Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За липсващите 20 см ,"Гена-синдромът" и питане за възможност на сайта да ...
Автор: Лидия   
Дата:   21-07-14 06:11

Авторът на темата в която си говорихме с Гената за данъците я е затворил до неговото последно мнение.Явно темата е изчерпана.

Тъкмо мислех да допиша за липсващите 20 см на Гената.С тях той не става 2 метров на ръст.Както би решил ако събере
1.80 m + 0.20m = 2.00
Няма как възрастен индивид минал пубертета и завършил физическото си развитие да стигне физическите 2.00 метра, нали ?[smilie5]

Щях да напиша и това, че кръщавам неговото мислене "Гена-синдром" и малко разсъждения около този синдром[smilie5]
Как да е[smile]
Гена, вече си имаш симптом(синдром)[smilie5], кръстен на теб.
Добре започва тази седмица за теб!
Честито![smile]

И за да е полезна темата имам питане към администраторите на сайта:

Има рубрика Фотописи.Тя обаче е ориентирана към травъл и портретна фотография.

Снимам много фото разкази .
Би ли имало интерес да ги показвам тук?Не само аз.И останалите фотографи, които снимат фото разкази.

Тоест рубриката Фотопис може ли да бъде прекръстена на Фоторазказ или Фотоесе и да се качват там ? Или нова рубрика ?

Хубава седмица на всички![smile]
 Re: За липсващите 20 см ,"Гена-синдромът" и питане за възможност на сайта да ...
Автор: realnoncho   
Дата:   21-07-14 07:55

Има я функционалността на сайта, може да се използва. Не виждам какъв е проблема с това дали се казва Фотопис, "Фоторазказ" или "Фотоесе".

Първата част на мнението е тотално неразбираема, заглавието също.
 Re: За липсващите 20 см ,"Гена-синдромът" и питане за възможност на сайта да ...
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   21-07-14 07:58

Лидия името на секцията е без значение. Качвай на воля има достатъчно хора, които биха разглеждали с кеф. Аз лично обожавам историята зад снимките (ето защо не обичам постановките явно)
 Re: За липсващите 20 см ,"Гена-синдромът" и питане за възможност на сайта да ...
Автор: GenaDP   
Дата:   21-07-14 09:59

Очевидно индивидът Лидия отново забравя да приема редовно предписаните му медикаменти. И резултатът е налице.
 Re: За липсващите 20 см ,"Гена-синдромът" и питане за възможност на сайта да ...
Автор: kvakioh   
Дата:   21-07-14 10:10

Много е странна, да, преди седмица ме нападна яката и мен. ДАже не се разбира какво е написано.
За летописите и фотописите, който иска си пуска.
 Re: За липсващите 20 см ,"Гена-синдромът" и питане за възможност на сайта да ...
Автор: analogsa   
Дата:   21-07-14 12:58

Ъм, то да ставаше с медикаменти.... с тия мечти за "липсващите 20см" [smilie6]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена