Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4 ..  10 ..  20  21  22     всички  напред  последна
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: allyx   
Дата:   12-09-14 11:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: Sentel   
Дата:   12-09-14 12:06

написа:

> Някой от андроид феновете ползвал
> ли е някокога Macintosh или IOS?

А не, тц. Само съм ги гледал с влажен поглед през витрината...
Ползвал съм 4S. Верно, много е яко 20 минути да ти отнема да си качиш 2 песни, но не мерси. Ще пропусна занапред. По-лесно е да ти я прехвърлят по синия зъб ама и там нещо не стана.
Бе иначе е мноу яку.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: allyx   
Дата:   12-09-14 12:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: petrov88   
Дата:   12-09-14 12:18

Аз съм ползвал Macintosh, програмирахме на такива в гимназията. Пълна простотия и адски неудобен интерфейс на системата. To затова и накрая ги смениха де...

На въпроса... Iphone-a ми го хвалете само и единствено с дизайна. За функционалност по- добре си бъдете тихи. Не ме дразнят хората, които си купуват Iphone просто защото им харесва, дразнят ме тези, които го купуват, защото видиш ли бил много по- функционален от другите. Дразни ме и това, че тук не голяма, а огромна част от собствениците на Iphone в същото време се возят на коли, чиято цена много често е 1.5 до 2 пъти тази на телефона, НО СА КУУЛ!!! И това е така, защото тука масово се цели да се демонстрира социално положение, което всъщност не се притежава от собственика...



Публикацията е редактирана (12-09-14 12:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: allyx   
Дата:   12-09-14 12:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: petrov88   
Дата:   12-09-14 12:28

А какво ще кажеш за това да купиш на сополивото си чаве айФон за бон и половина че да може да "затапи" съучениците си в 1ви клас, а ти самия половин година да си рупал припечен хляб и кремвирши за да можеш да си го позволиш? :)

Току що описа нещо, което го виждам всеки ден. И да, ИСТИНСКО ЧАВЕ, а не просто някое разглезено българче. И то не едно чаве, а всички. Един знатен голям (пръснат из много градчета и селца) род ъъъъ РОМИ, които са известни с това, че обикалят цяла Европа да "краднат" са връчили на всички ЧАВЕТА Iphone-чета. 10на Чавета на възраст от 8 до 14-15 се разхождат с модели от 3G нещо си до 4с, а в същото време останалите гледат ги гледат жално жално...

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: DenisVelev   
Дата:   12-09-14 12:36

Не, аз нито ползвам iPhone от 2007г. и нито ползвам мак от 2006г. , аз ползвам нещо което за мен работи. Apple не залагат за хардуер които не може да използва и 20% .... ако си бяха направили IOS тежка и изискваща по-голям ресурс дали нямаше да си сложат правилните компоненти за да работи тя нормално? Андроид каквото и да направи няма как да работи нормално. Ползвайте си каквото си искате, затова е и свободата. Не е нужно обаче да гледате и да обсъждате по "селски начин" останалите марки .... то и във Vertu няма особени компоненти ама си струва над 8к. нали?



Публикацията е редактирана (12-09-14 12:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: petrov88   
Дата:   12-09-14 12:50

Вертю е телефон за хора В завидно социално положение, а не за такива, които ИСКАТ да имат такова. Прави разлика!

То и часовник от 20лева ще ти върши същата работа като ролекс за 5000 долара, но едното демострира стил, вкус и най- вече СТАТУС!



Публикацията е редактирана (12-09-14 12:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: marves   
Дата:   12-09-14 12:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: petrov88   
Дата:   12-09-14 13:00

Apple открива нови хоризонти :D
9gag tv

Забавното е, че дори и американците взеха да го виждат



Публикацията е редактирана (12-09-14 13:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: DenisVelev   
Дата:   12-09-14 13:03

Слушам и изпълнявам. Аз тихичко ще си ползвам Apple продукти, пък вие побелявайте с прекрасните андроиди и прозорци :) Аз не робувам на марки ... но времето ми е ценно и не на последно място нервите. Преди да си купя Time Capsule съм ползвал какви ли не рутери, всичко забиваше ако не всеки ден то поне 2 пъти седмично :) От както съм с капсулата, тя е била рестартирана 2 пъти заради спиране на електроподаването :) Да сте живи и здрави колеги :) [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: BOZO   
Дата:   12-09-14 13:06

Да бе Велев, само ios бачка нормално, андроида няма как. И бачка някак си премиум ios-a, усещаш ли?
Смисъл интуитивно и иновативно не можеш да къстъмизираш нищо по телефона :D Даже няма разширителен слот за памет [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: allyx   
Дата:   12-09-14 13:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: DenisVelev   
Дата:   12-09-14 13:17

Добре де ... явно няма как да бъда разбран. Ето елементарен пример: аз съм любител снимащ с NIKON D800E, един професионалист снимащ да речем с D7000 ще направи с пъти по-добър кадър от моя .... еми аз нека съм със страхотен апарат ... [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: BOZO   
Дата:   12-09-14 13:21

В случая с епъл и хардуера е обратното - ти си с D7000, останалите са с D810, но от Купертино са те убедили, че това е най-иновативното и са ти го продали на цена, по-висока от тази на D810.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: DenisVelev   
Дата:   12-09-14 13:29

Оххх! Ето други факти .... Като излезе SGS 5 струваше цена която е равна на iPhone 5s Всички компании се стремяха да направят по по по по тънък и лек лаптоп който да е по-добър и по-евтин от MacBook Air, ами не им се получи направиха ултрабуци които приличат на MacBook Air но и на по-висока цена .... Разберете, в Apple има качество което в друга марка няма. Хардуера за мен е без значение защото РАБОТИ. Нямам лаг, нямам забиване и т.н. Като излезе Lumia 1020 си я купих заради прекрасната камера, еми на 3 тия ден започнаха проблемите с този така невероятен Win 8 след преисталация се оправяше и така до след 3 дни еми продадох го ... :) Замислете се защо толкова скъпи продукти не държат цена .... прехвалени стоки без реална стойност ... :) Аз не държа всички да ползват една марка, просто искам да си махнете капаците да излезете от рамките и да погледнете реално какво се случва. [beer] [beer] Аз спирам с безсмисления спор :) И да ако видя някъде тема за Android няма да я гледам с негативно око :) Всеки има право на избор, реално нещо което за мен работи няма нужда то да бъде заменено с нещо което ми създава проблеми.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: langel   
Дата:   12-09-14 13:36

i продуктите не са за къстъмизатори, а за хора с добре финансово подплатен стил, знаещи какво и защо го искат и какво точно получават.
Така обаче БЕШЕ. Сега плодзеленчука просто будалка публиката, търсейки тези, които сляпо и предано ще му се възхищават - главно от снобизъм и хвалипръцковщина.
Извън тези две най-често срещани причини /особено у БГ-то/, мотивацията на съвременният i-фен би трябвало да е: харесва ми дизайна, поддържам имидж, шашкам публиката, трудно се справям с джаджи, а тази върши работа, щото е правена като за идиоти, при това е Pro, въпреки, че аз не съм, ама другите не го знаят.
Обаче i-феновете /особено у БГ-то/ изтъкват други причини и общо взето са прави да го правят, защото от Плодзеленчука така са им го казали - това е най-Про, най-Кейпъбъл, най-Ню....
Ама не е.

За къстъмизатори е това:
MIUI

Някои ще кажат, че крадат от i, ама всъщност е обратното.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: allyx   
Дата:   12-09-14 13:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: vga   
Дата:   12-09-14 13:44

Някой с iPhone би ли ми конвертирал две клипчета с Hyperlapse, защото на андроидския ми телефон тази функция я няма?

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: petrov88   
Дата:   12-09-14 13:55

Ъъъ, извинявай, но под равни цени да нямаш всъщност предвид цената, на която iphоne започна да се продава в САЩ и тази на Samsung S5 по нашите магазини? Защото тука 5 и 5s тръгнаха от баснословните 1800-2000лв, а Samsung oт старта си беше около 1200....
И това с цената на ултрабуците също беше забавно...

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: Sentel   
Дата:   12-09-14 14:20

Нека им пада цената. Аз взех чисто ново S5 за 780 лв., а сега премиум гъзарите ще вземат новата огризка за 1800-2000 лева (щото да си вземеш телефон с 16GB без слот за карта памет 2014 е... [smilie10] ). А ако искаш нещо на нивото на огризката - един Нексус 4, да не говорим за 5 и си ти. Кофтито е, че трябва да измислиш къде да вложиш останалите 1400 лева. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: mitku   
Дата:   12-09-14 15:48

Защото като си вземеш последен Андроид (КитКат) и той като има карта памет и... какво? За какво ще я ползваш, след като в КитКат е забранено да се ползва външната карта-памет за инсталиране, и за данни от допълнително инсталираните програми. Т.е. на нея може да записват само вградените в Андроид софтуери - останалите, не могат нито да се инсталират там, нито да я ползват за да си записват нещата. И тогава за какво ти е тази карта памет? Или както на всеки Андроид - да я има като книжна екстра, пък нищо, че за нищо не може да послужи. Или пак ще почнете, че може да се хакне? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: idoru   
Дата:   12-09-14 15:52

Да бе, то това да си сипеш музика и филми на телефона още не ви е дошло до акъла на айфонистите, затва се чудите за какво ли може да се ползва външна карта памет [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: Sentel   
Дата:   12-09-14 16:28

Верно ли бе? Верно ли питаш за какво ми е памет? Че аз имам 12GB музика в момента само. Филми, клипове?!? Снимки? Или те не могат да се местят?

То верно, че къде да ги гледате тия филми на тия кибритени кутийки, ама има и сносни телефони out there.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: allyx   
Дата:   12-09-14 16:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4 ..  10 ..  20  21  22     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »