Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  47  48  49  50     всички  напред  последна
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: hotsnail   
Дата:   09-03-14 21:20

Излезе и фотографския отчет как се справя А7....човека си го е казал просто - А7 е камера без конкуренция в момента

http://www.imaging-resource.com/camera-reviews/sony/a7/



The Sony A7 is a groundbreaking camera. It challenges the conventions of what can be done with a full-frame camera body, much like APS-C mirrorless cameras redefined the crop-sensor camera market. Until now, if you wanted full-frame and interchangeable lenses, you had no choice but to buy a bulky DSLR. With the Sony A7 and A7R, that's no longer the case.
Chances are, these cameras will go down in history as having changed the full-frame game. Ultimately, there may be faster, more efficient and more professional mirrorless cameras, but right now, if you want full-frame and phase detection in a mirrorless body, the Sony A7 is simply a camera with no rival.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: Ivan_A   
Дата:   09-03-14 21:33

" ... А7 е камера без конкуренция в момента" - с уточнението, че се отнася за тези, които:


"... want full-frame and phase detection in a mirrorless body,..."

[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: next_time   
Дата:   09-03-14 21:37

Което от своя страна какво значи - при само два ФФ безогледални апарата и само А7 с фазов .... малко ми звучи като без конкуренция поне докато не пуснат и втори.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: hotsnail   
Дата:   09-03-14 21:40

Ами можеш д апрочетеш и другата част от ревюто. Камерата наистина е много добра. Аз поне много и се кефя.

Единствено липсата на вградена стабилизация е малко неприятна, ама какво да правим...от фул фреймите само А99 има подобна екстра....Иначе за мен напълно е без конкуренция А7. Да като пуснат А9 или А7 мк2 ще имаме по-добра камера. До тогава просто няма нищо по-хубаво в магазина.



Публикацията е редактирана (09-03-14 21:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: Ivan_A   
Дата:   09-03-14 21:44

"Иначе за мен напълно е без конкуренция А7." - не съм се и съмнявал! [smilie5]

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: Zeno   
Дата:   09-03-14 21:47

"Автор: hotsnail
Дата: 09-03-14 21:20

Излезе и фотографския отчет как се справя А7....човека си го е казал просто - А7 е камера без конкуренция в момента...."
... особено в калпавото цветопредаване.
Лек шприц от боза и топла сода, но е ФУЛФРЕЙМ, а не лайка формат.
Много мохабет и нито една качествена снимка.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: hotsnail   
Дата:   09-03-14 21:48

Щастието е да харесваш, това дето имаш, а не да имаш, това дето харесваш.

С А7 тия неща съвпадат и.....хем щастие хем успех! [beer]


ПП Зено и ти ли си от бандата на хората, дето пробват апарата в магазина, без да знаят дори за настройката наречена бял баланс. Хайде иди скрий се някъде. Като ти гледам снимките намирам критиката ти и мнението ти за особенно некомпетентни. А аз снимки точно зарад хора като теб не пускам тука. Пак зарад такива като теб, повечето ми познати със Сони дори не влизат във Фото Форум. На нищо направихте сайта засрами се.



Публикацията е редактирана (09-03-14 22:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: realnoncho   
Дата:   09-03-14 22:11

hotsnail:
На нищо направихте сайта засрами се. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: Zeno   
Дата:   09-03-14 22:16

"Автор: hotsnail
Дата: 09-03-14 21:48
.....
ПП Зено и ти ли си от бандата на хората, дето пробват апарата в магазина, без да знаят дори за настройката наречена бял баланс. Хайде иди скрий се някъде. Като ти гледам снимките намирам критиката ти и мнението ти за особенно некомпетентни. А аз снимки точно зарад хора като теб не пускам тука. Пак зарад такива като теб, повечето ми познати със Сони дори не влизат във Фото Форум. На нищо направихте сайта засрами се."

Я се дръж по-прилично, къде са твойте граници за хубаво ги разправяй на жената ти, ако ти вярва и имаш такава, а снимките ако искаш си ги пускай в канализацията, башкън от клакьори в този форум.
КЪДЕ СА ХУБАВИТЕ СНИМКИ С ТОЗИ АПАРАТ?
За това е въпроса, а не за нечие величие.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: mugen   
Дата:   09-03-14 22:25

Автор: Zeno
КЪДЕ СА ХУБАВИТЕ СНИМКИ С ТОЗИ АПАРАТ?
За това е въпроса, а не за нечие величие.





Искаш да кажеш, че с А7 не могат да се правят "хубави снимки" ли ? [smilie18]


Хубавите снимки не ги правят марката и модела на апарата. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: hotsnail   
Дата:   09-03-14 22:25

ами иди и виж ревютата дето съм дал. По спомен са поне 30-тина! Има снимки бол. Има доста точни оценки на цветопредаването поне в няколко от тях. Това дето си писал е пълна ГПУЛОСТ!!!

За мен писаниците ти са неприемливо поведение на ТРОЛ и ако има администратор, бих очаквал да изтире глупостите ти!

Пак повтарям заради такива малки душички, като теб от форума се отказаха много читави хора. Направи си сметката.

Бих призовал четящите темата да погледнат снимките на ЗЕНО и да си направят извода колко голям експерт е!



Публикацията е редактирана (09-03-14 22:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: next_time   
Дата:   09-03-14 22:29

Опаааа ..... загуби се добрия тон.




Жалко.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: Zeno   
Дата:   09-03-14 22:34

"Автор: hotsnail
Дата: 09-03-14 22:25

ами иди и виж ревютата дето съм дал. По спомен са поне 30-тина! Има снимки бол. Има доста точни оцвнки на цветопредаването поне в няколк от тях и това дето си писал е пълна ГПУЛОСТ!!!

За мен тписаниците ти са неприемливо поведение на ТРОЛ и ако има администратор, бих очаквал да изтире глупостите ти!

Пак повтарям заради такива малки душички, като теб от форума се отказаха много читави хора. Направи си сметката.

Биух призовал четящите темата да погледнат снимките ти и да си направят извода колко гоям експерт си!"

ЗА ВТОРИ ПЪТ ТИ КАЗВАМ, ДРЪЖ СЕ ПРИЛИЧНО, АКО СА ТИ МНОГО РАКИЙТЕ СПРИ С ПИЕНЕТО.

.......
"хубавите снимки не ги правят марката и модела на апарата..."
Никъде не съм казал противното, но просто с този не са показани такива.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: mugen   
Дата:   09-03-14 22:39

Автор: Zeno
Никъде не съм казал противното, но просто с този не са показани такива.




Е и ? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: Marconi   
Дата:   09-03-14 22:45

то се е видяло...ше си отварям още една бира [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: Zeno   
Дата:   09-03-14 22:47

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: localhost   
Дата:   09-03-14 22:47

Ами остана едно ревю в "Жената днес" да пуснат и всички домакини да изпаднат в екстаз [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Съответно охлюва ще се постарае да даде линка тук. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: estate   
Дата:   09-03-14 23:02

Много приказки ,малко кадри.....тамата с превърна в дрън-дрън та пляс......[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: hotsnail   
Дата:   09-03-14 23:39

Zeno написа:

>
> ЗА ВТОРИ ПЪТ ТИ КАЗВАМ, ДРЪЖ СЕ
> ПРИЛИЧНО, АКО СА ТИ МНОГО РАКИЙТЕ
> СПРИ С ПИЕНЕТО.

Кой не се държи прилично? дали в нормалните форуми за подобен пост ще ти дадат месец почивка?

loclahost написа:

> Ами остана едно ревю в "Жената
> днес" да пуснат и всички домакини
> да изпаднат в екстаз [smilie18] [smilie18]
> [smilie18]
>
> Съответно охлюва ще се постарае да
> даде линка тук. [smilie5]

е сега кой изпълзя....купи ли си хаселблад, да снимаш котката си? Чувам имало нов модел?

[beer] [beer] [beer]


Жалка история......[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]


@estate такива ще са темите, щото такива са хората.....



Публикацията е редактирана (09-03-14 23:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: Rebellious   
Дата:   09-03-14 23:57

Жалка работа. Едно е вярно, заради подобни неща си отидоха много хора оттук. И за залост, нещата не се променят към добро. Май оставащите си оставаме заради старите дружки и спомени, ама... Админите нека ли лежат на това, че все нямат време от ангажименти. Форумът си отива . Жалко![smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: localhost   
Дата:   10-03-14 00:20

Да си взема хаселблад не е проблем за мен. Ама нямам котка. По-скоро един абонамент за "Жената днес" да взема и да чакам статията за най-най-най-супе-дупе камерата, която се събира и в дамска чантичка. [smilie5]

И сега сериозно:
не ви ли писна да си изпразвате bookmark-ите тук във форума и да изпадате в телешки ектаз всеки път когато се появи тема за 'любимата'? Не е ли по-добре да снимате повече, да покажете нещо? Вместо само доказване кой какво казал и защо? Или това е един вид начин да се убедите, че парите дадени за 'любимата' са си заслужавали.

И наистина админите трябва да се замислят сериозно - след махане на зоната целия форум стана един клюкарник.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: chrisnoch   
Дата:   10-03-14 01:27

localhost,
Че вземи си котка, че докато чакаш Канон да произведат "най-най-най-супе-дупе камерата", може и да нямаш с какво друго да се утешаваш! А чакането ще е дъъъъъълго! [smilie5]

А сега сериозно!
Това е секция "форум", в нея предимно се пише. За снимките си има галерии. Пък и не те виждам да си показал снимки, та да можеш да имаш някакви претенции!

estate,
Като искаш да гледаш снимки - галерии бол! Никой не те кара насила да влизаш във форума, че и да четеш. Като си решил да пишеш, поне го прави грамотно! Нищо че нямаш какво да кажеш!

Zeno,
Тази тема НЕ е за снимки. Ако си любопитен - кадри от А7 в интернет с лопата да ги ринеш. Не знам дали ще ти се сторят "хубави", но като гледам твоите гъбени шедьоври, едва ли ще се получи. Просто твоите критерии са изклюзчително високи за недодяланте изображения на Сони !
[smilie5]

А сега сериозно!
Сони са известни именно с цветопредаването си. Тук не уцели! Пък и как ще уцелиш, като стреляш в тъмното! Прочети няколко книжки, поснимай още малко гъбки, пък тогава пиши. Апропо, няма да е зле да отвориш и някоя българска граматика, та да разбереш що е то синтаксис и има ли той почва в твоите писания!

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: localhost   
Дата:   10-03-14 01:33

Айде и лудото ленче се намеси - на всяка тема разбирателя.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: Marconi   
Дата:   10-03-14 01:36

chrisnoch знаеш ли какво е colon irritabile? Предполагам, че не...за да се ориентираш, прочети собствения си пост [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony анонсира фулфрейм А7, А7R
Автор: chrisnoch   
Дата:   10-03-14 01:46

localhost,
Имаш ли нещо смислено да кажеш? Или само мъчиш клавиатурата?
Апропо, съветвам те по-умерено да употребяваш епитети, които намекват за състояния, за чиято диагностика е необходимо медицинско образование!

Marconi,
Аз нямам проблеми с дебелото черво. Да не би ти да имаш? Моите съболезнования!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  47  48  49  50     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »