Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Съвети
Автор: Sentel   
Дата:   11-08-14 17:08

написа:

> Ама ти верно накрая ще си купиш Д90
> за има-няма 700 стотака. [smilie10]

Еее, за 7 стотака ще го вземе, не за 700. [smilie5]
Взимай едно D5100 чисто ново за 900 лв., с гаранация от магазина, има много добра матрица като на D7000. Или D3300. Можеш и по-евтино да го намериш, но внимавай с гаранацията. В официалния сервиз приемат само тела, купени от техните дистрибутори.



Публикацията е редактирана (11-08-14 17:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети
Автор: vkk1   
Дата:   11-08-14 19:07

Ех наистина не знам какво да правя.Всички твърдят,че d90 е наистина добро тяло,а ти не си окей с матрицата..не знам.

Ами то човек когато е убеден, че трябва да се набута с тяло от 2008, щото всички така казвали, няма какво много да се направи. Решението е твое. Писах ти и на лс и ти обясних защо да не купуваш това тяло.
Изборът и парите са си твои, аз повече нямам намерение да пише по темата ти.
Пък и какъв фотограф съм аз, виж какви капацитети са ти писали.

Еее, за 7 стотака ще го вземе, не за 700
Хах, верно, объркал съм, сори :)



Публикацията е редактирана (11-08-14 19:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети
Автор: vkk1   
Дата:   11-08-14 19:16

И като ще се уповаваш на "сравнения" - ми ето ти:

http://snapsort.com/compare/Nikon-D3200-vs-Nikon_D90

http://snapsort.com/compare/Nikon-D5100-vs-Nikon_D90

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети
Автор: whateverx   
Дата:   11-08-14 22:48

Отново разколебана.[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети
Автор: Hman   
Дата:   12-08-14 00:34

От мен Никон 5100 нов и един 35мм втора ръка от базара, излизат редовно и с гаранция понякога.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети
Автор: IDA   
Дата:   12-08-14 07:49

D3200, но задължително РОЗОВ! Така всеки ще те вижда отдалеч, каква готина фотографка си и ще вика - еййййййй, розов апарат. Супер якоооо! А после си го окачваш на врата, щракваш си едно селфче с телефона, качваш го във фейса и поне 1000 лайка за един час са ти в кърпа вързани.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети
Автор: marves   
Дата:   12-08-14 07:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети
Автор: whateverx   
Дата:   12-08-14 08:16

Изглежда не това е целта ми.:)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети
Автор: whateverx   
Дата:   12-08-14 08:31

Ех уморих ви вече,извинявайте.Последния ми въпрос е този.
Nikon d5100 или d90?Обектива ще е 18-105.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети
Автор: whateverx   
Дата:   12-08-14 08:35

Апарата явно ще е нов,а д90 е твърде скъп .. може би ще е 5100.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети
Автор: Pavlov   
Дата:   12-08-14 09:29

Избра си правилния обектив, а D5100 е много добро тяло - като за първо, и не само. Преди повече от две години го предпочетох пред D90, и не съжалявам за това. Въпреки, че моторът в тялото при D90 е хубава екстра, по-големият и по-светъл визьор също. Но пък с D5100 имаш по-ново поколение матрица, въртящ се дисплей, бутоните са изнесени вдясно и по-лесно се управляват с една ръка, тялото е по-леко и компактно.



Публикацията е редактирана (12-08-14 09:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети
Автор: IDA   
Дата:   12-08-14 11:58

Whateverex,

Тази тема вече достигна 60 поста, много хора ти препоръчваха най-различни модели според личните си пристрастия и накрая резултатът е нулев, както при ХИЛЯДИТЕ такива теми с аналогично съдържание. Кога най-сетне ще разбереш, че без елементарни познания по фотография, какъвто и апарат да си купиш, ще ти подхожда точно толкова, колкото на свинче звънче? Ще си хвърлиш парите на вятъра, а после изобщо няма да знаеш, как да боравиш с лъскавата си играчка. Нито ще можеш да разбереш и изучиш 200 страници упътване, нито ще знаеш, какво означават надписите във всеки един ред от менютата, нито ще си наясно, кой бутон за какво е и какво прави, а още по-малко, за какво служи тази и онази или трета, пета и десета настройка. За фотографската страна на нещата, пък въобще да не говорим. Ще щракаш наляво и надясно, каквото ти падне в автоматичен режим, а резултатът ще е плачевен. Ако това искаш, избирай си какво да е и скачай смело. Ако не, пътят е един и той се нарича курс по фотография.


Отговори на това съобщение
 Re: Съвети
Автор: Sentel   
Дата:   12-08-14 12:40

Тя жената не е казала, че няма да учи или да ходи на курс. Тук пита какво тяло да си вземе и да се учи с него.
Но наистина темата се изчерпа, не малко мнения се изписаха и всичко се каза. Трябва да има един последен пост - да се похвали какво си е купила.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети
Автор: ivjordan   
Дата:   12-08-14 13:19

В Плесио има промоция на Д3100 с китов 18-55ВР за 600 кинта. Мисля, че офертата е повече от добра.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети
Автор: whateverx   
Дата:   12-08-14 13:34

Благодаря на всички.Когато написах темата не мислех,че някой ще отговори.Страшно ми помогнахте с мненията си.Благодаря отново.Апарата ще е Nikon D5100,а обектива 18-105.Предстоят ми доста уроци и книги.Щом направя снимки и навляза поне малко в това изкуство ще се похваля! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети
Автор: fraction   
Дата:   12-08-14 13:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »