Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Въпроси за EOS-M
Автор: iliyanb   
Дата:   03-01-14 20:21


@Axlastro

Като снимаш в RAW за какво си я нагласил картината, както се изразяваш? Това sharpness 0 и saturation -2 с какво се отразяват на суровия ти файл ако не е тайна?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпроси за EOS-M
Автор: axlastro   
Дата:   03-01-14 23:35

При снимане на видео май се отразяват.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпроси за EOS-M
Автор: axlastro   
Дата:   03-01-14 23:37

Мерси за съветите, то почти всичко ми е настроено така, с изключение на Highlight Tone Priority - тази настройка ми е убягнала.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпроси за EOS-M
Автор: axlastro   
Дата:   14-01-14 17:58

Още един въпрос - замислям се да закупя адаптер C-mount към Eos-m
Някой ползвал ли е такъв. Случайно попаднах на снимки на Темелко Темелков с такъв адаптер. Предполагам е напълно използваемо. Естествено ще кача ML. Може ли да да дете и идеи за хубави и евтини обективи в този стандарт? Интересуват ме дължини около 35мм, и разни телеобективчета за портрети.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпроси за EOS-M
Автор: Lyubcho_88   
Дата:   29-05-16 14:06

Здравейте. Ползвам темата за да не създавам излишно нова с въпроса ми, който може да се стори за риторичен за повечето от вас, но не намерих тема, в която да срещна отговор.

Имам Canon EOS-M с оригинален софтуер 2.0.2.
Искам да му сложа Magic Latern и видях общо взето как става но...

Има ли вариант ако ъпдейтна софта с ML, по някое време да се върна отново на оригиналния firmware или не?

Някой може ли да даде линкчета от форума където се обсъжда Magic Latern, понеже търсачката не ми свърши работа.

Благодаря.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »