Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: "Аз вече нямам търпение..."
Автор: nqkojsitam   
Дата:   07-09-14 22:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: "Аз вече нямам търпение..."
Автор: nikton1954   
Дата:   07-09-14 23:00

Отворя ли тема, всички непонасящи ме се събират като търтеи есен около последните цветя - феномен
очаквам марчело, сираков и останалата гвардия


Не около последните цветя, а около последните Л..на.Освен ако не си вярваш наистина, защото в това могат да вярват само Олигофрени / а ти правиш впечатление на интелигентен човек / т.е. няма начин да не си платен Трол.Жалко, че такива като Бареков и теб се продават!!??



[smilie23]
 Re: "Аз вече нямам търпение..."
Автор: nsirakov   
Дата:   07-09-14 23:37

Тъмище, моля те на колене само едно нещо... МОЛЯ те СПРИ ДА МИ ПОСЕЩАВАШ ПРОФИЛА, НЕДЕЙ ПИСА ПОД СНИМКИТЕ МИ, НЕ СЕ СЕЩАЙ ЗА МЕН... поне докато Админ направи опцията за блокиране активна отново ( че не що ми дава грешка).... Ти си или толкова видиотена или толкова самозаблудена, че ме нервиш тотално.

Твоите напъни не ме вълнуват, твоите идеи и виждания как трябва да изглежда дадена снимка изобщо не ме интересуват, живей си живота и спри да се месиш в моя


МОЛЯ ТЕ!!!! Едно едничко нещо....!!! СПРИ !!!
 Re: "Аз вече нямам търпение..."
Автор: Nazarov   
Дата:   08-09-14 00:21

тьма написа:

> Не е ли търпението примирение?

Не. Това са полярни противоположности. Търпи силният, а се примирява слабият. Търпението е упражняване на свободна воля, а примирението - подчинение под неизбежната необходимост.

Петър Дънов е казал следната сентенция: В света на доброто силният служи на слабия, а в света на злото слабият служи на силния. Тук първият търпи, а вторият се примирява.

 Re:
Автор: shamelessEyes   
Дата:   08-09-14 00:51

не че харесвам г-жа Чиконе но поне има чувство за хумор .. ако не винаги, то поне веднъж [smilie8]



Публикацията е редактирана (08-09-14 00:52)
 Re: "Аз вече нямам търпение..."
Автор: MarinY   
Дата:   08-09-14 01:52

Момчета, дали харесвате един човек или не, в случая Тъма, не може да пишете по този начин.
Не става дума за възпитанието. Че ви липсва ... при много хора е така. Проблемът е в злобата и агресията, която демонстрирате. Те са синдром, което означава, че последствията са за вас.
 Re:
Автор: gml   
Дата:   08-09-14 02:10

Цитатът е много хубав, но човек трябва да е на определено място в живота, за да се асоциира с казаните неща.

Например, като възрастен ти се струва толкова хубаво и чаровно да си млад и нещастно влюбен.
"Еех, какво време беше", си казващ с носталгична въздишка, радвайки се на силните чувства бушували в душата ти.

Но ако си млад и нещастсно влюбен, просто ти идва да се гръмнеш от мъка.

Та така, скъпа Тъма. Цитатът е красив, но за много хора кънти на кухо.
Става за юношески лексикон (Фейсбук-страница), но красивите думи ще се изпълнят със смисъл едва когато си изтърпял достатъчно, за да ти се изчерпи търпението (често дори без да разбираш, че си търптял - което също е част от пътя).



Публикацията е редактирана (08-09-14 02:12)
 Re: "Аз вече нямам търпение..."
Автор: mlubomirov   
Дата:   08-09-14 06:41

Текстът беше изтрит от администратора, защото съдържа СПАМ или противоречи на правилата на Фото Форум.
 Re: "Аз вече нямам търпение..."
Автор: philip   
Дата:   08-09-14 06:59

MarinY [smilie24] [smilie24] [smilie24]

 Re: "Аз вече нямам търпение..."
Автор: MauMyHa   
Дата:   08-09-14 10:09

а, Стела, какво означава
 Re: "Аз вече нямам търпение..."
Автор: vency59   
Дата:   09-09-14 14:05

Текстът беше изтрит от администратора, защото съдържа СПАМ или противоречи на правилата на Фото Форум.
 Re: "Аз вече нямам търпение..."
Автор: тьма   
Дата:   09-09-14 20:26

Lucio Battisti - Emozioni

 Re: "Аз вече нямам търпение..."
Автор: Emoxide   
Дата:   10-09-14 12:20

Ъ...! Ас пък си мислях, чи съм въф футуграфски форум.
Въйййй; Извиньети!

[smilie23]

[smilie23] [smilie23]

[smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re: "Аз вече нямам търпение..."
Автор: тьма   
Дата:   10-09-14 21:33

[smile] [smile] [smile]

 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена