с вградения синхронизатор или външен с такава опция[beer]



Публикацията е редактирана (26-10-14 13:42)
 Re: Dynaphos HD-600
Автор: IsoIv   
Дата:   26-10-14 13:59

Благодаря за инфото,надявам се да мога да я паля с моите yongnuo синхронизатори.А за вграден приемник не знаех че има [smile]

 Re: Dynaphos HD-600
Автор: GenaDP   
Дата:   26-10-14 14:00

http://dynaphos.com/product.php?c=4&sc=0&id=2035
, на това се спрях,в крайна сметка :)


Нещо друго освен чадър може ли да и се закачи?
 Re: Dynaphos HD-600
Автор: IsoIv   
Дата:   26-10-14 14:06

Пише,че може ама това ще го уточнявам като се обадя да я поръчвам,а това ще стане след като се върна от феста.
 Re: Dynaphos HD-600
Автор: mixmike   
Дата:   26-10-14 14:37

интересува ме някой ползва ли въпросната светкавица и също така,понеже има вграден радио приемник...

А за вграден приемник не знаех че има

???
Нещо не ти разбрах? [smilie11]
Аз говоря за HD600, за която пита. Другата не съм я виждал дори.
На феста също ще можеш сигурно да тестваш HD600 ако Dynaphos докарат, и ще можеш да си я купиш оттам с отстъпка (както направиха мои приятели). Аз също ще донеса моята, така че ще можеш да я пипнеш и тестваш[smilie24]
 Re: Dynaphos HD-600
Автор: IsoIv   
Дата:   26-10-14 15:28

Помислих,че за тази втората става въпрос,за това се учудих за вградения приемник :)
 Re: Dynaphos HD-600
Автор: IsoIv   
Дата:   27-10-14 13:43

HD-600 ще е моята светкавица,след като изгледах няколко ревюта се убедих в това.Лека и удобна за пренасяне,съвместима с моите синхронизатори и Bowens байонет.Ако успея да я тествам на феста и ми харес,няма какво да му мисля.Благодаря на всички[shtrak]

 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.