Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: AlexJPopoff   
Дата:   01-06-14 22:48

Здравейте фотографи! Казвам се Алекс и имам нужда от вашата помощ! Увлякох се по фотографията от както имам свястна камера (В случая iPhone 4S), но е вече време да започна да използвам фотоапарат по предназначение. Насочих се към 35мм огледално-рефлексни камери (това ми позволява бюджета за момента) и стигнах до Практика МТЛ5. Купих една в перфектно състояние и даде дефект в механизма на затвора още първата седмица. Това не ме отказа от идеята да снимам на филм и се поразрових в ибей. Попаднах на това Линк към EBAY - отново Практика, този път с автоматична скорост на затвора. Тук идва момента в който имам нужда от вашата помощ. Почти на 16 съм, и не мога да поръчвам от ибей, нито искам да притеснявам родителите си. Ако някой от форума се навие да я вземе ще му заплатя за услугата с адекватно възнаграждение за услугата. Съшевременно ако някой който чете му се намира лентов СЛР или реинджфайндър в наистина отлично състояние, с радост бих купил от него вместо Практиката.
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: realnoncho   
Дата:   01-06-14 22:50

Пуснал си линк към нещо, което е продадено вчера...
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: AlexJPopoff   
Дата:   01-06-14 22:52

Дам... имаше наддаване и аз го спечелих :)
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: M_D   
Дата:   01-06-14 23:02

Е тая тема е трябвало да я пуснеш преди бидването и някой да бидне вместо теб. Сега няма как лесно, легално и без разправии с продавача да се плати от трети човек нещо, спечелено в твоя акаунт. Оттук нататък освен да притесниш родителите си, друго смислено решение няма.
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: realnoncho   
Дата:   01-06-14 23:03

Добре де, с още 19.49 за доставка съвсем не е най-неповторимата сделка.
Как го спечели, а не може да поръчваш?
Как с радост би купил друг апарат, като вече уж си спечелил този?
Как точно очакваш някой да я "вземе" също не става ясно?
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: AlexJPopoff   
Дата:   01-06-14 23:11

Дам... Мерси за отговорите, не бях наясно с някой тези факти, и точно затова съм писал, че с радост бих купил апарат и от форума. А до бидването, идея си нямам как съм успял, при условие че не съм въвел данни за пей пал или кредитна карта... Простете незнанието ми...
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: Argo   
Дата:   01-06-14 23:17

WTF? Как печелиш търг като не можеш да купуваш, нямаш карта и пейпал? Как си направи акаунт в ибей? Нещо ни връзваш тук?



Публикацията е редактирана (01-06-14 23:19)
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: boZo   
Дата:   01-06-14 23:53

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: AlexJPopoff   
Дата:   01-06-14 23:57

Гледам си данните на профила, само адрес има и ме пуска да наддавам... Не ви връзвам по никакъв начин.
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: kefalcho   
Дата:   02-06-14 00:04

Може да наддава като поканен но емайла сигурно е на някой пълнолетен.
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: AlexJPopoff   
Дата:   02-06-14 00:08

E-майлът ми е епълски свързан с акаунт в айтюнс и фалшив набор, ето от къде излиза че съм пълнолетен и съм могъл да наддам. Ако не друго, поне камерата заслужава ли си главоболието?
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: showtime   
Дата:   02-06-14 00:15

Пич, накратко - забрави за търга и инкасирай негативен feedback. Нищо лошо не се е случило.
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: dimidumi   
Дата:   02-06-14 00:21

Не е зле за тези пари с шипинга от 19.49$ ти излиза някъде към 77-78 лв, което си е добра цена за този комплект. [beer]
...ооо сега видях че шипинга е 19.49 L , еее малко по-скъпичко ще дойде...[beer]

Мда, там някъде около 100-на лв , пак е добра цена...макар често да пазарувам от ибей, просто не знам как да ти помогна, как може да се плати чрез друг профил...



Публикацията е редактирана (02-06-14 00:31)
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: marves   
Дата:   02-06-14 00:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: Pif   
Дата:   02-06-14 01:35

Не е проблем да се осъществи сделката. И няма никакво значение с какъв пейпал се плаща. Продавача ще мрънка малко ако имената не съвпадат. И освен това куповача има 0 рейтинг но при достатъчно културно написано писмо повечето продавачи биха се съгласили.
Последните ми няколко сделки в немския ибей са от моя акаунт, платени от пейпала на един приятел и адрес за получаване на 3-ти човек. Само един се размрънка ама прати стоката и си я получих.
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: kefalcho   
Дата:   02-06-14 01:55

Може да се направи сделката без проблем, плаща се с друг пайпал акаунт или кредитна/дебитна карта и си пишеш адреса на който искаш да ти доставят.
Не мога да ти помогна, защото не живея в България[beer]
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: swan_   
Дата:   02-06-14 02:26

Спокойно може да се плати с друг пейпал акаунт.
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: imitev   
Дата:   02-06-14 03:40


Има фирми които доставят от англия сравнително евтино.

Порови в интернет. За плащането - някой приятел с пейпал да ти помогне.

Еконт май имат услуга да го платят вместо теб...
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: vkk1   
Дата:   02-06-14 09:13

Ама как просто така наддаде и ... готово?
Абе пич, ти осъзнаваш ли, че в момента в който си шибнал просто така бутона, си набутал продавача с едно 15лв?
Това не ти е продавалник.
Нямаш никаква опция да платиш с друг Пейпал.
След няколко дни ще получиш кейс, вероятно негативен, и при второ подобно "натискане на бутона" просто така, за проба, ще бъдеш изхвърлен от Ибей доживот.
Иначе за прословутите 19 лири ли са, колко са, за доставка - сигурно съм писал поне 5 пъти тук.
Доставката на това нещо ще ти струва 5.99gbp до Лондон и 1.50лв до България.
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: pif   
Дата:   02-06-14 09:45

вкк1 - нещо си в грешка. Никой не е набутал най-малкото защото няма извършена сделка. Продавача ако иска може да му откаже сделката. Ако иска може да я осъществи. Сделката се таксува от ибей на следващия месец и плащането на комисионната се извършва на по-следващия. Ако клиента не плати продавача отваря кейс и сделката се анулира. И познай на малкия дали му дреме за акаунт с нулев рейтинг. А това "доживот" важи само ако му ампутират крак или ръка. Дори доживотните присъди в затвора не е гарантирано, че са до края на живота. Ти ми говориш за акаунт в търговски сайт дето се отваря за 5 минути.
И от позицията на какъв ще упрекваш човека какво е направил? Кой си ти, че да го съдиш или да му се караш? Осъзнай се малко. Първо си в голяма грешка и второ не е твоя работа да раздаваш правосъдие за търговията в Ибей. Или греша?
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: Mogila   
Дата:   02-06-14 09:51

Пиф, то няма лошо- всеки да прави каквото иска. Но после да няма въпроси от сорта "ама те защо не шипват до БГ". Аз като пускам търгове слагам доста ограничения, някои от които за страни, от които да не може да се наддава.
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: vkk1   
Дата:   02-06-14 10:42

Така е, пиф, прав си.
Заслужаваме си продавалника.
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: marves   
Дата:   02-06-14 11:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: Thimotty   
Дата:   02-06-14 11:19

И накрая като спечелиш и дадеш верния адрес получаваш червена точка. Алед 3-4 такива почваш да се чуди що те изключват от търговете.
 Re: Дали някой ще ми помогне да получа пратка от ибей?
Автор: marves   
Дата:   02-06-14 11:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.