Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: За несправедливия Световен ред
Автор: shamelessEyes   
Дата:   07-08-14 15:45

Конкурсният формат е чудесна случка. Темата на месеца също. В този смиъл сайта си има много екстри (разбирай ползи), но винаги може повече.

Пух!
 Re: За несправедливия Световен ред
Автор: shamelessEyes   
Дата:   07-08-14 15:49

Ми първо кажи, хоби ли ти е да снимаш или си професионалист ( посредством снимане да си изкарваш хляба)

..ама тоа няма значение.., не ме интересуваш .., в крайна сметка си говорим общи приказки ..за конкретно нещо. А именно ..какво правиме!

Ако питаш мен, вземи си смени снимката на профила. Готин си, ама се едно си тръгнал на някъде на стоп [smilie6]
 Re: За несправедливия Световен ред
Автор: uri64   
Дата:   07-08-14 16:05

аха, ти просто си спориш ей така за всичко с всеки, който ти се изпречи пред погледа, докато се въртиш на 360 градуса [smilie6]
 Re: За несправедливия Световен ред
Автор: shamelessEyes   
Дата:   07-08-14 16:15

Не споря, просто си отпуснах малко езика. Ако нещо те обижда казвай овреме.

Мездудругото 360-то още не съм го овладял. А с такива критични погледи като твоя може и д ане го овладея!

В този смисъл ако си вдигнем ръцете горе, може да хванем този който пада, а после да изпратим видеото на майка му.

Тва го чух от един цирков артист, който призова публиката да направи така преди номера си ;)

абе много ми е връткаво, сигурно никой не ме разбира [smilie5]
 Re: За несправедливия Световен ред
Автор: тьма   
Дата:   07-08-14 18:40

shamelessEyes [smilie3]

 Re: За несправедливия Световен ред
Автор: bogdanov   
Дата:   07-08-14 22:05

:)Понеже се видях малко по-горе, ще си позволя да цитирам един велик български актьор. Мисля, че този цитат е точно по темата, пък и защита на собствената ми концепция относно кадъра с БГ пумата...Полека, лека идва цитата ;))
:)
Има ли мисъл, има ли чувство, само тогава се ражда изкуство ;)
https://www.youtube.com/watch?v=6zPPTYFJPaQ
 Re: За несправедливия Световен ред
Автор: тьма   
Дата:   09-08-14 08:27

Не зная дали е уместно в тази тема да го покажа, но ми хареса нещо в един руски сайт - има рубрика - Седем строги критици - тоест седем души, които имат желание да критикуват и, разбира се, са много навътре във фотографията, дават своите полезни коментари на всеки, който пожелае


http://club.foto.ru/gallery/critic_photo.php?photo_id=2286267

ето един пример за критика


а ето как изглежда цялата рубрика

http://club.foto.ru/gallery/sevencritics.php


 Re: За несправедливия Световен ред
Автор: something   
Дата:   09-08-14 09:22

Тук сме повече от 7
Като чета, част от коментарите са като нашите [smilie24] и [smilie23]

критикам даже написать нечего
Хороший жанровый снимок
Интересный снимок
Все сказано
Попытка быть оригинальным не удалась
Технический брак
Для семейного альбома
 Re: За несправедливия Световен ред
Автор: J0R0   
Дата:   09-08-14 18:28


http://joro.photo-forum.net/images/red.jpg

 Re: За несправедливия Световен ред
Автор: mmjm   
Дата:   09-08-14 19:54

You Win Again
 Re: За несправедливия Световен ред
Автор: mira-70   
Дата:   09-08-14 21:17

ей,bogdanov, заради теб цял ден слушах тодор колев, то не бяха самотни хора, то не бяха фалшиви герои...
по темата, справедливост няма, излишно е да се въодушевяваме от идеята за нея.
 Re: За несправедливия Световен ред
Автор: iliyanb   
Дата:   11-08-14 21:05

3. iliyanb
(06.08.2014 16:21) Коментарът е изтрит от автора на снимката. [2014-07-08 18:21:25]
4. Авторът
(07.08.2014 18:22) Заради заяждането ти и затова, че снимките ти в профила ги оценявам като посредствени, ти трия коментара. Не мисля, че мога да науча нещо от теб.
5. Авторът
(07.08.2014 18:25) За година и половина тук имаш 14 качени снимки и се мислиш за някакъв експерт ли? И то едни шедьоври... не казвай на никой. :D



Ей заради горното апелирам да се спре произволното блокиране на потребители. Единственото което бях писал под снимката на великия автор sentel е, че като се пльоква слънце в един кадър във фотошоп, поне да се поглежда на къде пада светлината в кадъра, защото иначе стои смешно. Освен, че ми е изтрил коментара, направил е кратък анализ на творчеството ми, е стигнал до там и да ме блокира за в бъдеще. Големите творци, нетърпящи критика ги приемам, ама този...



Публикацията е редактирана (11-08-14 23:26)
 Re: За несправедливия Световен ред
Автор: nyamago   
Дата:   11-08-14 21:08

Показателно [smilie2]
 Re: За несправедливия Световен ред
Автор: iliyanb   
Дата:   11-08-14 21:20

Пропуснах да дам линк към профила, за да се насладите . Не искам да се заяждам, ама постоянно се търси критика, Б-та не критикували. Тоя някое Б ако го хване, трябва да го разнищи. Той ще трябва да блокира целия форум и да си остане сам - "кралят Слънце".[smilie5]

 Re: За несправедливия Световен ред
Автор: bogdanov   
Дата:   11-08-14 22:54

iliyanb, темата е показателна за всичко, което изплува на повърхността. Дълго време и аз правих грешка подобна на твоята. Понеже споделям и няма как да приема, че животно цъка на мишката и коментира, някак поставям общ знаменател-хора. Но в последствие си дадох сметка, че хора всякакви. И спрях да им вярвам когато са лоши, глупави или нагли. sentel иска критика, но не си дава сметка, че още не е достигнал до момента в който критиката му е нужна, за това и не я получава. Важно е желанието да снима и да учи.
Нищо чудно и да има идея как сайта да бъде подобрен в посока изгодна за него, без да си дава сметка, че той посока още няма.
Разбира се коментара ми не е насочен към конкретен човек, защото и без друго такъв не съществува, просто използвам символ.

Според мен всички реформи до сега бяха градивни с изключение на това с "представяне" и съм сигурен, че този сайт освен за показване на фотография е и за влюбване във фотографията.
 Re: За несправедливия Световен ред
Автор: iliyanb   
Дата:   11-08-14 23:02

bogdanov,
Напълно споделям мнението ти. Аз все повече започвам да вярвам, че премахването на "представяне" е грешка, въпреки че аз самият реално съм си за представяне и нямаше да съм излязъл. Щеше ми се единствено повече хора да гледат в него. Ма те май и сега гледат само кадрите, влезли в рейтинг "Б" от последните 3 дни, така че все тая. Важното е преди да се качва нещо, малко поне да се мисли... Ясно е, че шедьоври ей така от веднъж никой няма да почне да твори.
 Re: За несправедливия Световен ред
Автор: Sentel   
Дата:   11-08-14 23:12

Илиянчо, а така, оплачи се като госпожичка на форума. [smilie5]
Нещо поспести половиния коментар, който ми беше написал, но аз няма да влизам в обяснителен режим. Не търся съчувствие като ощипана госпожица от никой.
Аз може за 3 седмици снимане да не съм постигнал някакви висоти, но точно ти със смешните си снимки не виждам какъв критерий можеш да ми бъдеш. Те и Айрън Мейдън са велики ама не ме кефят, сори. Не че ти си велик, не ме разбирай погрешно.
Богданов, с теб си разменихме не едно лично съобщение и смятам, си поговорихме добре. Защо го спестяваш? А че ми каза, че виждаш потенциал в мен и това спестяваш. Дали си излъгал - не знам. Няма и значение. Твоите снимки също не ми харесват. В смисъл такъв тип фотография не ме кефи. Иначе си много добър - спор няма.
Твоите съвети бих ги приел.
Всеки решава кои съвети да приеме и кои не. Нали така? Форумът позволява ли да трия и блокирам? Да. Е що тогава на мен се сърдите?
Много тънкообидни творчески натури бе...
Пичове, аз съм си взел камера за МОЙ кеф. Не да се доказвам на тоя или ония. Еле пък на такива като Илянчо с 14 снимки за година и половина тук. Не ме кефиш бе, пич. Не искам да ми коментираш снимките. И не бъркай, че не искам никой да ги коментира, не - не искам ТИ да ги коментираш. Щото си ми станал противен по някакъв начин.
Друго, "тоя" викай на баща си ако искаш, не на мен, комплексар такъв. Ти пък направо е смешно, да се приемаш за някакъв капацитет и да даваш "критика". А дали някое "Б" ще ме разнищи...
Да, много е странно да ме "разнищи" някой, който снима от 20 години...


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3b/Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg




Публикацията е редактирана (11-08-14 23:22)
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена