Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Почивка в Несебър и цяло южно Черноморие
Автор: imitev   
Дата:   16-09-14 19:36

Боли ме фара за "родолюбието".

Патриотизъм и родолюбие не се връзват по никакъв начин с ядене в гадни скъпи кръчми с нацупени сервитьори... Не се връзват с това да си гледаш багажа на плажа по системата "последният влязъл във водата - пази багажа"... Не се връзват като си българин да те обслужват след руснаците...

Успех в приключенията по бг черноморие. Аз този филм съм го гледал толкова пъти, че смятам да го спестя на дъщеря ми. Ходим само по проверени дестинации, където няма да ме пита защо рецепьионистката не казва добре дошли и сврвитьорите не и се усмихват...

No mercy... (не мерси)

ПС: Какво сте го захвалили тоя Св.Влас. Толкова бетон не съм виждал никъде! Почивахме преди 6 г. в комплекс Краун. Страшна жега беше. Никога не ми е било толкова топло на морето дотогава.
 Re: Почивка в Несебър и цяло южно Черноморие
Автор: a100   
Дата:   16-09-14 20:24

Не хвалим Влас, застрояването е отвратително, просто Марината си заслужава да се види и снима[shtrak]...
 Re: Почивка в Несебър и цяло южно Черноморие
Автор: chepkata   
Дата:   16-09-14 21:06

Ще се настаним в Несебър и от там идеята е тук-там чак до границата.

Това е написал колегата във въпроса си. Не ми се нахвърляйте, а четете и не изопачавайте темата! Не се пита къде обслужването е по-добро. Ако питам за семейна кола, а упорито ми предлагат ТИР, ще бъде точно толкова по темата![smilie11]
 Re: Почивка в Несебър и цяло южно Черноморие
Автор: mlubomirov   
Дата:   16-09-14 23:00

Благодаря на всички, които ме упътиха.
 Re: Почивка в Несебър и цяло южно Черноморие
Автор: vkk1   
Дата:   17-09-14 09:31

imitev: И аз не бях ходил години наред във Влас, но тази година минах и плажа е наистина уникален. Не знам кога е направен, вероятно е скоро, защото и аз помня Влас от преди като бетон, яхтеното и нищо друго.
 Re: Почивка в Несебър и цяло южно Черноморие
Автор: imitev   
Дата:   17-09-14 18:38

Дайте снимки на влас моля.

Аз помня хотелите на плажа...
 Re: Почивка в Несебър и цяло южно Черноморие
Автор: thingfish   
Дата:   18-09-14 00:03

Пил съм много ципура на остров Тралфамадор. Препоръчвам горещо. Просто завиваш наляво от Родос и си там. Все пак яхтата трябва да е оборудвана с жироскоп, щото иначе се стига до Несебър и Кошарица
 Re: Почивка в Несебър и цяло южно Черноморие
Автор: 798099   
Дата:   19-09-14 15:43

написа:

> Пил съм много ципура на остров
> Тралфамадор. Препоръчвам горещо.
> Просто завиваш наляво от Родос и
> си там. Все пак яхтата трябва да е
> оборудвана с жироскоп, щото иначе
> се стига до Несебър и Кошарица


Редакция: ципурО е ракията, рибата е ципурА. Поне през май т.г. беше така[smilie25]

 Re: Почивка в Несебър и цяло южно Черноморие
Автор: allyx   
Дата:   19-09-14 16:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.