Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?
Автор: kondenz   
Дата:   22-10-14 02:09

У нас има един Samsung (по-малко инчове) като този който си дал и един малко по-стар и по-малък. Двата са 3д и просто ще ти кажа, че 3D е неизползваемо. Според мен ако гледаш 3д може сериозно да си повредиш очите, че и някоя болест да си докараш. Усеща се едно постоянно психическо натоварване. Да, интересно е да го гледаш 5 минути, но толкова. Ако има версия без 3д скачай на нея.

Относно колко SMART са. По-стария се води смарт, но реално не ползвам нищо освен понякога да гледам филми от флашка. Същия понякога прецаква jpg снимки, когато пуснеш слайдшоу, което е мисля недопустимо. Смисъл, че буквално ти прецаква файла на флашката, който е бил читав. По-новия като този твоя модел има някои интересни наченки. Например има броузър! Има wireless! Може да влезеш в случаен сайт и да гледаш флаш плеър на fullscreen. Това вече бих казал е полезно. Интересно, че може от андроид телефон да пуснеш с един "клик" видео от youtube на телевизора.
Двата телевизора превключват програмите много бавно. Като период може би в диапазона 0,5-0,8 секунди, което прави превъртането на програми доста изнервящо. Според мен супер много се излагат в този аспект, защото дори старите евтини CRT телевизори превключваха моментално.
По-новия идва с едно по-компактно дистанционно, което е изненадващо безполезно. Значи, вместо бутони може да пишеш числа на тъчпад. Пишеш номера на програмата и превключва. Да, но познай какво. Не можеш да пишеш букви, което би било много полезно при въвеждане на URL, ама няма братче. Същото дистанционно има и войс команди. Да, но командите които приема са Volume UP/DOWN, Chanel UP/DOWN, което е хипер тъпо, защото за да намалиш с 10 единици, трябва да натиснеш бутон (ъ?!), след което да кажеш Volume down 10 пъти подред. Тук мисля, че екипа създал въпросното дистанционно, меко казано се е осрал. С нормалното дистанционно намаляш с 10 клика, а с модерното 10 клика + 10 гласови команди, които не винаги хващат, а и има време за анализ ... абе мисля стана ясно, че имаме един модерен ташак. Извинете за израза, но наистина модерен телевизор не може да предоставя такива недомислени "удобства".
Честно казано не ти препоръчвам Samsung, макар аз лично да съм фен на марката. Samsung по принцип правят много хубави неща. Всъщност в ежедневието си е телевизор като телевизор, но в крайна сметка ако гледаме критично, тези телевизори имат много разочарования. 3Д-то им е неизползваемо. Превключват бавно. Развалят снимките на флашка (поне по-стария, новия не съм пробвал). Дават ти второ, уж модерно, но супер недомислено дистанционно. Не стават за монитори, защото имат голям инпут лаг. Дори да включиш гейм моуд, който заобикаля някакви електроники, пак остава един забележим лаг.

Дано съм ти бил полезен.
 Отговори на това съобщение 

 Теми Автор  Дата
 Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
chepkata 21-10-14 21:13 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
jino 21-10-14 21:19 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
sidthesloth 21-10-14 21:19 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
jino 21-10-14 21:20 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
chepkata 21-10-14 21:26 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
ranopile 21-10-14 21:40 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
chepkata 21-10-14 21:41 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
ranopile 21-10-14 21:44 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
jingov 21-10-14 22:12 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
chepkata 21-10-14 22:17 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
axlastro 21-10-14 22:27 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
BOZO 21-10-14 22:29 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
pmartinov 21-10-14 22:38 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
imitev 21-10-14 22:40 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
chepkata 21-10-14 22:47 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
MarinY 21-10-14 23:01 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
axlastro 21-10-14 23:08 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
Hman 21-10-14 23:25 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
BOZO 22-10-14 00:15 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
mirrorless 22-10-14 01:30 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  
kondenz 22-10-14 02:09 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
chepkata 22-10-14 07:48 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
marrio31 22-10-14 09:00 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
fraction 22-10-14 09:53 
 Re: Дали е удачно тук да питам за телевизор?  ново
ivo 22-10-14 10:07 
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »