Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: asahi   
Дата:   14-08-14 19:09

Успех!
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: DAN60   
Дата:   14-08-14 19:42

[smilie24]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: satyno   
Дата:   14-08-14 19:48

Azirafel7 "I believe I can fly..."

https://photo-forum.net/static/site_pics/178/i_1183535886_IMG_7029a.jpg



 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: тьма   
Дата:   14-08-14 19:58

Веднага утре на Първа, докато не е дошло новото правителство

всъщност много добри снимки си има човекът[cool]

 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: philip   
Дата:   14-08-14 20:06

тьма [smilie25]

Успех на човека!



Публикацията е редактирана (14-08-14 20:07)
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: nyamago   
Дата:   14-08-14 20:55

[smilie24]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: mmjm   
Дата:   15-08-14 02:23

[smilie24]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: fotorafi   
Дата:   15-08-14 12:54

Честито [cool]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: fraction   
Дата:   15-08-14 14:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   15-08-14 15:34

като музикант [smilie23]
фогограф [smilie24]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: fraction   
Дата:   15-08-14 15:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   15-08-14 16:02

цял живот ... вазелина в музиката му ми идва повече.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: fraction   
Дата:   15-08-14 16:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: BOZO   
Дата:   15-08-14 16:26

tRoll the Planet!
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: nyamago   
Дата:   15-08-14 16:33

Последният спор ми стана доста интересен.

Не познавам тоя Виктор. Когато в началото на темата го 'поздравих' за поста, беше защото е радостно някой съфорумник да бъде зачетен - където и да е извън форума. А зам-министър не е малко зачитане. Нямах дори представа само по името 'Виктор' да му търся профила, но скоро някой пусна линк - и видях, че всъщност е един от по-добрите фотографи тук. Което моментално повдигна уважението ми.

Не допусках, че 'просто фотограф' ще вземат за такъв пост и се чудех какъв ли е дугият му принос или отношение към клтурата. Със споменаването на 'музикант' още едно стъпало се покачи респекта ми и вече с Гугъл научих достатъчно.

Малко необичайно ми се стори това дуо като формация, но отчитайки не само свиренето, а и аранжиментите (вероятно някаква продуцентска роля в записите, не изключвам и композиторска) - човекът е грамотен и способен музикант. Оценявам не просто като консуматор на музика (в предишен живот съм имал малко по-близки допирни точки с нея). Лично за вкуса ми, жанрово и стилово дуото не е в моите 'топ 10' разновидноси музика, но е слушаема и далеч по-издържана от други родни образци, които са ми попадали.

В тая светлина и мен позачуди рязката оценка на @sherbit и за да се ориентирам от къде идва тя, подобно на @fraction бих го запитал:

Би ли дал пример с твоя музика без вазелин? Или ако нямаш твоя - с друга българска музика, която ти харесваш?



Публикацията е редактирана (15-08-14 16:36)
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: fraction   
Дата:   15-08-14 16:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   15-08-14 17:01

Човека е грамотен и способен музикат, ама такива да ги ринеш с лопата. С академично образование, вкарани в рамки.... други таланти... колкото искаш.

пичове това ми е смехотворно http://vbox7.com/play:67d47b61 за подрастващи мацки, които нямат мензис.

Не ангажирам никой с моето мнение. Въпрос на вкус.

Ето ви нещо родно: http://www.youtube.com/watch?v=uOlis2Rw9z0
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: Kalimas   
Дата:   15-08-14 17:29

Успех и гледайте да работите за културния облик на държавата.

Дет се вика, хората от 2 тухли на 300г. забележителности правят, а при нас уникални находки на 2000-3000г. се забравят под магистрали , строителни обекти и в "дън гори тилилилейски" :)
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: hebros   
Дата:   15-08-14 17:34

Радвам се за Виктор Стоянов. За незапознатите, Виктор е композитор на филмова музика за наши и чужди продукции.
Това не е толкова важно, по-важното е, че е честен и свестен човек.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: landstar   
Дата:   15-08-14 18:32

Един вид сме с връзки вече? Хубаво, ама някак си излиза като лозунга на СДС - "стани, куме да седне кумицата". Ще протестираме, та ние да седнем в меките кресла. Ще се размисля и аз да почна протести пред шадравана. Вярно, че свиря само на касетофон, но за Революцията инструментът е без значение.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: vga   
Дата:   15-08-14 18:52

"Ще протестираме, та ние да седнем в меките кресла." Що пък не? Недай си Боже някой да прокопса и да излезне от казана ли?
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: nyamago   
Дата:   15-08-14 19:58

@sherbit : Защо да е смехотворно? Кой ти каза, че е адресирано към тебе като целева аудитория? Сред населението има достатъчен процент 'подрастващи мацки', за които това може би е хубава музика (а твоят вкус за тях да е смехотворен)?

Иначе и на мен High Five (много) повече ми допадат и с голям кеф бих се изджемил при сгода. Но са различн жанрове и стилове, не е грамотно да се сравняват. Все едно ябълки и портокали, дето има една приказка.

Ако 'не ангажираш никого' с личния си вкус, недей - понеже предпочиташ банани - да крещиш на цял свят, че крушите били пълен боклук. И да обиждаш публично и лично фермера, който ги отглежда.

Негативизмът води до лошо здраве, а сме петък -
[beer]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: Gravolez   
Дата:   15-08-14 20:01

Това дали си добър музикант или фотограф няма връзка с това дали ще си добър зам. министър на културата. Важното е че е интелигентен човек. Всичко добро му желая.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   15-08-14 20:18

Да си добър управник, да взимаш правилните решения дали е свързано с конвенционалната интелигентност е друг въпрос. Все пак предпочитам интелигентни хора да са начело.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: n960   
Дата:   15-08-14 21:47

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4245464

Ето го...[cool]
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена