Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Тема за птици
Автор: Dianski   
Дата:   30-03-12 21:40

Да, точно него гледах. Някой да е имал по-близък контакт с това Фуджи?

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за птици
Автор: ZERO-NERO   
Дата:   30-03-12 23:05

Цената на това Fuji ми се вижда височка за толкова малък сензор и предполагам, че картинката няма да се различава много от тази на която и да е сапунерка. Може би не е лоша машинка, но зависи за какво приложение ти трябва. Не очаквай чудеса. За тези пари може да се вземе DSLR, който ще е със същите габарити и голям сензор. А следователно дори и по-стар модел да е, ще вади в пъти по-хубаво изображение. Особено на висока чувствителност.


Отговори на това съобщение
 Re: Тема за птици
Автор: pumabg   
Дата:   31-03-12 10:51

Съмнявам се да има птичар, който де не снима за кеф.. [smile]
По въпроса за парите, мисля, че всеки го усеща от вътре..Ако си толкова задобрял и хората те харесват, защо не.. Но винаги на първо място е любовта към животинките [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Тема за птици
Автор: mitevvv   
Дата:   01-04-12 13:22

Info Честит празник птичари [cool] Желая ви много успехи и все така прекрасно уловени кадри [shtrak] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за птици
Автор: corsuse   
Дата:   01-04-12 14:22

Честит празник на всички птичари :)!! Пожелавам на всички прекрасни моменти сред природата [shtrak]! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за птици
Автор: alext   
Дата:   12-08-14 12:55

Не разбирам много от птици ,някой може ли да ми каже какво съм щракнал тука [smilie18]

https://photo-forum.net/static/site_pics//panorama/1407837120__DSC1203small.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Тема за птици
Автор: vicking   
Дата:   12-08-14 13:35

я, колко актуална тема си изровил, браво!

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за птици
Автор: Iordanov   
Дата:   12-08-14 13:37

Ей са ще се появят ПД, Коцеков и сие и ще стане страшно.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за птици
Автор: falcon   
Дата:   12-08-14 18:24

Мания си е, като се потопиш става по-готино и от секса. Един приятел, с който снимахме в близкото минало ми викаше- не ми показвай тея дупета по пътя, сега съм тръгнал да снимам, майната му на секса[smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (12-08-14 18:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за птици
Автор: doctoraaa   
Дата:   12-08-14 19:09

Взимай си Фуджито и се кефи! Не е задължително да набуташ 15-20 бона за да се почустваш фотограф.
С колкото по-нищожна техника си заснел някой готин кадър,толкова толкова тръпката е по-истинска!
Не подценявам труда на птичарите,но там работата е съвсем друга-оборудване,нощно бодуване,комари,подгизване,нерви,нерви,нерви...И понякога всичко за един кадър! Пускаш го и....те посират! Не си готов за това,повярвай!
Ето ти един пример от миналата година в Гръцко-снимах един корморан как се дави с един паламуд със сапунерка за 600 лв-Sony Cyber-shot DSC-HX50
Това е с 30x оптично увеличение и 30X цифрово,против логиката се получи.

https://photo-forum.net/static/site_pics/149/1375697034_dfdf.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Тема за птици
Автор: kukumichin   
Дата:   12-08-14 20:47

https://www.flickr.com/photos/mlubomirov/14573050000/

МОите птици са: кеф, яйца, месо, възглавници, разнообразие.. кеффф и снимки с ХЕ2. Е не с 100-4000000, но пък затова са и малко летящи :)[cool]



Публикацията е редактирана (12-08-14 20:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за птици
Автор: vgramatikov   
Дата:   13-08-14 00:03

http://500px.com/VGramatikov

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за птици
Автор: Georgi_Kocakov   
Дата:   13-08-14 12:01

Светът на птиците е уникален и поразително красив.В тях Природата е заложила една от най -съвършените естетически изрази на биологичното приспособяване, превръщайки наблюдението на живота им в истински спектакъл, който е несъизмерим с нищо друго , което може да бъде видяно под слънцето. Фотографирането им е само една нищожна част от удоволствието , което можем да си доставим.Истината е в бинокъла и в неангажиращото съзерцание.Финансовите аргументи са само проява на снобизъм и индивидуални приоритети и не следва да бъдат коментирани.Взимайте бинокли и хуквайте по дръмките и гьоловете!!![

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за птици
Автор: sherbit   
Дата:   13-08-14 13:50

Много приятен чернокоп е уловил корморана.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »