Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Сваляне на снимките на таблет
Автор: vga   
Дата:   07-10-14 09:28

Рутваш и ако някога опреш до гаранция го връщаш в първоначално състояние без никакъв проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: Сваляне на снимките на таблет
Автор: TheCreator   
Дата:   09-06-16 18:11

Здравейте, малко стара тема, но не мога да открия отговор на дилемата си и за това ще пиша тук за да не пускам нова тема. По какъв начин мога да прехвърля снимките от фотоапарата (никон д3200) на Айфона си без наличието на лаптоп или компютър. Има ли някакъв начин директно от апарата да ги прехвърля на телефона.

Отговори на това съобщение
 Re: Сваляне на снимките на таблет
Автор: gogzy   
Дата:   10-06-16 08:56

Camera connection kit


Отговори на това съобщение
 Re: Сваляне на снимките на таблет
Автор: mogila   
Дата:   10-06-16 14:57

Lambov можеш да пробваш с програмата DSLR Controler. С нея можеш дори таблета като външен екран да ползваш по време на снимки и имаш пълен контрол над камерата. Поне с 550Д го имам.

Отговори на това съобщение
 Re: Сваляне на снимките на таблет
Автор: MikeDimit   
Дата:   10-06-16 16:46

Имах подобен проблем.
Имам си карта 32 гб, имам си и таблет, ама единственото което мога да направя е да мятам снимки и видео на картата. Таблета си има вградени 8гб и си ги дели на виртуална SD карта и вътрешно хранилище. Пробвахме кво ли не от рутване, до маймунски номера. С две думи - отивате на фирмения сайт и четете как са описали вградената памет. Ако производителя ви казва, че е разделил памета на виртуална карта и вътрешно хранилище сте прецакани - външната карта е само за медия файлове. Не можете да премествате програмки. Т.е. можетем ама не работят.
Ако някой има друг опит да пише, моля1

Отговори на това съобщение
 Re: Сваляне на снимките на таблет
Автор: Lambov   
Дата:   10-06-16 17:16

Аз като авторна теата да кажа
отключих таблета и правя архив директно на SD картата на таблета

Отговори на това съобщение
 Re: Сваляне на снимките на таблет
Автор: asahi   
Дата:   12-06-16 13:23

Безсмислена ми се струва тази работа - да купиш памет за таблета и да не си купиш памет за фотоапарата. Често става въпрос за едни и същи карти.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »