Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Беглика фест
Автор: J0R0   
Дата:   25-08-14 10:11

Снощи приключи Беглика фест.
Ето моите впечатления
Отварям тази тема, понеже на поляната срещнах една дузина познати от Форума.
Колеги, не бъдете толкова скромни, показвайте снимки, споделяйте впечатления.
[beer] [beer] [beer]
 Re: Беглика фест
Автор: realnoncho   
Дата:   25-08-14 10:37

Аз бях 3 дни и впечатленията за организацията се припокриват напълно. Пристигнах вечерта в 10, тъкмо започваше да вали и ходихме километри със всичкото къмпинг оборудване. Не те пускат с кола, няма организирано извозване поне за багажа, а вътре всъщност има стотици коли на наши хора.
От такова цветно място само черно-бели снимки е толкова прекалено колкото и почти цялата храна на феста да е за вегани :)
 Re: Беглика фест
Автор: ЧЕПАТ   
Дата:   25-08-14 10:38

НЕГОСТОПРИЕМНИ! това впечатление оставиха в мен
 Re: Беглика фест
Автор: J0R0   
Дата:   25-08-14 10:43

Нончо, покажи цветни :)
И с дълъг обектив.
Мен супер ме хвана яд, че не си взех дълъг обектив, ама пусто ме мързи да нося тежки железа.
Някой ден, ако успея да си продам Сигмата, ще си купя 70-300 ДО, само заради размерите му.
 Re: Беглика фест
Автор: realnoncho   
Дата:   25-08-14 10:51

В момента имам снимки от една седмица в Румъния и една фотосесия на дневен ред, от Беглика тия дни до Коледа [smilie25]
 Re: Беглика фест
Автор: novi4ok   
Дата:   25-08-14 10:56

Беглика беше пълно разочарование. А и стази абсурдна "такса вход"...
[smilie23]
 Re: Беглика фест
Автор: Alsand   
Дата:   25-08-14 10:58

Вие очаквате гостоприемство от вегани и йоги ли? Я пийте по една бира и да не ви дреме....и друг път да не биете толкова път за нищо [beer]
 Re: Беглика фест
Автор: egoucm   
Дата:   25-08-14 11:02

а няма да повярвате, но първата беглика беше безплатна...

От няколко години не ходя, много се промениха и ми идва твърде много комерс вече. Но иначе е много добро събитие за снимки
 Re: Беглика фест
Автор: rimohit   
Дата:   25-08-14 11:04

Една година минах да видя , що за чудо е това .... На прибиране от ежегодната си палаткарска отпуска на поляната , така и така минавам от там , но като цяло изобщо не съм очарован.
Това за мен не може да са любители на природата.Някакви псевдо алабала.... Говоря , като цялостно впечатление. Разбира се , че няма как да не ходят и свестни хора...[beer] [beer]
 Re: Беглика фест
Автор: J0R0   
Дата:   25-08-14 11:10

Велик Ники Иванов! Велики Балкан Ханс
[smilie24] [smilie24] [smilie24]
 Re: Беглика фест
Автор: egoucm   
Дата:   25-08-14 11:21

"но на моменти лично на мен ми идваше малко повече това демонстративно Еко-Био-Органик, Йога, Pure Nature, Веган, Кришна и приказки за Доброто, Любовта и Фините енергии."


ей това е [smilie24]
 Re: Беглика фест
Автор: Alsand   
Дата:   25-08-14 11:25

egoucm, [smilie24]
Ами да си го кажем - индийски секти, които се представят за "еко", "био" и т.н. алабалистики.
 Re: Беглика фест
Автор: vga   
Дата:   25-08-14 11:31

Нещо никой от тук писалите не си е бил на мястото, май? А вие какво очаквахте да ви се случи? За какво отидохте?
 Re: Беглика фест
Автор: J0R0   
Дата:   25-08-14 11:40

А, не, защо...
Аз като цяло съм доволен.
Очаквах да няма входна такса, защото е малко странно на гола поляна да събират вход, при това 40 лева на ден.
Билетът за Балкан Хан в София лайф клуб е 10 лева все пак.
Такъв тип фестивали е по-логично да са безплатни.
Все едно на Джулая, Цонко да почне да къса билети...
 Re: Беглика фест
Автор: realnoncho   
Дата:   25-08-14 11:42

Аз отидох за природата, лагера ни беше в гората на километър от фестивала. Най-приятни ми бяха сутрешните разходки из гората и до язовира. Шарените и различни хора ме радват, но някои неща за организацията не бяха домислени и това не трябва да се премълчава. Кое не ми е било на мястото vga?
 Re: Беглика фест
Автор: kvakioh   
Дата:   25-08-14 11:45

И приятно и не толкова явно е било.
Нещата се опорочават почти винаги.
Все пак настроение не е липсвало.
Добър репортаж и предаване на емоциите там.
 Re: Беглика фест
Автор: shamelessEyes   
Дата:   25-08-14 12:00

скилър се е бъгнал [smilie5]
[smilie24]
 Re: Беглика фест
Автор: georgivelev   
Дата:   25-08-14 12:28

Беглика фест е сборище на ексхибиционисти и напушени боб марлита. Нончо ги снима ексхибиционистите, на 30-40 метра, застанал с пенис към сцената, си бърше гъза с хавлия, до него мацката му си оправя косата, обърната с (.)(.) и () към сцената.

Имаше и деца-ексхибиционисти, вероятно на родители такива. За напушените боб марлита нямам какво да добавя. Удряха по два-три коза, после отиваха да бият тъпаните, а до тях мацките им денсеха.

Веганската храна беше някаква абсурдна измишльотина. Целият язовир миришеше на трева.

Лодкарят, който ни вози назад към колата, само чакаше да потегли лодката, за да си запали джойнт.

Е, нашата компания си я биваше, но ние можем да идем там и без феста, нали така. Даже е по-добре, когато феста го няма. Язовирчето хич не е лошо.
 Re: Беглика фест
Автор: vga   
Дата:   25-08-14 12:34

Не визирам никого конкретно и не се заяждам, наистина от любопиство попитах, за да знам. Да кажем, че имам отношение към фестивала и ми е интересно да чета мненията [smile]

Георгивелев, на мен пък ми направи лошо впечатление, че на София Рокс се пие много алкохол! Стадионът миришеше на бира, а косите на хората... бляк.
 Re: Беглика фест
Автор: apollo   
Дата:   25-08-14 12:36

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Беглика фест
Автор: shamelessEyes   
Дата:   25-08-14 12:43

.. за да можеш и ти така с жена ти ли? [smilie5]

Феста си е много приличен, а тва че има изцепки .. винаги и навсякъде ги има.

Феста си е уникален за България и ще е хубаво повече артисти да участват. Ама артисти, а не сектанти с бмв-та и мерцедеси [smilie5]
 Re: Беглика фест
Автор: fraction   
Дата:   25-08-14 12:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Беглика фест
Автор: realnoncho   
Дата:   25-08-14 13:29

Автор: vga
Дата: 25-08-14 12:34

Георгивелев, на мен пък ми направи лошо впечатление, че на София Рокс се пие много алкохол! Стадионът миришеше на бира, а косите на хората... бляк.


Искаш да кажеш нещо за косата ми по време на София Рокс ли [smilie25] ?
Ако направим едно сравнение между дългите коси на София Рокс и растафарите на Беглика не съм убеден, че за тези от рок феста ще е "бляк" [thankyou]
 Re: Беглика фест
Автор: Alsand   
Дата:   25-08-14 13:58

vga,
Пиенето на бира, за разлика от пушенето на трева не увеличава риска от шизофрения с 40% и не води до затъпяване и преминаване към по-сериозни наркотици.
 Re: Беглика фест
Автор: kvakioh   
Дата:   25-08-14 14:07

Kaто се почне от Еверест и околностите, Нова Зенландия, Алпите, и се стигне до в бяло облечени и цапащи и сега Беглика фест, явно е масово явление да се трупат нещата.
Винаги е добре да има такива сбирки, но да се мисли...
Добър материал за снимащите е, това е полезната част.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена